IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
    Равновесие,кажи нещо за фундамента.как виждаш ги нещата?
    аз чакам руснаци и американци да се разберат нещо за Украйна и тогава ще стане весело.проблема е ,че само се дъвчат и това изнервя всички.каквито и данни да излизат това е темата сега.
    Те вече се разбраха. Дъвченето е за пред камерите. Европа ще е нагоре следващите месеци, нищо чудно STOXX 50 да завърши на 20-30% над настоящите нива. Горе долу толкова е екстра дискаунта на Европа спрямо САЩ извън нормалния дискаунт. САЩ настрани и леко нагоре.

    Развиващите се пазари обаче ще избият рибата - без Китай и може би Русия, които ако завършат на 0 ще са доволни.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
      Равновесие,кажи нещо за фундамента.как виждаш ги нещата?
      аз чакам руснаци и американци да се разберат нещо за Украйна и тогава ще стане весело.проблема е ,че само се дъвчат и това изнервя всички.каквито и данни да излизат това е темата сега.
      Не че съм равновесния, ама да си кажа... Темата за Украйна и Русия беше сдъвкана от борсата поне преди седмица и в момента не оказва на практика никакво влияние. Нивата, на които се намираме го потвърждават. Разбра се, че нито война ще има, нито санкции. Толкоз по въпроса.

      Коментар


      • Равновесие,кажи нещо за фундамента.как виждаш ги нещата?
        аз чакам руснаци и американци да се разберат нещо за Украйна и тогава ще стане весело.проблема е ,че само се дъвчат и това изнервя всички.каквито и данни да излизат това е темата сега.
        Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

        Коментар


        • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
          мене ме боли щеката 5, 10, 15, дали ше е в седмак или осмак на 1300 отиа рано или късно ... това си е мое мнение са, знам аз че глупости говорим ше га видим
          може и да иде, но е малко вероятно да е в близките месеци.да не си пил ВЕ къв е тоя правопис
          Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

          Коментар


          • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
            5 пункта водят ли до превъзбудаама утре. Или в седмък. Задължително. Ще падне
            мене ме боли щеката 5, 10, 15, дали ше е в седмак или осмак на 1300 отиа рано или късно ... това си е мое мнение са, знам аз че глупости говорим ше га видим

            Коментар


            • Първоначално изпратено от snaky Разгледай мнение
              Ама чакай бе готин, то се гледа спрямо вчера! Пак е на + и в момента.
              ааама нема ти тука кат за 1 Април ми викаш на гори, са ше има да подскача докато тръгне пак на гори ..

              Коментар


              • 5 пункта водят ли до превъзбудаама утре. Или в седмък. Задължително. Ще падне
                Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                Коментар


                • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
                  колеги как е вторника, върви ли на горе, като го гледам нещо не съвсем, фундаментите някви аргументи тука има ли ? Да обяснят на микеле олигофрена що пада са кат всичко е тужур ...
                  Ама чакай бе готин, то се гледа спрямо вчера! Пак е на + и в момента.

                  Коментар


                  • колеги как е вторника, върви ли на горе, като го гледам нещо не съвсем, фундаментите някви аргументи тука има ли ? Да обяснят на микеле олигофрена що пада са кат всичко е тужур ...

                    с тоя hammer дет го нарисуваха тука на 1h SP500 ше го почакам да видим дали ше се пробват още веднъж да минават на горе и ше му бия една панасерка

                    ааа дам сигурно заради ей тва падна

                    Done US USD ISM Manufacturing PMI (Mar) 3 actual 53.7 previous 53.2

                    или може би ей зарад тва

                    Done US USD Construction Spending (MoM) (Feb) 2 actual 0.1% рrevious -0.2%

                    ама те и двете са по големи от предишното сигур ще да е зарад ей тва

                    Done US USD ISM Prices Paid (Mar) 2 actual 59 previous 60 ....

                    И кака ти Isabel ако може да попита там аналистите да погледнат и те в звездите що тъй стана ..
                    Last edited by michaelis; 01.04.2014, 18:40.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lupus Разгледай мнение
                      Изшортих SP500 от 1848 и сега още чакам... Дано обърне скоро.
                      На тия нива няма начин да не излезе шорта според мен, въпрос на време.
                      И вече зависи ФЕД и ЕЦБ какво ще решат и как ще го приеме пазара.

                      Коментар


                      • Изшортих SP500 от 1848 и сега още чакам... Дано обърне скоро.

                        Коментар


                        • късо за 3500 бич

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от panterata na pop folka Разгледай мнение
                            колеги сега една прогноза и от мен .в този си темп ако не днес то утре правим нов връх на дау и от другата седмица започваме средносрочното падение на индекси и борси.причина ще се намери
                            Тук съм съгласен, напълно е възможно.
                            Само има 2 неизвестни в уравнението.

                            1. Дали ФЕД ще направи пауза?
                            2. Дали ЕЦБ ще предприеме някакъв стимул?

                            Коментар


                            • кукло кажи ръъъъъъъъъъъъъъст

                              Коментар


                              • това е щото куклата купува боклуци да си пробута свойте

                                Коментар

                                Working...
                                X