IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ivetka Разгледай мнение
    Успях да ролна падежиращите днес къси колове със страйк 50 , на такива с падеж 29.01 и страйк 60. Като за това упражнение дори взех кредит (затворих на $10 и селнах новите на $10.50).
    Премиите на опциите са тотално изкривени - ако направим същото упражнение на тесла например, ще загубя 75% от премията

    Та, надяваме се идната седмица да бъде спокойна, макар че мнооого ме съмнява.

    А за половината от позицията дето продадох и селнах путове срещу нея на страйк $40 си чакам. В петък живот и здраве ще си прибера $4 на акция и после ще видим
    Баси, ако имах пари щях да продам един ЗИЛ путове.

    Коментар


    • Успях да ролна падежиращите днес къси колове със страйк 50 , на такива с падеж 29.01 и страйк 60. Като за това упражнение дори взех кредит (затворих на $10 и селнах новите на $10.50).
      Премиите на опциите са тотално изкривени - ако направим същото упражнение на тесла например, ще загубя 75% от премията

      Та, надяваме се идната седмица да бъде спокойна, макар че мнооого ме съмнява.

      А за половината от позицията дето продадох и селнах путове срещу нея на страйк $40 си чакам. В петък живот и здраве ще си прибера $4 на акция и после ще видим

      Коментар


      • Фризьорките и тираджиите твърдят, че един фонд се е нахакал на марджин колеца и затова е бил единият стоп на търговията. Има бая още. Т.е. ако искате да си пиете карнобатската гроздова на някой бряг в Коста Рика - КУПУВАЙТЕ!

        Last edited by terziеv; 22.01.2021, 22:25.

        Коментар


        • Аз махнах и профит тейкъра. Майната му, докъдето стигне. Бих купил и на 60+, ама ни марджин, ни кеш вар.

          Коментар


          • В началото на сесията можех да си затворя късите колове на 20ц ама си викам до $50 има мегдан и едва ли ще ги стигне. По едно време коловете бяха по $27, а аз съм къса на голям брой от тях
            Досвидяха ми се $20 и а после станаха по $2.7к на контракт...

            Коментар


            • Три пъти спират търговията тези педе... продадох и бабата ... вече съм до шия. Децата са светли и мисля, че ще мога да ги шитна изгодно, ама отнема време.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение

                това рали и шорт скуиз, виж колко поскъпна локейта
                Според мен шорт скуизът дори не е започнал. По-скоро е gamma squeeze на marketmakers.

                Коментар


                • ще купи баба си. Тя халтната

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                    дреме ми
                    Хаха той търси признание от някой ти го отряза.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение

                      това рали и шорт скуиз, виж колко поскъпна локейта
                      Това вместо да го пишеш, можеше да уползотвориш времето правилно и да КУПИШ gme! Още не е късно.

                      КУПУВАЙТЕ БЕ! НЕ Е СКЪПО! ТОВА ЩЕ МИНЕ 200. ЖИВОТЪТ ДАВА САМО 2-3 ТАКИВА ВЪЗМОЖНОСТИ
                      Last edited by terziеv; 22.01.2021, 20:01.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                        аз па продадох на 52 и ме е яд разбира се. Ама това е щото гладкия ми мозък не схвана как е възможно това рали. Само викаш Купувай ама така на доверие кой ще купува. Аргументирай се иначе не става
                        това рали и шорт скуиз, виж колко поскъпна локейта
                        “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                          С настоящето ви уведомявам, че повече няма да ви уведомявам. Мртва сте за мен.
                          дреме ми

                          Коментар


                          • Чудно ми е кога ще започнат с репресиите срещу печелившите. "умните' пари не са много умни, но имат власт и са отмъстителни. Gme е борсовият Тръмп; няма начин да поправи нещата, но поне разкри всички мизерии

                            гответе се за драстични мерки. Делистване, блокиране на пари в брокерите...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                              аз па продадох на 52 и ме е яд разбира се. Ама това е щото гладкия ми мозък не схвана как е възможно това рали. Само викаш Купувай ама така на доверие кой ще купува. Аргументирай се иначе не става
                              С настоящето ви уведомявам, че повече няма да ви уведомявам. Мртва сте за мен.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                                Купувай бе! Толкова ли не схвана, купувай!

                                ако искате вярвайте ама си разлях лещята на компа и не успях да купя на 50. От телефона на 56 взех
                                аз па продадох на 52 и ме е яд разбира се. Ама това е щото гладкия ми мозък не схвана как е възможно това рали. Само викаш Купувай ама така на доверие кой ще купува. Аргументирай се иначе не става

                                Коментар

                                Working...
                                X