IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
    http://seekingalpha.com/article/2113...-at-a-discount

    Бе на 71.22 реших и аз барабар Петко с мъжете
    Все пак спадна под форуърд РЕ 12.5 и сма200 близичко, на 69$, смятам ще удържи.
    Ако още пропадне - ще добавям.

    Ах как си изневерявам на принципите тия дни.....вече 3-та артия без дивидент
    До началото на лятото може да е над 100 така че мисля че ще прежалиш дивидента

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Ми монопол върху лекарствата за спин, а вече и за хепатит С

      Аз от този сектор, това ми е основната позиция. Имам още една с по-малко и ще видим до къде ще продължи спада може да си взема още една. И до там - дребните са тотален хазарт, нещо ако няма поне 50 милиарда капитализация не го докосвам.
      http://seekingalpha.com/article/2113...-at-a-discount

      Бе на 71.22 реших и аз барабар Петко с мъжете
      Все пак спадна под форуърд РЕ 12.5 и сма200 близичко, на 69$, смятам ще удържи.
      Ако още пропадне - ще добавям.

      Ах как си изневерявам на принципите тия дни.....вече 3-та артия без дивидент

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
        Това върши ли работа?
        The next ordinary Annual General Meeting will take place on 4 June 2014. On 17 February 2014, the Management Board decided to propose a
        total dividend payout of approximately € 300 million to the Annual General Meeting for the reporting year2013, representing a dividend of € 1.02 per share. Subject to
        approval by the Annual General Meeting, this amount will
        be paid to the shareholders on 11 June 2014, and the stock will be tradedex-
        dividend from this date.
        Благодаря !
        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
          Знаете ли до кога закупилите акции на Raiffeisen Bank имат право на дивидент ?
          И кога всъщност ще се разпределя ?
          Това върши ли работа?
          The next ordinary Annual General Meeting will take place on 4 June 2014. On 17 February 2014, the Management Board decided to propose a
          total dividend payout of approximately € 300 million to the Annual General Meeting for the reporting year2013, representing a dividend of € 1.02 per share. Subject to
          approval by the Annual General Meeting, this amount will
          be paid to the shareholders on 11 June 2014, and the stock will be tradedex-
          dividend from this date.

          Коментар


          • Знаете ли до кога закупилите акции на Raiffeisen Bank имат право на дивидент ?
            И кога всъщност ще се разпределя ?
            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

            Коментар


            • Аз пък обмислям една дълга в MU.
              Примерно от 22,22.
              Майкъл, къде се загуби бе

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                Шорт круд ойл на 28.47
                Лап току що и Сити на 47.25. Щом ще хвърчат глави, добре е да се открие позиция.

                http://finance.yahoo.com/blogs/daily...59847.html?l=1

                Едва втора артия ми е без дивидент заедно с NTWK.
                Да видим дали няма му прави компания в дървенията
                Чудя се дали и аз да не взема малко NTWK?
                Вчера взех OIBR струва ми се, че има потенциал за поскъпване след сливането.

                Коментар


                • Дали има някой ветеран, с желание да припомни как тече корекция без фундамент?

                  П.Ц. Силни архитектурни чувства не се броят фундаментално, само сантимент

                  Коментар


                  • Шорт круд ойл на 28.47
                    Лап току що и Сити на 47.25. Щом ще хвърчат глави, добре е да се открие позиция.

                    http://finance.yahoo.com/blogs/daily...59847.html?l=1

                    Едва втора артия ми е без дивидент заедно с NTWK.
                    Да видим дали няма му прави компания в дървенията

                    Коментар


                    • кукло тоя дакс много се е навирил това заради беемветата ли е

                      Коментар


                      • как сладичко изтрепахме бай дъ дипсовете

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                          PBR ги взех след като се разкеших от ПИБ. И веднага станаха новата ми любов
                          И не ми дреме дали дават дивидент ....
                          Нали, на мене ми е по стара.
                          Как да не се разтупа от адреналин контрарното сърце при такава графика.
                          Се едно да купуваш химки на 65 стинки и да се чудиш дали е правилно

                          http://finviz.com/quote.ashx?t=PBR&ty=c&ta=0&p=m


                          И всичко пак опира пак до 1 червена БГ баба.
                          Ма поне е една, се ще се оправят, ний дет имаме безброй такива - няма издаянване

                          “The market hates this government, and there’s very little hope Rousseff loses, so any news that’s bad for her is good for the market,” Luiz Carvalho, a managing partner at New York-based hedge fund Tree Capital, said in a phone interview. “This drop in the approval rating increases the probability that the opposition wins, which would be very positive for the market.”
                          Last edited by pipbel; 27.03.2014, 17:15.

                          Коментар


                          • Който шортне ситито от педесе има подарък от мен - джелезо
                            I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от IvanG Разгледай мнение
                              Самбаааа... диЖанейр...
                              Oбаче и ония с дайретата не им се дават.
                              Чок кючек друсат и те напоследък

                              Коментар


                              • сега чутурка и се почва черно червено ще стане ли

                                Коментар

                                Working...
                                X