IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Георги Борисов Разгледай мнение
    Значи одеве, кат си отворих платформата ми излезна един надпис " Гоше, ако продължават така нещата, ще биеш рекорда на Роман Абрамович за най-млад милиардер".
    А пък вие си гледайте еболата, чакайте МИГ-овете в Украйна и колпаса на световната икономика колко щете.....
    .....аз ще правя пари през това време... и то само от дълги
    Многоооо готини слова, направо ми оправи настроението!
    Много липсват хора като теб Жоре, дано да заразиш и други!!!
    Пътека се прави камък по камък!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
      Очакват коледно рали и като захапят стръвта капана ще щракне.
      ака се помоткат още и наско не тества 2853 коледно рали трънки . че то 99,99999999999999% очакват коледно рали .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
        Ще го срещнем по червения килим ако дойде като Путин в Сърбия, ама кога ще идва, чува ли се из околността ?
        То Путин ако дойде ще е най-добре, ама това е за друга тема. Иначе по тази, ако не бяха глупаците от ДАУ, НАСДАК и СиП щяха да са излетяли, ама ония натискат надолу. Което е нормално с оглед кви избушеняци има в този индекс....повечто са тип "Патки", както обичате да се изразявате тука.
        Не пия във всяка къща, защото не във всяка сипват .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Георги Борисов Разгледай мнение
          Като дойде Генерала от Банкя всичко ще си дойде на мястото, и КТБ, и икономика, и БФБ и све.
          Казвам го без ирония
          Ще го срещнем по червения килим ако дойде като Путин в Сърбия, ама кога ще идва, чува ли се из околността ?
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
            бате Гоше, кажи нещо за ктб-то, чакахме и там пресконференция, а само шум в телевизора слушаме
            Като дойде Генерала от Банкя всичко ще си дойде на мястото, и КТБ, и икономика, и БФБ и све.
            Казвам го без ирония
            Не пия във всяка къща, защото не във всяка сипват .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Георги Борисов Разгледай мнение
              Значи одеве, кат си отворих платформата ми излезна един надпис " Гоше, ако продължават така нещата, ще биеш рекорда на Роман Абрамович за най-млад милиардер".
              А пък вие си гледайте еболата, чакайте МИГ-овете в Украйна и колпаса на световната икономика колко щете.....
              .....аз ще правя пари през това време... и то само от дълги
              бате Гоше, бъдещ (най-млад) милионерино, кажи нещо за ктб-то, чакахме и там пресконференция, а само шум в телевизора слушаме
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Gold Zombie Разгледай мнение
                Абе не знам - QE е на финала, петролът няма да расте скоро, икономиката цикли, ХонгКонгски вълнения, ебола... а, забравих и джуджето в Кремлин ако нещо ще расте следващите месеци, то това ще са само бондовете, а акциите са чао
                Значи одеве, кат си отворих платформата ми излезна един надпис " Гоше, ако продължават така нещата, ще биеш рекорда на Роман Абрамович за най-млад милиардер".
                А пък вие си гледайте еболата, чакайте МИГ-овете в Украйна и колпаса на световната икономика колко щете.....
                .....аз ще правя пари през това време... и то само от дълги
                Не пия във всяка къща, защото не във всяка сипват .

                Коментар


                • Е да съм съгласен един път с Хахо

                  Коментар


                  • Виж сега, могат да се изкарат солидни аргументи, че дакса ще ходи на 9500 а също и на около 8000. Въпросът е кое по-напред и какво са решили ония с машините. В момента прилича на чист хазарт.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Gold Zombie Разгледай мнение
                      Абе не знам - QE е на финала, петролът няма да расте скоро, икономиката цикли, ХонгКонгски вълнения, ебола... а, забравих и джуджето в Кремлин ако нещо ще расте следващите месеци, то това ще са само бондовете, а акциите са чао
                      По принцип причина за ръст или спад винаги може да се намери дори и да липсва такава.
                      Стига да решат правилните хора и стадото тръгва.
                      Така че нека да поживеем да видим.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                        важно е да се запитаме какви са приоритетите на бичия пазар и с какви политики тези приоритети ще бъдат изпълнени
                        Очакват коледно рали и като захапят стръвта капана ще щракне.

                        Коментар


                        • важно е да се запитаме какви са приоритетите на бичия пазар и с какви политики тези приоритети ще бъдат изпълнени

                          Коментар


                          • момчета аз съм аут до края на месеца. Тази движения на дакса последните 10 дни ми разказаха играта. Отървах се със сравнително малка загуба, но докато не мине срещата на Фед няма да бутам нищо.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Gold Zombie Разгледай мнение
                              Абе не знам - QE е на финала, петролът няма да расте скоро, икономиката цикли, ХонгКонгски вълнения, ебола... а, забравих и джуджето в Кремлин ако нещо ще расте следващите месеци, то това ще са само бондовете, а акциите са чао
                              те тряя причина да имат, а те ше си намерат и ше падне, ама Хонг Монгски вълнения, няма, защото Партията им каза в прав текст, че ше ги изгърби и такива финансирания на разни протести ала ФБР да си ги неаме иначе 100 тояги на голо .....

                              Коментар


                              • абе на върхо какъв оптимизъм беше спомняте ли си . еейййййййййййййй дива работа. единия ден говори бабата на другия драгомирчо после нещо още по хубаво направо излитаме . па то какво стане 2 хилки надоле

                                Коментар

                                Working...
                                X