IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение

    Знам, че си наясно напълно с движението на цената на газа, но за тези от колегите, които по-рядко и по-повърхностно следят цената, нека имат в предвид, че тя е само 2% по-високо от цената в петък. А в Североизточните щати, където оперира AR/AM дори е 2% по-ниско.
    Благодаря, но признавам, че в този случай и аз хвърлих един повърхностен поглед на Хенри. Динамичничко е днес. Взех малко на 3,76 и може би избързах.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
      Продавате ли?
      Не! Купувам!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
        А terziev да го подхвана от сутринта. Нека да обясни колко пари направи от XOM взети на $60

        Както и от WELL, от които беше взел малко на $39, ама после взимаше и нагоре, включително на $52 и накрая от малко станали много. Ама възвръщаемостта не се смята само на база на малкото взето на $39
        Ами ти дето си с отрицателна доходност кажи колко пари направи хахахахахахахахахахахаха !!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
          Зарекох се, че няма нови компании да пускам публично. Обаче днес имаме интересната ситуация природния газ да качва, а AR/AM да слизат. Дори за краткосрочна спекула може да е добре.

          За маските ... APT е ясна работата.

          За горните съм писал мнооооого.

          ---

          Баси... и с WELL ли съм се бил прецакал. Знам, че 26% доходност за точно пет месеца не са върха на сладоледа, ама все пак това е една от най-големите компании в сектора и малко трудно се чупят рекорди. Извинявам се на тези, които са ме послушали и са пропуснали по-добри сделки.
          Знам, че си наясно напълно с движението на цената на газа, но за тези от колегите, които по-рядко и по-повърхностно следят цената, нека имат в предвид, че тя е само 2% по-високо от цената в петък. А в Североизточните щати, където оперира AR/AM дори е 2% по-ниско.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
            Продавате ли?
            Два стопа паднаха. Днес е ден за смелите.

            Коментар


            • Продавате ли?

              Коментар


              • Зарекох се, че няма нови компании да пускам публично. Обаче днес имаме интересната ситуация природния газ да качва, а AR/AM да слизат. Дори за краткосрочна спекула може да е добре.

                За маските ... APT е ясна работата.

                За горните съм писал мнооооого.

                ---

                Баси... и с WELL ли съм се бил прецакал. Знам, че 26% доходност за точно пет месеца не са върха на сладоледа, ама все пак това е една от най-големите компании в сектора и малко трудно се чупят рекорди. Извинявам се на тези, които са ме послушали и са пропуснали по-добри сделки.
                Last edited by terziеv; 26.10.2020, 18:00.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                  Пазара явно е притеснен от covid, за да пада само Dow. Обаче какво казва Тръмп - по цял ден слушам covid, covid,covid,covid -тази болест ще приключи на 04 Ноември. Голема работа е Дончо Тръмп.
                  Дакса е по - зле.

                  Коментар


                  • Пазара явно е притеснен от covid, за да пада само Dow. Обаче какво казва Тръмп - по цял ден слушам covid, covid,covid,covid -тази болест ще приключи на 04 Ноември. Голема работа е Дончо Тръмп.

                    Коментар


                    • А terziev да го подхвана от сутринта. Нека да обясни колко пари направи от XOM взети на $60

                      Както и от WELL, от които беше взел малко на $39, ама после взимаше и нагоре, включително на $52 и накрая от малко станали много. Ама възвръщаемостта не се смята само на база на малкото взето на $39

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                        Дам, а земята е плоска. Не ви ли писна да повтаряте едно и също. Toва, че двама неуклюжи лузера не могат да печелят от трейдинг изобщо не означава, че от трейдинг не може да се печели. Барем да бяхте опитали и тогава да се провалите. Вие падате с 0-3 още преди да е започнал мачът.

                        ---

                        Слагайте в индекси и каквото ви харесва. Правете се на "инвеститори". Лошо няма, ваша си работа. Просто спрете да коментирате неща, които не разбирате, не участвате, не смятате дори да опитвате.

                        Aко някой пита "Може ли от трейдинг да се печели?" тогава се обяснявайте на воля.
                        Хахаха! Добре им го каза.Те не са пробвали обаче мнение изказват.Странни типове.Тия и идея си нямат,че тук в САЩ има професионални платформи за дейтрейдинг.Абонамента е 500 $ на месец.На мой познат жена му е украинка и много успешен дей-трейдър.Още на курса за дейтрейдъри е била най-успяшна.Та от моя познат знам че програмата смята дали акциите са свръхпродадени или купени и дава сигнал.Освен това имат хот бутони и не се налага да изписваш индекса на акцията и бройките.Ама Ганьо как да знае тия неща.Той си е дървена глава и това си е.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение

                          Така е, може би заради шмекеруването не се пускат в реално време транзакции и се ползват всякави оправдания. Което пък ще докаже че с трейдинг не може да се печели кой знае колко дългосрочно, да не говорим за 12% на месец.
                          Хахахаха.Леж на тая кълка .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от распутин Разгледай мнение
                            Незнам дали имаш предвид стария юзер Misho ILIEV ??
                            Mишо, ако това си ти на снимката, здрасти.
                            [ATTACH=CONFIG]n3667404[/ATTACH]


                            IvelinaJensen, пробвай нова стратегия за една седмица със минимални суми.
                            Когато наистина искаш да направиш импулсивна покупка, пусни къси.
                            После пиши дали е успешно.
                            На пръв поглед върху снимката на тоя обект ясно се вижда един комплексиран келеш.Тоя ми е ясен напълно вече.Даже ми става напълно противен.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                              Според мене когато хванеш някой да шмекерува на дребно във форум и в резултат на това този човек се разяри като див глиган и два месеца не може да се успокои - тука става дума за голям проблем

                              Странно би ми било ако такъв човек се справя добре с трейдниг на фондовия пазар и дори с живота като цяло
                              Има още много неща да ти са странни.Ако имаш дупе дай да хванем един бас пред двама нотариуса за 100 000 $ и ще получиш каквито си искаш доказателства.Ти обаче си мишка и нямаш смелост но пък ръсиш неистини.Предложих ти да дадеш месенджер да ти изпратя сделките по минути но ти така и не даде.С една дума ти търсиш само конфликт.На Мариян Йорданов съм му изпратил сделки от дей-трейдинг.Който има съмнения относно възможноста да се печели от дейтрейдинг ако иска ще изпратя също и на него.

                              Коментар


                              • Колко "дълбоко съм го глътнал" с Монбат съм писал.... о ужаст, в темата за Монбат. Представи си колко лоша форма на Co-логорея те е засегнала, за да продължаваш да обсъждаш всички друго, но не и търговията на NYSE.... в темата за NYSE.

                                ---

                                Каква ви е мотивацията да пишете изобщо в тази тема, когато имате такива за кръчми, жени, успехи...

                                Коментар

                                Working...
                                X