IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
    има ли живи мечки ?
    Има,и са огладнели като стръвници.
    Яде им се говеждо.
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Или по ефективното:
      Купете сега Насдак. Ако не Ви хареса ще ви върнем парите!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
        има ли живи мечки ?
        нема вече, всичко е изпотрепано ....

        Коментар



        • М другото, тези дни хванах новина, че създател на мобилното приложение Blablacar"" е получил рекордно финансиране. Това е много бичи сигнал. Представям си вече успеха на следващата инициатива, именувана с простичкото "Blablaforever".

          Коментар


          • Има и чакат включване
            Животът е огледало.....усмихвай се

            Коментар


            • има ли живи мечки ?
              Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

              Коментар


              • Ахам трепат стопове еврейчетата преди минутката.няма да боли. това ще е заради обърнатата чутура на фашагата на 1Н. пак ще скъсявам от 10000
                Last edited by the architect; 03.07.2014, 11:27.

                Коментар


                • http://finviz.com/quote.ashx?t=PSEC&ty=c&ta=0&p=w

                  И писека си брейква, кеффф с 13.5% дивидент.
                  Контрарниците освободили от хартийките треперещите ръчички на панираните янкита - отново възнаградени.

                  Коментар


                  • ух бондчетата...кой сега е с късака там
                    I don't call equity bulls 'cockroaches.' Do you understand?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                      Някак си сърце не ми дава да купя на ол тайм хай.
                      А на теб?
                      Чи що ми е да купувам, и без туй ми е 1/5 от портфейла, дори повече ако броя и HQL + HQH. Оттук нататък само чопля семки по позицията и си чакам 40-те% тая година ( 21 вече в джоба ) плюс още 40 другата.
                      Еее, ако при някой по як маркет срив коригират до 79-80 - още ще сложа
                      Това е огромна кеш машина идните години, заражда се новия апъл ...по нататък допускам че и много щедър дивидент ще видим.

                      Коментар


                      • наско го чакам на 3875 да избия още се опъва ама валутите тръгнаха - на 1750 s&p австралиеца беше 0.87 вчера до 0.95 се беше забил
                        при дакса чак до 9750 пуснаха гювеч тука повече от 10 долара йок
                        ама и аз да виждах в компютрите 95% сел на наско и аз щях да раля като американците та не ги виня, сега пари за шантави работи има бол щом разни картини, марки и луксозни имоти се продават за луди пари

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                          Що тъй бре се изниза от форекса ...туй сипи добре прибираш и аз отделям по някоя позиция в него ... Почвам даго дебна по правилата ти ги знаеш... Успех.
                          НЕ СЪМ СЕ ИЗНИЗЪЛ,СЛЕДЯ ВИ,НО НЕ ПИША,ИМАМ КЪС КАБЕЛ И ЕВРО,ЧАКАМ СИ ГИ.
                          Заръбъл съм се с индексите и сега тук съм по активен.
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • Що тъй бре се изниза от форекса ...туй сипи добре прибираш и аз отделям по някоя позиция в него ... Почвам даго дебна по правилата ти ги знаеш... Успех.
                            Животът е огледало.....усмихвай се

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                              За мене вече е момент за корекция дълбока
                              ашколсун бе котаре една хубава приказка да чуя от тебе
                              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                              Коментар


                              • За мене вече е момент за корекция дълбока
                                Животът е огледало.....усмихвай се

                                Коментар

                                Working...
                                X