IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • кажи ръъъъъъъъъъъъст бииииииииич

    Коментар


    • кукло абе що така като падате и все с гапове си правите , а нагоре гапове няма . дай ми фундамент това от безработицата ли е

      Коментар


      • Пиб, къде ще дават скоро добър дивидент?

        Коментар


        • другата седмица съм ти обещал сеч

          Коментар


          • мишочееееееее мишоче

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
              Разбирачи дайте една прогноза на къде отива пазара от тук нататък?
              Нагоре, надоле или на инчики.
              1 от трите или комбинация.
              100% гаранция давам

              Коментар


              • нали чаками 9500 ,хо хо хо хахаха

                Коментар


                • Разбирачи дайте една прогноза на къде отива пазара от тук нататък?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                    http://www.bloomberg.com/news/2014-0...lsen-says.html

                    Тия явно са оптимисти за пазарите щом искат повече риск.
                    Леле майко и тея Норвегия ли почнаха със сварката, нема батко всичкото кеч all win влиза бахти лудите на ората парите ше прахосват ебах ги в парцалите долни.....

                    Коментар


                    • http://www.bloomberg.com/news/2014-0...lsen-says.html

                      Тия явно са оптимисти за пазарите щом искат повече риск.

                      Коментар


                      • Моята совалка си почина, зареди двигателите и пак излете.
                        Добър завършек на вечерта.
                        Лека.

                        http://www.finviz.com/quote.ashx?t=PZE

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                          Кашата в главата ми докара от как съм тука 20% на цялата сметка без грам марджин ...
                          и ме боли фарот и курот за твойте икономически идеи
                          Да бе 20%, почнал си с 10 евро на борсата сега имаш 12
                          Цяли 20%.
                          Ама обявавай си и трейдовете във форума да можем да следим, щото иначе много лесно 20%-30%-50% на ДЕМОТО

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                            че аз ги продадох бе пиле, те опцийте не се стискат до безкрай затова са опций
                            ти опций знаеш ли как се търгуват и какво е опция като цяло знаеш ли ? питам аз и отговор не искам, защото виждам

                            Е няма начин да не си ги продал
                            И за колко ги продаде ... за една голяма дупка .... 0, нула, zero, nada.
                            Кога ги продаде Сепетември миналата година ли ха ха ха ?
                            Бит, е*ан и набутал се на борсата не си признават

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                              Мишоков, ко става, ша да минаваме ли 1300?
                              Ти си спеца тука, що ти дума кристалното кълбо
                              Дай знак като си сигурен да понатоварим малко...
                              до края на годината е на 1.5 че и повече както го глеаш едно такова заспало то си върви полека лека и ше им го тури на шортаджийте у дупарката. Сега е спряло има resistance на 1300 SMA200 Daily треа да върне леко или до SMA100 или EMA50 Daily около 1250 ако го задържат после лятото ше има полет а иам също и отровното чувство, че ше напраи нови върхове това зло не веднага не сега но ше има нов връх 100%. Много злобна дивергенция има на седмична MACD .....
                              И наблюдавах твойте NTWK май бех прав дееба ам ти не чуеш виде ли как рипна да позалъже народа и айде пак обратно то след голямата корекция ще стане найстина голем самолет ако слезне на 2.50-3.00 а дано, и да се съберат малко средните на седмична и месечна и глей кво прай
                              Last edited by michaelis; 13.02.2014, 21:59.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                                Не бе не как златото ше стане 500$ само дет ме заболе съцето като тряяше да си затворя позицията на CFD PRU.AX на 97%+(мноо джелезен Perseus Mining) че това не мога да го преместя при другите ИБ
                                А фундамента ей Хахото той е икономиста аз съм будалата със златото на 20%+
                                Мишоков, ко става, ша да минаваме ли 1300?
                                Ти си спеца тука, що ти дума кристалното кълбо
                                Дай знак като си сигурен да понатоварим малко...

                                Коментар

                                Working...
                                X