IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение
    GCT-то кърти...
    Брутален shakeout. Изби ми стопа малко над покупната цена. Възвърнах 1/2 позиция, ще помисля кога и дали за останалата 1/2

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

      Аз пък съм заложил на бааавно спускане под 600!
      еее първо стопове над 750 и тогава

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kanu Разгледай мнение

        утре пак на 750
        Аз пък съм заложил на бааавно спускане под 600!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение
          NVDA най-накрая поспадна. Терзиев с неговите опции захлеби…
          утре пак на 750

          Коментар


          • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение
            NVDA най-накрая поспадна. Терзиев с неговите опции захлеби…
            Не се оплаквам, но опциите на тая шитня са изненадващо държаливи и още не са ми стигнали целевата цена за продажба. При все това не могат да компенсират rig, където концентрацията ми е нездравословна и където вече е гавра някаква.

            Иначе тръбите продължават да са златна мина. В добрия смисъл на думата.

            Коментар


            • GCT-то кърти...

              Коментар


              • NVDA най-накрая поспадна. Терзиев с неговите опции захлеби…
                Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

                Коментар


                • Първоначално изпратено от RInvestor Разгледай мнение
                  META спокойно може да удвои оттук.
                  Точно така ще стане несъмненно ,даже може и да се учетвори ,но не много спокойно

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kanu Разгледай мнение

                    нещо нвда на премаркет бая надолу
                    нормално ,Коледните елхи са ниски в сравнение с нейната графика

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от RInvestor Разгледай мнение

                      Понякога и други акции стават, освен петролите и златата. META спокойно може да удвои оттук. Даже и forward P/E ~24 ако се гледа пак не е скъпа.
                      Но шоуто ще е утре при NVDA. Дали ще я смачкат /временно/ или става параболична като SMCI
                      нещо нвда на премаркет бая надолу

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от RInvestor Разгледай мнение

                        Понякога и други акции стават, освен петролите и златата. META спокойно може да удвои оттук. Даже и forward P/E ~24 ако се гледа пак не е скъпа.
                        Но шоуто ще е утре при NVDA. Дали ще я смачкат /временно/ или става параболична като SMCI
                        Катито ударно разпродава

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                          Независимо какво смятате за компанията, акцията на Кола (централата) не е на добра цена. Това е все едно да обсъждаме Фейса на 400-500 долара дали става. Ми не става, ако и всички да се юрнем да си правим акаунти в Инста.
                          Понякога и други акции стават, освен петролите и златата. META спокойно може да удвои оттук. Даже и forward P/E ~24 ако се гледа пак не е скъпа.
                          Но шоуто ще е утре при NVDA. Дали ще я смачкат /временно/ или става параболична като SMCI

                          Коментар


                          • Независимо какво смятате за компанията, акцията на Кола (централата) не е на добра цена. Това е все едно да обсъждаме Фейса на 400-500 долара дали става. Ми не става, ако и всички да се юрнем да си правим акаунти в Инста.

                            Коментар


                            • Това с Кока Кола е подобно на обсъждането на разпада на Америка. През годините какви ли не модни напитки за се раждали и залязвали, включително и радиоактивни. Обаче колата си се пие. Честно, не мога да се сетя по-масова и разпознаваема марка! Както каза колегата по-долу, ако нещо е яко, те ще го купят. Петков пие Пепси, а аз нито едно от двете, но в "пенсионерския" си портфейл и двете съм ги кльопнал в значителен процент. На който не му върви трейдинга, на такива картони залага

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от IaneSandanski Разгледай мнение

                                Същото беше и с енергийните напитки, Кока Кола си напазаруваха Монстър и си останаха в бизнеса. И сега ще купят някоя от тези, въпроса е да познаем коя.
                                Кола отдавна печели повече от гола вода наречена минерална/трапезна и т.н. отколкото от разните му там химични напитки.
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X