IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

    Що пада AM па сега?
    Е па щот сичко пада!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

      [ATTACH=CONFIG]temp_16390_1615558763641_228[/ATTACH]
      Що пада AM па сега?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
        Обърнете внимание на непредвидимите и движения
        мда, абсолютно непредвидими.

        28.12.2020
        Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
        За найсти път - Имоти, нафта, финове... ако и вече и там да няма много далавери

        Коментар


        • Вече от личен опит НЕ препоръчвам да се пипа нафтата. Лази ми по нервите докато не ми издържа психиката и ме изтръска от клона преждевременно. Реално още не се знае дали беше преждевременно. А тъкмо си бях повярвала. Обърнете внимание на непредвидимите и движения

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Зайо Байо Разгледай мнение

            виж PFE или VZ в момента мисля не са лоша възможност.
            Хмм, прав си. Благодаря. Клоня към PFE. Не го смятах за кандидат, защото имам малко в активния портфейл и опитвам да го отиграя с опции. И да падне няма да е с много.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение


              Търся дивидентен "син чип" за пасивния портфейл. За жалост всичките подходящи са на годишен връх.

              виж PFE или VZ в момента мисля не са лоша възможност.

              Коментар


              • Ротацията не е е grow към value, а ориентиране към реални активи. В този смисъл ротацията върви с пълна пара.

                Ще се повторя, но има нужда: всичко ще ходи нагоре, дори тех шитните. Състезанието е с инфлацията.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                  A защо не влезе на някои от аркк картоните при тая корекция, при тях бе брутална. Там е бъдещето.
                  Докъм минус 20% някъде ми бе неприятно, после ми стана алчно.
                  Или поне опциЙ, постнах тук в реално време, тогава бе на 7.6, после падна до под 5 дори, сега е на 11,3 $

                  Декларираш че ще се бориш със себе си...чини ми се бая работа по въпроса имаш май още.

                  За нафтата си прав, почва ме сърби поне малко профит от рафинериите да поприбера, засега си седя на ръцете, ама...
                  Бях заложил по-ниски цени, до които не стигна. Грешна преценка. Ако и постоянно да повтарях, че голям спад няма как да стане, не вярвах толкова бързо и моцно подпиране. От друга страна моите назадничеви неща растяха през цялото време и от началото на годината съм >30%+. Мушнах >1000 бинки от путове... ако не стане някой кур до другия петък. JKS и NIO ги дебна между 20-30, BYD на 140. Определено опитвам да таймвам пазара. В този сектор няма конкурентни американски компании, а съвсем чиста спекула не ми се играе. Имам спаци за целта.

                  Търся дивидентен "син чип" за пасивния портфейл. За жалост всичките подходящи са на годишен връх.

                  редакция: pltr e конкурентна

                  Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение

                  Докога, обаче? Pipbel се чудеше в другата тема дали това не е антрактът на драмата.
                  Стига бре, няма надолу. Как по-ясно да стане. Просто внимаваш да не настъпиш мина.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                    Само аз ли имам чувството, че пазарите растат по-бързо отколкото падаха !!!

                    Леле добре, че не взех GE, а бях на ръба. Сринаха го гадовете
                    Ех, как ги изпусна. Точно бяха стигнали връх. Нищо, изчакай ги да се вдигнат на 15 и тогава взимай.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                      Не си разбрал нюанса, не ставаше дома за корекцията на пазара, а за ротацията към валю докога ще продължи.
                      При всички случаи сега пазарите се движат последните дни с несъмнено по голяма ширина.
                      Това си е булиш по принцип.
                      А и след новите олтайм хайс на дъртия и сега сп500( още не е сигурно за днес) - изглежда си логично и при техите да видим същото.
                      Да, не съм разбрал. Понеже аз си мисля това и чел-недочел...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ford_perfekt Разгледай мнение

                        Докога, обаче? Pipbel се чудеше в другата тема дали това не е антрактът на драмата.
                        Не си разбрал нюанса, не ставаше дома за корекцията на пазара, а за ротацията към валю докога ще продължи.
                        При всички случаи сега пазарите се движат последните дни с несъмнено по голяма ширина.
                        Това си е булиш по принцип.
                        А и след новите олтайм хайс на дъртия и сега сп500( още не е сигурно за днес) - изглежда си логично и при техите да видим същото.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                          Само аз ли имам чувството, че пазарите растат по-бързо отколкото падаха !!!
                          Докога, обаче? Pipbel се чудеше в другата тема дали това не е антрактът на драмата.

                          Коментар


                          • Само аз ли имам чувството, че пазарите растат по-бързо отколкото падаха !!!

                            Леле добре, че не взех GE, а бях на ръба. Сринаха го гадовете
                            Last edited by IvelinaJensen; 11.03.2021, 21:38.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

                              Електричките са все още на промоция.

                              .
                              Не вече такава като доскоро, но определено е така.

                              PS И соларките прекалено избегаха. Чаках ги по близо до ма200, ама йок.
                              Last edited by pipbel; 11.03.2021, 21:36.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                                Ни имотни, ни нафта/тръби, ни финове са на страхотни цени. .
                                A защо не влезе на някои от аркк картоните при тая корекция, при тях бе брутална. Там е бъдещето.
                                Докъм минус 20% някъде ми бе неприятно, после ми стана алчно.
                                Или поне опциЙ, постнах тук в реално време, тогава бе на 7.6, после падна до под 5 дори, сега е на 11,3 $

                                Декларираш че ще се бориш със себе си...чини ми се бая работа по въпроса имаш май още.

                                За нафтата си прав, почва ме сърби поне малко профит от рафинериите да поприбера, засега си седя на ръцете, ама...

                                Коментар

                                Working...
                                X