IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Сега вече почва да става по-интересно и сериозно се замислям за някой къс.Ще видим как ще отворим,ама нещо почнахме да чупим трендове и да губим нива...
    The stock market is never wrong. Traders are wrong.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
      Той ли те цака или ти го цакаш!!!
      Онождаме се взаимно.
      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
        fhn
        Къв тоя грозен балон бе трейдъров ....по добре си купи ЦКБ ако се чудиш

        А аз утре ще се сдобия с SNP и SIMO .
        И то не само заради сосните дивиденти

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
          Не бой се за мен , аз форекс си цъкам заради тръпката,да му мислят тези които се прехранват от това
          Той ли те цака или ти го цакаш!!!

          Коментар


          • fhn
            D.Y.F-091066

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
              Единствената ви надежда е като ФЕД спре QE.
              Кога ще стане това не е ясно, можи би тази есен, може би догодина ...
              Тогава ще паднем сигурно с 10% (за кратко 5 мин).
              Разтварвайте късите отървавайте се и повече за къси не мислете ...
              Риска от късите е непропорционално висок спрямо потенциалните печалби.
              Не бой се за мен , аз форекс си цъкам заради тръпката,да му мислят тези които се прехранват от това
              Last edited by hemilio; 11.08.2013, 21:06.
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                И аз съм на това дередже даже повече време от теб,но напоследък съм оптимист ,успех,на мен ми трябва 10% надолу за да съм ок,не знам ти колко си я забатачил.
                Единствената ви надежда е като ФЕД спре QE.
                Кога ще стане това не е ясно, можи би тази есен, може би догодина ...
                Тогава ще паднем сигурно с 10% (за кратко 5 мин).
                Разтварвайте късите отървавайте се и повече за къси не мислете ...
                Риска от късите е непропорционално висок спрямо потенциалните печалби.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                  И аз съм на това дередже даже повече време от теб,но напоследък съм оптимист ,успех,на мен ми трябва 10% надолу за да съм ок,не знам ти колко си я забатачил.
                  Е нали имаше спад Юни 5% тогава не разтварихте ли късите?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                    то ще избуши за 5 мин надолу това е ясно ама кога незнам
                    Аз знам, Май 2017

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                      Оставил съм нещата на самотек.

                      Ако оттук нататък СП500 не вдигне над 1713 и НАСДАК 100 над 3155, значи ще захлебя. Ако минат тези нива.... ще продължавам да очаквам тези "5 минути" през октомври, но с нови пари по късите позиции.
                      И аз съм на това дередже даже повече време от теб,но напоследък съм оптимист ,успех,на мен ми трябва 10% надолу за да съм ок,не знам ти колко си я забатачил.
                      Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                        ти си ветеран ще се справиш
                        Оставил съм нещата на самотек.

                        Ако оттук нататък СП500 не вдигне над 1713 и НАСДАК 100 над 3155, значи ще захлебя. Ако минат тези нива.... ще продължавам да очаквам тези "5 минути" през октомври, но с нови пари по късите позиции.

                        Коментар


                        • ти си ветеран ще се справиш

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                            то ще избуши за 5 мин надолу това е ясно ама кога незнам
                            Ей тези "5 минути" ми ядат парите вече 6 месеца.

                            П.П. Сигурен съм, че дръпна ли на морето, а то ще е около средата на този месец (където ходя без компютър), ще се случат тези "5 минути".
                            На карък ще е работата.

                            Коментар


                            • то ще избуши за 5 мин надолу това е ясно ама кога незнам

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                                само дръж ще излезе
                                Не става само с "държане".

                                Задържането на капитал в губеща позиция не ми е по вкуса.

                                Ама ще видим.

                                П.П. Правя някакви селове на връхчетата от последните дни, но нищо чудно да ги изгърми пазара наведнъж.

                                Коментар

                                Working...
                                X