IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

    Малееее, максимум x3 само. Само някакви валутни двойки били x4. Срамота. Явно няма да можем да настигнем Гейтс в този живот.
    Хайде сега, парите *100 или 200 на всеки 10 години и към средата на века си го отвял.

    Коментар


    • Пъпеш, айде бебешките тантруми другаде. Никой не ти е виновен, че изпусна двете най-печеливши години в историята на борсите.

      Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
      ужасно много се минах.
      Хубо де. Не ти е сефте. Вече би трябвало да си свикнал.
      Last edited by terziеv; 03.11.2021, 22:15.

      Коментар


      • Какъв петрол... трябваше да вземеш XOM на $62 преди около месец, както каза тъпиринга

        Лично аз не взех. Вместо това взех UNP на $203, NKE на $149.5, MSFT на $283.50 и ужасно много се минах.



        Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение

        Лично аз ако имах позиции в петрол бих затворил 70 процента в момента .
        30 процента със стоп на 73 долара малко под предишния връх от 77 долара и евентуално ако отиде на 90 - 100 долара бих затворил 30 -те процента.

        Другият вариант да не затваряш ръчно да сложиш стоп в случая на 78 и постепено да го местиш на горе , ако петрола качва. Като оставяш 8 -9 долара от върхът за може позицията да диша.

        Това е общо взето начините за излизане от пазара ако си решил.
        Last edited by Money; 03.11.2021, 22:12.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
          ... кой, мамка му, е фондът с най-голям лост?
          Малееее, максимум x3 само. Само някакви валутни двойки били x4. Срамота. Явно няма да можем да настигнем Гейтс в този живот.

          Коментар


          • Фомо или да чакам ретест на 16000 ?

            Коментар


            • Има и по зле, и те са много.
              Тия де са на депозити само и инфлацията ги хруска вкусно вкусно...

              Коментар


              • Де да знаех как седят нещата преди две години. Просто трябваше да ипотекирам къщата, жената и децата, да усвоя целия марджин и да набутам всичко в опции на пасивен фонд с най-голям възможен лост.... Хората пари раздават със самосвали, а аз само срамежливо прибирам по нещо в джобовете.

                ... кой, мамка му, е фондът с най-голям лост?
                Last edited by terziеv; 03.11.2021, 21:15.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                  Днес поредната чудовищна изненада. Ко стана, нали щеше да има тъпиринг.
                  Дежавю 2013г....айде на 5000 за Коледа и ЧНГ

                  Коментар


                  • Днес поредната чудовищна изненада. Ко стана, нали щеше да има тъпиринг.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                      Д.Петков , един тъп въпрос. Нали се преизчисляват страйковете на путовете при пускане на нова емисия акции?

                      ===

                      TRQ - BTFD
                      Да, ако е имало сплит (прав или реверс) всичко се преизчислява, ще видиш други страйкове на позициите ти и с други обеми. Както ще преизчислят цената на акциите, така ще преизчислят и опциите.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                        Д.Петков , един тъп въпрос. Нали се преизчисляват страйковете на путовете при пускане на нова емисия акции?

                        ===

                        TRQ - BTFD
                        стига сметки бе Терзо, карай по лежерно и интуитивно. Успяваш ли да си докараш средна месечна заплата от трейдинг? Моята цел е да живея от дивиденти. Ама като гледам няма да е скоро.

                        Изпуснахте BWLPG

                        Коментар


                        • Д.Петков , един тъп въпрос. Нали се преизчисляват страйковете на путовете при пускане на нова емисия акции?

                          ===

                          TRQ - BTFD

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                            Доколкото схванах това конвертиране излиза че ще е най рано след 11мес. Много време е това.
                            Доста си е рисково, дотогава могат се случат много неща, неслучаен е тоя дисконт.
                            Трябва имаме предвид че само споменаването на Тръмп кара либерастията да изпада в хистерия, голям трън им е в очите. Ще направят всичко възможно и на пазара и с хакерски атаки и т.н да му провалят начинанието. Абсурд е да изпуснат такъва възможност за sweet revenge.

                            Ако все пак си взел вече от тия варианти за мен най разумното нещо е да се хеджират с късо на акцията. Ти го и каза де.
                            Нищо не хеджирам, щото мисля че пак ще има харабийски отлитания и цени над $300. Даже ще купя още варанти, това си е начин да не плащаш пълната цена за акцията.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Д.Петков Разгледай мнение

                              На мене това FYI никога не ми е работило, от как имам акаунта кьораво съобщение не е дошло, а всички настройки са си на "ON". Ако иска Терзиев да каже как точно го уведомяват, аз винаги съм си следял сам в нета досега. Но веднъж изтървах едни варанти и просто изчезнаха от акаунта, добре че бяха за малка сума $200-300. Все отлагах да надавам вой да се оправи това, ама то вече и няма за кога, че нали тия льохмани Булброкърс прекратяват дейност (айде да не казвам фалираха) и сега ще ми местят акаунта в Елана. http://bulbrokers.com/bg/TWS2021/ Аз исках директно в Интерактив да ме прехвърлят, че за БГ брокери повече не искам въобще да чувам, ама последно се оказа че не можело. Та чакам да ме прехвърлят в Елана и после било лесно оттам директно в Интерактив. После ако пак не работи, ще орева орталъка обаче.
                              Отивай в ИБ, заливат те с всякакъв вид нотификейшънс, трудно би пропуснал нещо от разсеяност...

                              ПС Някой да е търгувал хонгконг ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                                Благодаря. Доколкото разбрах според теб сривът започва от нафта, продължава през биткойн и завършва при индексите. Не подминава и златото.

                                Имаш ли идея по техника къде да избягам от нафтата?
                                Лично аз ако имах позиции в петрол бих затворил 70 процента в момента .
                                30 процента със стоп на 73 долара малко под предишния връх от 77 долара и евентуално ако отиде на 90 - 100 долара бих затворил 30 -те процента.

                                Другият вариант да не затваряш ръчно да сложиш стоп в случая на 78 и постепено да го местиш на горе , ако петрола качва. Като оставяш 8 -9 долара от върхът за може позицията да диша.

                                Това е общо взето начините за излизане от пазара ако си решил.
                                Last edited by Майстора233; 03.11.2021, 16:35.

                                Коментар

                                Working...
                                X