IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • http://themostimportantnews.com/gues...amestop-story/



    Ни най малко не могат ме учудят фейкмедиите с това кои за тях са лошите и кои добрите.
    Естествено дори и Тръмп и Кремъл били набъркани дълбоко, има си хас.....

    Just within the past few days, the New York Times has called the “Reddit army” a “rebellion”, Investing Daily has referred to it as an “insurrection”, and NBC News has used the word “insurgency” to describe it.

    But first prize actually goes to the Washington Post. They had the gall to run a story entitled “The good guys in the GameStop story? It’s the hedge funds and short sellers”…

    Коментар


    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

      Не мога да знам на каква цена ще отиде. Няма как по-ясно да ти го кажа. Според мен може да падне още доста, но в същото време има бая потенциал да се върне над 100. Ако АЗ съм сложил много пари там, щях да бягам с поне половината позиция.
      да разбирам ли, че си продал половината поне от твоите позиции?
      Много се изложи Терзиев, изпусна момента когато трябваше да насърчиш хората да продават. Надъхваше ги да купуват до последно, но сега изведнъж не знаеш. Дано си си взел поука и друг път не се изказваш като експерт за неща, от които нямаш понятие.
      Last edited by IvelinaJensen; 03.02.2021, 10:35.

      Коментар


      • Дето вика Равновесие, в щатите има много хора, които могат да си позволят да губят по $100 месечно

        То хубаво, че има ама ако един 20 годишен младеж това го прави докато стане на 65 ще е на минус $54 000. А ако същия младеж блъска по $100 месечно в SPY като стане на 65 ще има $1 милион, което криво-ляво в САЩ стига за пенсия

        Та такива ми ти работи... нека си плащат за мразенето, щом им е толкова акъла


        Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
        Когато от една страна са хора мотивирани да спечелят а от друга страна са хора, които искат да си излеят омразата е лесно да се предположи кой ще плати сметката накрая. Аз продължавам да се чудя защо някой решава да си плаща да мрази, когато може да мрази безплатно. Има толкова много хубави неща по света, които могат да се купят с пари.
        Това е игра на груба сила където основната стратегия за печалба на дългата страна се състои в това някой поради етични причини да плати сметката. Класическа pump&dump схема. Някой си купува акции защото вижда че има доста къси позиции. Надъхва публиката в reddit. Когато силата се изчерпва почва да налага омраза с която да мотивира баламурници да му платят сметката. В общи линии това е. Влизат хора без цел да спечелят. Те са с ясното съзнание, че ще загубят пари за добра кауза. Но реално каузата е да нагушат авторите в схемата в reddit. Най-якото за тях е, че след като прекарат баламурниците те няма да се обърнат с гняв към тях а към хедж фондовете, които пак били прекарали дребните и беззащитни хорица. Но в цялата схема се забравя едно нещо. Точно тези хора решиха че могат да успеят от позиция на силата да се преборят с пазара. Но винаги някой трябва да плати сметката. Това ще са точно етиците борещи се срещи световният капитализъм.
        Last edited by Money; 03.02.2021, 00:23.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

          Последните дни, особено вчера, де факто оборот нямаше. Днес е голяма търговият.

          ... точно де, мисля че са достатъчно нагли да скъсяват наново, усредняват. buy the spikes един вид
          Най вероятно нови хедж фондове са влязли яко след като са усетили в коя фаза е мачът. В крайна сметка всеки знае че тия шитове струват пенита и че рано или късно фундамента ще надделее. От друга страна ако не бяха ограничили покупките сега цените можеха да са to the moon

          Коментар


          • Утре тази гнус ако не падне под $50 пак се радвайте

            Коментар


            • Като видиш само какви къси обеми са направени от $60 нагоре, в момента средната цена почти 100% сигурно е много силно над $20

              Но леймърчетата си вярват, че са хванали...

              Ама май са хваланили дедовия

              Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              Силно ме съмнява средната им цена да е под 20. Този изключително голям оборот последните дни е от къси със сигурност. Или къси които покриват късите си, или къси които си вдигат средната.
              Last edited by Money; 02.02.2021, 23:26.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                Как точно да внимавам не разбрах - да не правя нищо значи да си държа акциите това ли ми казваш. Говори разбираемо - от останалото няма смисъл, никой не го разбира и съответно не го чете. Колко и на ква цена съм купила няма значение. Интересува ме в каква посока ще се движи акцията според теб от тук натам (AMC имам). Мини ми е ама му дават прайс таргет 1 долар.
                С коя акция си се набухал?
                Не мога да знам на каква цена ще отиде. Няма как по-ясно да ти го кажа. Според мен може да падне още доста, но в същото време има бая потенциал да се върне над 100. Ако АЗ съм сложил много пари там, щях да бягам с поне половината позиция.

                За AMC баш нямам идея. 1 обаче няма да бъде.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                  Зависи на колко си купувала. Голямото скок на GME засега изглежда бая трудно. Ако и да мисля, че играта не е съвсем свършила. Ако ти е мини част от всичко, не бих продавал. Ако е над 5% бих се замислил.

                  ...

                  ся... ще ти кажа нещо, но МНОГО внимавай. Набухал съм се (продал съм) путове падеж 12-ти, страйк 5, на цена 0,19; Ако не разбираш какво пиша, не прави нищо.
                  Как точно да внимавам не разбрах - да не правя нищо значи да си държа акциите това ли ми казваш. Говори разбираемо - от останалото няма смисъл, никой не го разбира и съответно не го чете. Колко и на ква цена съм купила няма значение. Интересува ме в каква посока ще се движи акцията според теб от тук натам (AMC имам). Мини ми е ама му дават прайс таргет 1 долар.
                  С коя акция си се набухал?

                  Коментар


                  • ТОЗИ ПЪТ ТАЗИ ТЕМА НАИСТИНА ЩЕ ЗАГЛЪХНЕ ВО ВЕКИ ВЕКОВ . ТРОЛЧЕТА МАЛКИ СЛАДКИ НА БАТЯ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                      Силно ме съмнява средната им цена да е под 20. Този изключително голям оборот последните дни е от къси със сигурност. Или къси които покриват късите си, или къси които си вдигат средната.
                      Последните дни, особено вчера, де факто оборот нямаше. Днес е голяма търговият.

                      ... точно де, мисля че са достатъчно нагли да скъсяват наново, усредняват. buy the spikes един вид

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                        terziev, не ми суревай бреговете с безсмислени философии, а кажи да продаваме ли, да купуваме ли кво да праим с тия пишамн ракети
                        Зависи на колко си купувала. Голямото скок на GME засега изглежда бая трудно. Ако и да мисля, че играта не е съвсем свършила. Ако ти е мини част от всичко, не бих продавал. Ако е над 5% бих се замислил.

                        ...

                        ся... ще ти кажа нещо, но МНОГО внимавай. Набухал съм се (продал съм) путове падеж 12-ти, страйк 5, на цена 0,19; Ако не разбираш какво пиша, не прави нищо.
                        Last edited by terziеv; 02.02.2021, 22:33.

                        Коментар


                        • ТЕ СИ ИГРАЕЛИ НА ДВОЙНИ ВРЪХЧЕТА . МНОГО НАИВНО ИЗПЪЛНЕНИЕ ИНВЕСТИТОРИ . НИКОЙ НЕ СЕ ВЪРЗВА НА НОМЕРАТА ВИ

                          Коментар


                          • terziev, не ми суревай бреговете с безсмислени философии, а кажи да продаваме ли, да купуваме ли кво да праим с тия пишман ракети
                            Last edited by IvelinaJensen; 02.02.2021, 22:51.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                              И друго... късите са влизали на <20. Според теб биха ли покрили на 150-100... Дори на 50 да покрият е чутовна загуба. Като ги знам колко са тъпи, нищо чудно да натискат надолу... прекалено надолу и да събудят някой друг играч, но с противоположен интерес.
                              Силно ме съмнява средната им цена да е под 20. Този изключително голям оборот последните дни е от къси със сигурност. Или къси които покриват късите си, или къси които си вдигат средната.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                GME пада защото неофициалните данни за шорт интерес показва доста бърз спад. Официалните данни излизат някъде през тази седмица, те или ще потвърдят че късите са успели да се измъкнат или не. Единствения вариант пак да тръгне нагоре е ако неофициалните данни за късия интерес силно подценяват реалния такъв
                                И друго... късите са влизали на <20. Според теб биха ли покрили на 150-100... Дори на 50 да покрият е чутовна загуба. Като ги знам колко са тъпи, нищо чудно да натискат надолу... прекалено надолу и да събудят някой друг играч, но с противоположен интерес.

                                Коментар

                                Working...
                                X