IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Където има въздух го изпускат,няма нищо учудващо.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
      Кой да предположи. Напълно неочаквано.

      В интерес на истината шитните са много далеч от погребани, ама много. Толкова още надолу има, че сума народ със зачервени очички не го осъзнава. Само инфлацията спасява донякъде от адекватна оценка.

      Коментар


      • Коментар


        • Хеджирането през Vix след септември се оказа пълен провал.

          Коментар


          • Поредният шиткойн.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

              Сега пък 4200 било
              Вие двамата с ватенката САМО лъжете ве Подхвърляте някви лъжи с цел омаскаряване и едновременно да избягате от въпроса/темата



              DJI качи до 33к

              А ето и неадеквания демо играч



              SP e 3800.......разминаваш се "само" с 20%,което е "много малко" ахах

              ................

              Колкото до Алтерко,откакто "пророкува" че ще пада е +11% нагоре.И нищо чудно да си "уцелил" много месечно дъно
              Както казах,страхотен контра индикатор си

              Като си по-свободен от пица деливърито, включвай се с някоя прогноза моля
              ЩЕ ТРЪГНЕ СЛУХ - Ти да чу такаъв слух???

              Това което съм написал е вариант, ако беше почнало масово да се говори че е възможно да има 1% хайк.

              Явно четенето и осмислянето на текст ти е трудно

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение
                Рибка а какво стана с твоят СИП на 4200? Какво стана с ракетата дето подгрявала?
                Дали и Алтерко няма да поеме надолу?
                Много е лесно постфактум да се правиш на умен
                Сега пък 4200 било
                Вие двамата с ватенката САМО лъжете ве Подхвърляте някви лъжи с цел омаскаряване и едновременно да избягате от въпроса/темата


                Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                Dow над 30400 и ракетата тръгва
                Сега само подгряват турбо двигателите
                DJI качи до 33к

                А ето и неадеквания демо играч

                Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение
                В следващите няколко дни ще тръгне слух че всъщност ноември ще вдигнат с 1% вместо 0.75 и като нищо можем да видим СП500 на 3000 още в началото на ноември преди покачването
                SP e 3800.......разминаваш се "само" с 20%,което е "много малко" ахах

                ................

                Колкото до Алтерко,откакто "пророкува" че ще пада е +11% нагоре.И нищо чудно да си "уцелил" много месечно дъно
                Както казах,страхотен контра индикатор си

                Като си по-свободен от пица деливърито, включвай се с някоя прогноза моля
                Last edited by petrg5s; 03.11.2022, 12:20.

                Коментар


                • В АЕМ съм от 41+ , но тя обича да ходи и под 40.
                  А разглеждате ли варианта с пробив на златото и нива да кажем около 1550 гущера ?
                  Колкото и да не ми се вярваше , при толкова напечатан фиат и толкова лошо управляван ............замирисва и на такава работа.
                  Като гледам днес на какви нива е и с какъв малък обем към момента.............???
                  Някой техничар ако може да вземе отношение.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                    37,5 / 35 декемврийски бичи спред набичих. Много добри премии. Wpm също е добре, но не са така хубави премиите.

                    Но най-добре AEM. В сравнение с NEM е много подценена. Там бих градил позиция. Просто страйковете не ми изнасят толкова.
                    Аз влязох тук на около 42$
                    между другото мислех за
                    AEM
                    RGLD
                    AU За сега ще почакам под 37$ може да допълня
                    Благодаря за CLF
                    Днес излиза Q3 при NEM ,не че има вече голяма значение у вече излязоха предварителните данни
                    Last edited by lobos; 03.11.2022, 11:07.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение




                      Не че искам да се заяждам нещо,но

                      уран urnm , -3.3% вчера

                      железо clf -8.8% вчера

                      злато aem -7.6% като точно вчера е бил най-неподходящия момент да се купува,точно под силна дневна съпротива.Пада от 2 год. всеки месец .-58% за периода.Или и ти като оная демо риба "2000лв" видиш,че нещо е паднало много и давай да купуваме

                      И трите посочени препоръки са на червено и то с МНОГО.И то само за един ден Като давате такива категорични съвети имайте предвид ,че може да ви послуша някои новобранец и за няколко дена да е фалирал !

                      Похвално е ,че вече се дават и тикери да ви проверявам ,но трябва да има и стопове и лимити.Или поне приблизителни.Да се види идеята каква е.А и след 2 месеца горецитирните могат и да обърнат и въпросния герой да почне да се тупа в гърдите,а всъщност да е нулирал 2-3 демо акаунта.

                      Но аз преполагам,че тези позиции не се играят реално и доказателство е лъжата с ЕНИ
                      Рибка а какво стана с твоят СИП на 4200? Какво стана с ракетата дето подгрявала?

                      Дали и Алтерко няма да поеме надолу?

                      Много е лесно постфактум да се правиш на умен

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                        Според мен има още малко за надолу може-би
                        NEM-37$
                        37,5 / 35 декемврийски бичи спред набичих. Много добри премии. Wpm също е добре, но не са така хубави премиите.

                        Но най-добре AEM. В сравнение с NEM е много подценена. Там бих градил позиция. Просто страйковете не ми изнасят толкова.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                          Всичко от реалната икономика, дето не е набълбучено със заеми. Почти всякаква нафта, тръби, добивачи... Аз лично влязох играх уран urnm, железо clf, злато aem.

                          ....

                          Продължава обаче vix-а да се държи педалски и да ми съсипва хеджа. Чел съм някакви глупости, че щом волатилността при опциите е умряла, значи няма да имаме срив.
                          Според мен има още малко за надолу може-би
                          NEM-37$

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                            Някой да има прогнози за Метата и Амазоня. Потопиха ги като крайцера Москва.
                            В META и GOOGL се набих снощи.За първи път ги имам но не гледам дългосрочно.Оставих възможност да повторя пък да видим.Търся им 5-10% при възможност по-бързичко , но да видим какъв е планът на пазара и има ли нещо общо с моят?

                            Коментар


                            • Моме, стига цапа.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                                Купувайте, ве!
                                Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                                Съвсем сериозно. Купувайте.
                                Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                                Всичко от реалната икономика, дето не е набълбучено със заеми. Почти всякаква нафта, тръби, добивачи... Аз лично влязох играх уран urnm, железо clf, злато aem.
                                Не че искам да се заяждам нещо,но

                                уран urnm , -3.3% вчера

                                железо clf -8.8% вчера

                                злато aem -7.6% като точно вчера е бил най-неподходящия момент да се купува,точно под силна дневна съпротива.Пада от 2 год. всеки месец .-58% за периода.Или и ти като оная демо риба "2000лв" видиш,че нещо е паднало много и давай да купуваме

                                И трите посочени препоръки са на червено и то с МНОГО.И то само за един ден Като давате такива категорични съвети имайте предвид ,че може да ви послуша някои новобранец и за няколко дена да е фалирал !

                                Похвално е ,че вече се дават и тикери да ви проверявам ,но трябва да има и стопове и лимити.Или поне приблизителни.Да се види идеята каква е.А и след 2 месеца горецитирните могат и да обърнат и въпросния герой да почне да се тупа в гърдите,а всъщност да е нулирал 2-3 демо акаунта.

                                Но аз преполагам,че тези позиции не се играят реално и доказателство е лъжата с ЕНИ
                                Last edited by petrg5s; 03.11.2022, 08:38.

                                Коментар

                                Working...
                                X