IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение

    BABA Мощно с отвращение
    Повече харесвам ZM на 180. Разбира се не е препоръка, но ще се похваля другата седмица

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dollarman Разгледай мнение

      Моментът, в който може да видите какво да купите
      BABA Мощно с отвращение

      Коментар


      • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
        Дали някой си помисли, че срутът се е отложил? Честито на НЕпродалите
        Моментът, в който може да видите какво да купите

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
          Пак ослушване на пазара, като свинки във папур
          не знам, не знам дали се ослушват щом компания като Snowflake струва 108 млрд и вчера е +15% Просто за пореден път надуваха балона вчера. Бия SPX 20% тази година, но реших че няма да е зле да мина на 30% кеш в момента за да сложа ордeри на важни опорни точки, Inteрactiv ми даваше грешна цена за една акция и ме стресира преди малко. Много вероятно е днес да се спукат технологичните акции (имам предвид балонираните защото има и нормални...)и не знам ако стане индексите колко ще паднат
          Last edited by desperado; 03.12.2021, 17:01.

          Коментар


          • Дали някой си помисли, че срутът се е отложил? Честито на НЕпродалите

            Коментар


            • Много ясно кои са.

              BABA му е най-голямата позиция. Е, сега вече е Сибане... А днес гледам от малката позиция в Котера, гордостта на умните пари, е направил горе-долу колкото при мене е възвръщаемостта на целия портфейл заедно с кеша.

              Боже, колко мъка има на тоя свят, Боже!

              Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение

              Кои са умните пари -

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
                Пак ослушване на пазара, като свинки във папур
                Страшна дилема. Чуденка между това дали ще имаме нови рекорди още следващата седмица или ще ги отложат чак за по-следващата.

                Коментар


                • Пак ослушване на пазара, като свинки във папур

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                    И кво се оказва. Фондовете продават, "тъпият ритейл"(с) купува. Горките тъпаци, "умните" пари пак ги изиграха. Вай вай вай. Явно някой тъпак си е въобразил, че инфлацията е причина за ръст на цените. Ще занули сигурно.
                    Кои са умните пари - инвестираните в печеливши компании, които обаче са сринати само щото са китайски или щото конспираторите са ги взели на прицел за да спечелят от шорта или тия, който уцелиха конспирациите на големите риби и се замогнаха на гърба на неуцелилите?

                    Ето един пример за това как ни работят - тук са ги спипали, ама останалите си продължават да вилнят и да ни сбират стотинките. Па вие продължавайте да си дъвчете клището умни пари - даже не знаете кво означава това.

                    The banks, along with Credit Suisse and UBS, were part of a 'cartel' which colluded to fix the prices of foreign currencies, the European Commission found.

                    Коментар


                    • И кво се оказва. Фондовете продават, "тъпият ритейл"(с) купува. Горките тъпаци, "умните" пари пак ги изиграха. Вай вай вай. Явно някой тъпак си е въобразил, че инфлацията е причина за ръст на цените. Ще занули сигурно.

                      Коментар


                      • Днес американците показават на Европа колко е евтин газа при тях. Ами дайте го насам докато втория паток не работи още че след това ръка не може да хванате за вечни времена. Американските приятели са едни истински приятели на Европа и на Газпром

                        Коментар


                        • От последните четири сесии три завършиха с разпродажби и нови дъна и една с умрело покачване. Сега картинката е по - различна.
                          Last edited by Майстора233; 02.12.2021, 23:36.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                            кви са тия разпродажби на китайските шитни
                            Да, направиха ги на мармалад - чета че били хедж фондовете for Tax loss причини а също и за пробиране на печалби защото се отчаяли че изостават от пазара и решили да намалят риска. Не знам дали е така. Не бях на компа и като гледам Чак е било нерално как някои компании с консенсус strong buy и таргет много проценти даже пъти над цената ги бутнаха в силен пазар. Моето скромно мнение е че обаче купувачите запънаха пазара и поизкупиха.

                            Коментар


                            • тая шитня FUTU дали удари дъното ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от IvelinaJensen Разгледай мнение
                                кви са тия разпродажби на китайските шитни
                                дай някоя графика да ти разясня нещата..що се отнася до индекса US30 утре може и 35000 да стигне после ще гледаме днс беше бичи ден благодарение на таз трендлиния
                                Click image for larger version

Name:	US30Daily.png
Views:	1
Size:	11.7 КБ
ID:	3839262
                                Pip master

                                Коментар

                                Working...
                                X