IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Щото няма.

    ... споко след някой друг ден ще ги натиснат и ще падат без причина

    Коментар


    • Някой може ли да ми обясни защо независимо от лошите данни от Китай суровинните акции катерят?

      Коментар


      • Имам немалко евраци и почвам леееко да се паникьосвам. Планът за седмицата е да ги ликвидирам. Дали още тази седмица ще стигнем до паритет?

        На втори план - продължаваме играта на асансьор с нафтата. Всяко слизане там е BTFD.

        Коментар


        • Коментар


          • Надявам се, че използвахте момента да се отървете от някои простотии. Гледам в SA един кош strong buy за фигни с p/e >15. Завоят пак ще избега в страни.

            Коментар


            • Click image for larger version

Name:	US30 krasota.png
Views:	1
Size:	11.2 КБ
ID:	3922376




              Красота



              След като пак чукна съпротивта на горната тренд линия. Мисля че няма да има нови дъна ,а ще има успешен пробив на горе.
              Last edited by Майстора233; 13.05.2022, 20:41.

              Коментар


              • Че то кой гледа на златото като инвестиция? Да не съм гламав да държа дялове от фондове. Купуваш, чакаш да излети, продаваш. При нужда повтаряш. Понякога се получава - как захлебих от Ямана не е истина; понякога не се получава - изкараха ме без време от Фортуна. Златните добивачи продължават да са на чудни цени. За нафтата почнаха лека полека да взимат завоя, ама за тука още са зелени.

                Но и днес ЧУДОВИЩНА изненада на пазара. Напълна неочаквано мечо Ф1.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от todorov_74 Разгледай мнение

                  Силно се надявам да си прав,защото вчера и аз щипнах,но според мен натиска продължава.И да си призная не го разбирам,а и грам идея нямам до къде.Особено пък днес.....................не знам.Заради силният долар да го бият толкова много?
                  аз въобще не гледам златото, за мен това не е инвестиция. Но си мисля, че Русия има много златни резерви. Къде са те? Като има затруднения да продава енергия, ще продава злато. Сигурно има къде да го продава

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                    Според мен днес беше моментът за жълтото.
                    Силно се надявам да си прав,защото вчера и аз щипнах,но според мен натиска продължава.И да си призная не го разбирам,а и грам идея нямам до къде.Особено пък днес.....................не знам.Заради силният долар да го бият толкова много?

                    Коментар


                    • Май и при Туитър доста хора ще се набутат

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение
                        [ATTACH=CONFIG]n3920630[/ATTACH]



                        Те това, виждам аз. Некъде към 12 -ти, требва да обърне.
                        NICE, A


                        Click image for larger version

Name:	US30M15 KRASOTA.png
Views:	1
Size:	11.2 КБ
ID:	3921993

                        Коментар


                        • Според мен днес беше моментът за жълтото.

                          Коментар


                          • Доскоро беше конспирации,
                            сега станаха новини, контрол на цените, казват ти какво да ядеш, каква енергия да потребяваш, имало свободен пазар и свобода на словото ...изтрещяла работа ...
                            Изкуфелите Демократи го играят ва банк и са притиснати до стената със инфлацията, внимателно със газта и др. !

                            Пелоси рита Големите петролни компании по кокалчетата, предлага увеличаването на цената на газа да се смята за престъпление.
                            По време на седмичната си пресконференция, председателят на Камарата на представителите Нанси Пелоси разкри последния план на демократите за забавяне на скока на цените на газа, който е от първостепенно значение за американците.
                            Тяхното решение е: контрол на цените!
                            След като помолиха ОПЕК да изпомпва повече и получиха дебел арабски среден пръст (и тихо помолиха подлата сбирщина от фракери да им помогне), демократите издухаха най-голямото отпускане на резерва в историята... и не постигнаха нищо, тъй като цените на газа достигнаха нов рекорд...
                            Конгресмените от демократите Ким Шриър и Кейти Портър въведоха „Закона за предотвратяване на покачването на цените на потребителските горива“, който ще даде на президента правомощието да издава декларация за извънредна енергийна ситуация, която би направила незаконно увеличаването на цените на бензина и горивата за домашна енергия по прекомерен или експлоатационен начин. .
                            Дано не мине тоя закон

                            Коментар


                            • Нали ти ги написах. agi, aem, дори хекла... И продължавам с въглищата. Kakwo пресоляват - натискат, отскача, натискат, отскача... идиотите в същото време купуват техове, че "в тях е бъдещето".

                              Но в момента най-големият ми проблем е как да се освободя напълноот умрялото евро, без после да се чудя как да си връщам парите от брокери, банкови сметки и прочие.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                                Ти си знаеш, но не бих разчитал на техника за малките добивачи. Иначе Фортуна на цена под 3,5 е много добре. Просто виждам по-добри варианти.
                                Сподели да видим какво дебнеш.
                                А иначе си мисля че започват да пресоляват манджата.Чак толкова мечи настроения и такова бързане.............?
                                Или пък аз не виждам нещо?

                                Коментар

                                Working...
                                X