IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

    Ще стане като със зехтина. Да не смееш да купиш, че вътре може да има всичко. Но то казват, че рожков е много полезен.

    Ако си бик за още нагоре - давай направо през etc JE00B2QXZK10

    Ако искаш компания - Нестлето със сигурност има дял в някакви производители.

    На този етап обаче, каква ти е идеята. Още ли ще катери?
    едва ли, по-скоро нещо като родия го мисля - да остане високо за дълго. постоя над 5к за 4 години, много компании се назобиха

    ​​​​​​​https://tradingeconomics.com/commodity/rhodium
    destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
      Това какао съвсем откачи
      https://www.londonstockexchange.com/...e/company-page

      да се сещате за някоя листната компания? не мога да намеря нито една
      Ще стане като със зехтина. Да не смееш да купиш, че вътре може да има всичко. Но то казват, че рожков е много полезен.

      Ако си бик за още нагоре - давай направо през etc JE00B2QXZK10

      Ако искаш компания - Нестлето със сигурност има дял в някакви производители.

      ​​​​​​​На този етап обаче, каква ти е идеята. Още ли ще катери?

      Коментар


      • Това какао съвсем откачи
        https://www.londonstockexchange.com/...e/company-page

        да се сещате за някоя листната компания? не мога да намеря нито една
        destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

        Коментар


        • Я някой да каже за лихвите, че имам и бая колиби. Трябва ми половин процент надолу, че ми писна да ги държа.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение

            Това ли ще е дъното а ?
            Балиго. Все пак сме петък и то кога изтичат месечните опции.

            Инак аз техове гледам да не барам и даже се кефя кога горят. За газ, въглища и жилезо обаче верно сме около дъно.

            Коментар


            • Лошо лошо трейдъри. Насдака прави нови и нови дъна. А израелските технологии падат ли всичко е бай бай.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                Оказва се, че с тия суровини без да искам реално съм къс на qqq.

                Шегувам се. Не е без да искам. ....
                Това ли ще е дъното а ?

                Коментар


                • Оказва се, че с тия суровини без да искам реално съм къс на qqq.

                  Шегувам се. Не е без да искам. А желязото е още евтино.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от RInvestor Разгледай мнение

                    Ше те изненадам, на американските пазари съм от м.г и за 2023 бях на -5,8% така че определено съм много над 0. А на БФБ съм 535% от 2018г насам /да е живо и здраво Шелито и Агрията и това, че си тегля печалбата навреме/.
                    П.С. И няма акция, където стоп-лоса да не ми е на 7-8% от покупната цена, така че тези -50-60% ги оставям за аматьорите по ФБ групите
                    Щом работиш със стопове, ясна е работата. Стоповете са точно за инвеститори аматьори, които не знаят какво купуват и гледат само цената. Или за маржин трейдъри, които правят десетки транзакции всеки ден. Пък знае ли човек, може си карък и късметлия.
                    Last edited by dollarman; 19.04.2024, 20:05.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение

                      Като те гледам в какво инвестираш сигурно предните две си бил на по 50-60% загуба, ще ти трябва още три пъти по толкова да си на нулата
                      Ше те изненадам, на американските пазари съм от м.г и за 2023 бях на -5,8% така че определено съм много над 0. А на БФБ съм 535% от 2018г насам /да е живо и здраво Шелито и Агрията и това, че си тегля печалбата навреме/.
                      П.С. И няма акция, където стоп-лоса да не ми е на 7-8% от покупната цена, така че тези -50-60% ги оставям за аматьорите по ФБ групите

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение
                        Като гледам пазара не готов за по сериозна корекция. Специално това по добре се вижда европейските dax cac , технически би трябвало да боцнат ново връхче преди същинската корекция.
                        Крипто и то трябваше да се изсипе доста по сериозно ако ще имаме още на доле, то пък отскочи.
                        Би слдвало при такъв сценарии и американските да възстановят.
                        Лично аз ще шортя Тесла по нататък при такъв сценарии.




                        Кога по-нататък, на 100 ? Теслата беше от 200 ама заражи, вече е пренаселено там. Криптото се държи заради халвинга но докрая на месеца има време, няма го пожалят. Може и да не много грубо. Сега шест поред червени са много, едно рали до 5100-5125, останалото ще се нареди :-)

                        danetha то затва сме тука :-D

                        Коментар


                        • опит за къса позиция породен от много близка съпротива на часовите графики .. 70 тика близо US30
                          https://ibb.co/7z2fFfk
                          Click image for larger version

Name:	syprotiwa 4 4asa.png
Views:	1
Size:	14.0 КБ
ID:	4173931
                          Pip master

                          Коментар


                          • Като гледам пазара не готов за по сериозна корекция. Специално това по добре се вижда европейските dax cac , технически би трябвало да боцнат ново връхче преди същинската корекция.
                            Крипто и то трябваше да се изсипе доста по сериозно , ако ще имаме още на доле, то пък отскочи.
                            Би следвало при такъв сценарии и американските да възстановят.
                            Лично аз ще шортя Тесла по нататък при такъв сценарии.



                            Last edited by Майстора233; 19.04.2024, 19:29.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение
                              Като те гледам в какво инвестираш сигурно предните две си бил на по 50-60% загуба, ще ти трябва още три пъти по толкова да си на нулата
                              Важен е олимпийския принцип

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от RInvestor Разгледай мнение
                                Хе, хе грозничко на NASDAQ. Разпродадох окончателно всичко без малка позиция в COIN. На +22% ytd ще чакам нов bull leg, който като гледам юни-юли най-рано да стартира
                                Като те гледам в какво инвестираш сигурно предните две си бил на по 50-60% загуба, ще ти трябва още три пъти по толкова да си на нулата

                                Коментар

                                Working...
                                X