IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • защоооо сипа изведнъж качи от тази линиика борсажиичета

    хяхяхяхяхяхяхя

    Коментар


    • сипа умре

      още малко еврейчетата ще си играят на борсички и обърнати кратунки

      Last edited by the architect; 20.03.2024, 21:38.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Д.Петков Разгледай мнение

        Мдам, както някой ми урочаса SMR-то ха-ха... от $10 -> на $4.80 се сурна. Ама съм сигурен, че пак ще почне да качва. Тия дето имат разрешения за производство, хич не са много. Пак са с много обиколки пред другите.
        Wells Fargo го играха късо Даунгрейднаха билетчето на 4,50. Падащи ножове и т.н., но купих още малко. Дано да е хаирлия. Някакъв проект в Румъния и 4B финансиране... Да видим.
        Last edited by ford_perfekt; 20.03.2024, 21:13.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

          С тия колци си е баш така. Тръгваш от покрити колци и докато се усетиш почваш разни примки, кондори. После ти идва акъла и си чукаш спредове и сал от време на време пускаш по някой лотариен билет.

          И само някой да посмее да ми урочаса RIG-чето. Най-накрая да захлебим като хората.
          Мдам, както някой ми урочаса SMR-то ха-ха... от $10 -> на $4.80 се сурна. Ама съм сигурен, че пак ще почне да качва. Тия дето имат разрешения за производство, хич не са много. Пак са с много обиколки пред другите.

          Купих малко TLRY от марихуана сектора, че CGC ги изтървах, можеше едни бързи 100% да се хванат. Мисля, че сектора пак ще тръгне да се събужда, точно всички са ги забравили, виждам повишени обеми. Групона (GRPN) и той потъна, ама вчера долях смело, за него нямам притеснения че ще възстанови, вече му знам разписанието. Ей такива хартии ми харесват, да има движения, че да се вълнуваме нещо

          Коментар


          • лихви михви федчета медчета отчетчета . всичко е пълна измама. днес прибирам израелските парички с бомбите

            хохохохохох ххахахахаха хихихихихихх

            Коментар


            • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

              Късите опции -
              изглежда могат да се търгуват и през БГ брокер... какъв е проблема - комисионните ли, или има и друго?

              Гледах разни стратегии с деривати и си харесах Covered Calls. Не знам обаче като продавам опции за покупка на акции, които имам, дали трябва да осигуря допълнително ликвидност / кеш, или наличните акции са достатъчни да ми покрият опциите...
              Кой е този Бг брокер на който ще търгуваш опции?
              За отваряне на covered calls ти трябват минимум 100 бр акции на дадената компания за един контракт, след това кратни на 100 за всеки следващ, няма нужда от допълнителни средства, само колкото да покрие комисионната.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

                А ти що си още малък???
                Нали имаш много фенове в Алфата...
                Я виж русото изкушение бат' Мишо Оливейра какво прави. Предлага Basic access и Full access. Basic access в момента му е намален от 149$ на 99$ годишно.
                Защото от алфата да кажем, че съм направил около 100к досега, доста от това е отишло в имоти, почивки, детето и тн. Могат да се правят сносни пари там (към 85 долара на материал), но много хора се прецакват с групите. В Microcap Review с 88 човека сме след Мишо по популярност, да кажем че той има 200 човека. $150 долара на калпак и алфата ти прибира половината значи прави към 2 бона на месец, в левове. не може всички да сме като Рида Морва и да бухаме по $2 милиона на година. Познавам един дето в неговата гупа има 3 човека, така че за какво говорим. по-добре да си пише неща за $85 в основния сайт вместо да се занимава с това
                destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение

                  какъв бг брокер, какви къси опции, и какво значи харесах си covered calls, все едно гледам за нова кола - искам да е червена
                  С тия колци си е баш така. Тръгваш от покрити колци и докато се усетиш почваш разни примки, кондори. После ти идва акъла и си чукаш спредове и сал от време на време пускаш по някой лотариен билет.

                  И само някой да посмее да ми урочаса RIG-чето. Най-накрая да захлебим като хората.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

                    Тук съм
                    APP ги махнах, станаха прекалено скъпи... Смених ги за DPSI.
                    Шортих CVNA. Време е да обърне... кораво зомби...



                    Късите опции -
                    изглежда могат да се търгуват и през БГ брокер... какъв е проблема - комисионните ли, или има и друго?

                    Гледах разни стратегии с деривати и си харесах Covered Calls. Не знам обаче като продавам опции за покупка на акции, които имам, дали трябва да осигуря допълнително ликвидност / кеш, или наличните акции са достатъчни да ми покрият опциите...



                    А ти що си още малък???
                    Нали имаш много фенове в Алфата...
                    Я виж русото изкушение бат' Мишо Оливейра какво прави. Предлага Basic access и Full access. Basic access в момента му е намален от 149$ на 99$ годишно.
                    какъв бг брокер, какви къси опции, и какво значи харесах си covered calls, все едно гледам за нова кола - искам да е червена

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от RInvestor Разгледай мнение
                      Sunny, дръж APP, днес уникална сила показва, при възможност ще допълня, че ми е само 14%
                      Тук съм
                      APP ги махнах, станаха прекалено скъпи... Смених ги за DPSI.
                      Шортих CVNA. Време е да обърне... кораво зомби...

                      Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                      Що бе, опции за опции има бол. Ама са курави. Или откъм ограничени предложения или откъм цена. Freedom например имат удобен интерфейс, ама да ми се обаждат някви украинстващи нацита от Одеса - не мерси. Tasty беше наистина чудесно за пазара в САЩ. От там ни отрязоха.
                      Късите опции -
                      изглежда могат да се търгуват и през БГ брокер... какъв е проблема - комисионните ли, или има и друго?

                      Гледах разни стратегии с деривати и си харесах Covered Calls. Не знам обаче като продавам опции за покупка на акции, които имам, дали трябва да осигуря допълнително ликвидност / кеш, или наличните акции са достатъчни да ми покрият опциите...

                      Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                      Не би трябвало кеш акаунт да е пречка, по-скоро заради финансовия профил. Малък съм, целия портфейл е малко на 30к. Чел съм, че ти трябват поне $25k Liquid Net Worth.
                      А ти що си още малък???
                      Нали имаш много фенове в Алфата...
                      Я виж русото изкушение бат' Мишо Оливейра какво прави. Предлага Basic access и Full access. Basic access в момента му е намален от 149$ на 99$ годишно.

                      Коментар


                      • Що бе, опции за опции има бол. Ама са курави. Или откъм ограничени предложения или откъм цена. Freedom например имат удобен интерфейс, ама да ми се обаждат някви украинстващи нацита от Одеса - не мерси. Tasty беше наистина чудесно за пазара в САЩ. От там ни отрязоха.

                        Коментар


                        • Последно имаше една дискусия за опции - освен в IB и Саксо, къде другъде може да се търгува, разбрах че и американците са ни затворили.

                          Коментар


                          • как е вървят ли обърнатите кратунки на ваще господарчета от израел

                            скоро ще приключат мъките ви

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                              Кеш акаунт значи. Инак не са баш опции.

                              Лома не ми е спекулативна. На 5,30 гущера я прибрах в дългасрочния портфейл и е в друг брокер. От отчети не разбирам, но на тези цени не пипам Аржентина с обикновени акции.

                              Чисто като чувак, който гледа отдалеч, смятам, че този паляк ще донесе много много болка. Обаче ми се чини, че има задача да направи шокова "либерализация", от която ние кърлежите по-скоро ще спечелим. Конкретно за Лома - по-малко регулации -> повече строителство в големите градове. БА и сега не е никак евтин, та има мегдан за бая кранове. Отделно девалвацията и мизерията на работещите може да улесни износа.
                              ​​​
                              Не би трябвало кеш акаунт да е пречка, по-скоро заради финансовия профил. Малък съм, целия портфейл е малко на 30к. Чел съм, че ти трябват поне $25k Liquid Net Worth. Разбира се, мога да излъжа ама все пак наскоро променях някои неща там и ще е подозрително
                              destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pazderkov Разгледай мнение
                                Чудя се дали да рискувам с X - United States Steel Corporation. Я мине, а не мине сделката при тях. Мнения?
                                Не лош процент може да се направи, ако станат нещата и ги изкупят на 55$, каквато е заявката.
                                Не са добри премиите за фифти/фифти игра.

                                Като цяло обаче не сме 2019-та и реално на никого не му пука за печалба. Т.е. по-вероятно е да не мине.

                                Коментар

                                Working...
                                X