IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение
    Петков, това SMR ме заинтригува. Зачетох се. Малко на лотариен билет ми прилича. Нова технология, макар от доста време да се говори за това. Чакат някой да се върже, че да тръгнат. Иначе досега са построили точно 0 zero реактора. Но понеже съм склонен към хазарт бих дръпнал едно билетче. Не повече 300-400 долара. Хартийката е еФтинка - дръпвам и я забравям Ако излезе джакпот - екстра, ако излезе тройка - берекет версим... Твърде вероятно обаче да излезе трибуквие - Х, У и една друга константа
    А от това какво може да излезе според теб: PSIX?

    Коментар


    • Петков, това SMR ме заинтригува. Зачетох се. Малко на лотариен билет ми прилича. Нова технология, макар от доста време да се говори за това. Чакат някой да се върже, че да тръгнат. Иначе досега са построили точно 0 zero реактора. Но понеже съм склонен към хазарт бих дръпнал едно билетче. Не повече 300-400 долара. Хартийката е еФтинка - дръпвам и я забравям Ако излезе джакпот - екстра, ако излезе тройка - берекет версим... Твърде вероятно обаче да излезе трибуквие - Х, У и една друга константа

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kanu Разгледай мнение

        елегантно го правят
        май нагоре ще гърбят я да купя малко

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

          Приземяване, приземяване ..........................
          елегантно го правят

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kanu Разгледай мнение

            нещо нвда не шава за къди ли я гласят
            Приземяване, приземяване ..........................

            Коментар


            • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

              Понякога си мисля, че при тази волатилност, стоповете са голяма глупост!!!

              Намерих си нова ракетка! Казва се PSIX...
              Не са, не са
              Изчаках GTC малко да се вдигне и го разкарах, та барем съм на 0 от цялата операция. Все си казвам без нисколиквидни шитове - това е последно, стига ми БФБ.
              Поразителен е спадът при PANW, която все пак е със 100B капитализация, повлече ми и моята CRWD. И то само защото има леко коригирани revenue guidance. Заради тези опции и пр деривати някой светъл ден и ФЕД няма да може да спаси пазара.

              П.С. Мисля ,че нищо няма да се случи на NVDA earnings. Пазарът изигра движението си предварително

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kanu Разгледай мнение

                в колко часа ще пуснат даннитеза нвда
                нещо нвда не шава за къди ли я гласят

                Коментар


                • Първоначално изпратено от RInvestor Разгледай мнение

                  Брутален shakeout. Изби ми стопа малко над покупната цена. Възвърнах 1/2 позиция, ще помисля кога и дали за останалата 1/2
                  Понякога си мисля, че при тази волатилност, стоповете са голяма глупост!!!

                  Намерих си нова ракетка! Казва се PSIX...

                  Коментар


                  • Май ще налазвам у SMR (NuScale Power Corporation), били взели разрешитено за производство на малки модулни ядрени реактори.

                    https://technews.bg/article-157786.html
                    https://finance.yahoo.com/news/ansys...140000118.html

                    Ще почета още, но нямам много други идеи. Това център за данни за AI било същинска ламя за ток, 80 Мегавата си е огромна мощност. Ще трябва един дебел кабел директно от подстанцията, така съм чувал че се захранва НДК - с подземен кабел с маслено охлаждане. Не можеш просто да се вържеш към близкия трафопост.
                    Съответно има и насрещен тренд, да се разработват специални чипове за AI, които консумират в пъти по-малко енергия, но ще мине доста време докато ги видим реално. За момента няма кой да събори NVDA, това си е ясно, но нещата трябва да се следят, всичко се променя много бързо.

                    https://technews.bg/article-157634.html


                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение
                      Очаквам следващите месеци дистрибуция при индексите с презастъпване и дивергенции , преди по сериозна корекция .
                      Което ще изнерви пазарните участници.
                      Някой акции няма да могът да направят нови върхове.
                      Дакса въртолеви не ще да пада

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kanu Разгледай мнение

                        в колко часа ще пуснат даннитеза нвда
                        След затваряне на пазара

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от RInvestor Разгледай мнение

                          Според мен ще изграе февруарския сценарий от 2023 т.е оттласкване от 21MA ,ниво 666
                          Ще видим утре
                          в колко часа ще пуснат даннитеза нвда

                          Коментар


                          • Очаквам следващите месеци дистрибуция при индексите с презастъпване и дивергенции , преди по сериозна корекция .
                            Което ще изнерви пазарните участници.
                            Някой акции няма да могът да направят нови върхове.

                            Коментар


                            • Добре де, как може гигант като Бразкем да няма опции. Как нормален човек да играй и да спичели.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                                Аз пък съм заложил на бааавно спускане под 600!
                                Според мен ще изграе февруарския сценарий от 2023 т.е оттласкване от 21MA ,ниво 666
                                Ще видим утре

                                Коментар

                                Working...
                                X