IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Това какао съвсем откачи
    https://www.londonstockexchange.com/...e/company-page

    да се сещате за някоя листната компания? не мога да намеря нито една
    destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

    Коментар


    • Я някой да каже за лихвите, че имам и бая колиби. Трябва ми половин процент надолу, че ми писна да ги държа.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение

        Това ли ще е дъното а ?
        Балиго. Все пак сме петък и то кога изтичат месечните опции.

        Инак аз техове гледам да не барам и даже се кефя кога горят. За газ, въглища и жилезо обаче верно сме около дъно.

        Коментар


        • Лошо лошо трейдъри. Насдака прави нови и нови дъна. А израелските технологии падат ли всичко е бай бай.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
            Оказва се, че с тия суровини без да искам реално съм къс на qqq.

            Шегувам се. Не е без да искам. ....
            Това ли ще е дъното а ?

            Коментар


            • Оказва се, че с тия суровини без да искам реално съм къс на qqq.

              Шегувам се. Не е без да искам. А желязото е още евтино.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от RInvestor Разгледай мнение

                Ше те изненадам, на американските пазари съм от м.г и за 2023 бях на -5,8% така че определено съм много над 0. А на БФБ съм 535% от 2018г насам /да е живо и здраво Шелито и Агрията и това, че си тегля печалбата навреме/.
                П.С. И няма акция, където стоп-лоса да не ми е на 7-8% от покупната цена, така че тези -50-60% ги оставям за аматьорите по ФБ групите
                Щом работиш със стопове, ясна е работата. Стоповете са точно за инвеститори аматьори, които не знаят какво купуват и гледат само цената. Или за маржин трейдъри, които правят десетки транзакции всеки ден. Пък знае ли човек, може си карък и късметлия.
                Last edited by dollarman; 19.04.2024, 20:05.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение

                  Като те гледам в какво инвестираш сигурно предните две си бил на по 50-60% загуба, ще ти трябва още три пъти по толкова да си на нулата
                  Ше те изненадам, на американските пазари съм от м.г и за 2023 бях на -5,8% така че определено съм много над 0. А на БФБ съм 535% от 2018г насам /да е живо и здраво Шелито и Агрията и това, че си тегля печалбата навреме/.
                  П.С. И няма акция, където стоп-лоса да не ми е на 7-8% от покупната цена, така че тези -50-60% ги оставям за аматьорите по ФБ групите

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение
                    Като гледам пазара не готов за по сериозна корекция. Специално това по добре се вижда европейските dax cac , технически би трябвало да боцнат ново връхче преди същинската корекция.
                    Крипто и то трябваше да се изсипе доста по сериозно ако ще имаме още на доле, то пък отскочи.
                    Би слдвало при такъв сценарии и американските да възстановят.
                    Лично аз ще шортя Тесла по нататък при такъв сценарии.




                    Кога по-нататък, на 100 ? Теслата беше от 200 ама заражи, вече е пренаселено там. Криптото се държи заради халвинга но докрая на месеца има време, няма го пожалят. Може и да не много грубо. Сега шест поред червени са много, едно рали до 5100-5125, останалото ще се нареди :-)

                    danetha то затва сме тука :-D

                    Коментар


                    • опит за къса позиция породен от много близка съпротива на часовите графики .. 70 тика близо US30
                      https://ibb.co/7z2fFfk
                      Click image for larger version

Name:	syprotiwa 4 4asa.png
Views:	1
Size:	14.0 КБ
ID:	4173931
                      Pip master

                      Коментар


                      • Като гледам пазара не готов за по сериозна корекция. Специално това по добре се вижда европейските dax cac , технически би трябвало да боцнат ново връхче преди същинската корекция.
                        Крипто и то трябваше да се изсипе доста по сериозно , ако ще имаме още на доле, то пък отскочи.
                        Би следвало при такъв сценарии и американските да възстановят.
                        Лично аз ще шортя Тесла по нататък при такъв сценарии.



                        Last edited by Майстора233; 19.04.2024, 19:29.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение
                          Като те гледам в какво инвестираш сигурно предните две си бил на по 50-60% загуба, ще ти трябва още три пъти по толкова да си на нулата
                          Важен е олимпийския принцип

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от RInvestor Разгледай мнение
                            Хе, хе грозничко на NASDAQ. Разпродадох окончателно всичко без малка позиция в COIN. На +22% ytd ще чакам нов bull leg, който като гледам юни-юли най-рано да стартира
                            Като те гледам в какво инвестираш сигурно предните две си бил на по 50-60% загуба, ще ти трябва още три пъти по толкова да си на нулата

                            Коментар


                            • Хе, хе грозничко на NASDAQ. Разпродадох окончателно всичко без малка позиция в COIN. На +22% ytd ще чакам нов bull leg, който като гледам юни-юли най-рано да стартира

                              Коментар


                              • Ако може един-два зелени бара на дневна, че да отворя малко къси

                                Коментар

                                Working...
                                X