IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • незнам за интереси . на дъното на наско и дакса има небит обем . такъв филм при мене няма .
    а интереси да се печели от къси ако са пуснати от правилните хора има . пък и късите илизат стотина пъти по бързо от дългите

    Коментар


    • То хубаво, ама лошото е че никой от големите в момента няма интерес от голям спад. трябва да има някакъв тригър за да се юрнат и да почнат стопове да гърмят и да стане лавина. сега като гледам графиката тази корекция от последните 1-2 седмици (то даже и не стана 10% спад0 май си някакъв дип какъвто имаше Февруари и малко-по-малки Април и Август. А след тези дипове имаше ходене над предишните нива. затова си мисля, че ще ходи над 2000 а не откат на спада както прогнозира. какво мислиш>

      Коментар


      • най простия отговор . гледай какво ти казват и обратното . тия им плащат за да бъркат народа . като яху финанс - казват нещо и то наобратно . като бай бъфет каже нещо че е за купуване и то се срива

        Коментар


        • Архитекте,
          снощи бях на една конференция на Експат за пазарите. Имаше интересни чужденци. Въпреки, че признаваха, че американците са надценени имаше доста убедителни доводи, че ще ходят още нагоре. Затова взех да се замислям дали няма да има нови върхове. Ти какво мислиш?
          Някой ако е ходил снощи да каже какво мисли

          Коментар


          • как може да пускаш дълги при тия новини аз много се вълнивам от новини

            Икономическото чудо в Германия е към своя край

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
              Тея ги знам, ама са миш маш, омесени с разни застрахователи и прочие.
              Няма чист банков европейски етф като хората...
              Е ти искаше да го играеш през австрийски етф, с голяма тежест на петрол и стомана и където банките са под 20% като при това са само 2 - т.е. никаква диверсификация няма що се отнася до резултатите от стрес теста.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
                На австрийския пазар не му тежат само стрес тестовете а и положението в украйна. Това което намирам да се търгува в САЩ и да е близо е EUFN

                http://www.ishares.com/us/products/2...financials-etf
                Тея ги знам, ама са миш маш, омесени с разни застрахователи и прочие.
                Няма чист банков европейски етф като хората...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                  Aбе тоя Брас кво се мае още бе, има още гущер и половина до нивото на Валето да наваксва...
                  И палавниците от GDXJ ме радват да ги гледам под 30$, топнах си малко от меда, ма скромно, надявам се да напълня кацата на средна ок 25$
                  И те кат Браса кефят с волатилност.

                  Равен - що ще кажеш за идеята да играя банковите тестове чрез EWO ?
                  Доста ме блазни ( всъщност единствения индекс у Европата) на тия нива, ала ми се струва че има голяма доза вероятност да ги купя поне 10-15% по евтино другата седмица отколкото сега ....ти как мислиш ?
                  На австрийския пазар не му тежат само стрес тестовете а и положението в украйна. Това което намирам да се търгува в САЩ и да е близо е EUFN

                  http://www.ishares.com/us/products/2...financials-etf

                  Коментар


                  • късу късу късу . ще почакаме ще излезе .

                    Коментар


                    • значи вече тотално съм на къси

                      Коментар


                      • Само дълго

                        Коментар


                        • Aбе тоя Брас кво се мае още бе, има още гущер и половина до нивото на Валето да наваксва...
                          И палавниците от GDXJ ме радват да ги гледам под 30$, топнах си малко от меда, ма скромно, надявам се да напълня кацата на средна ок 25$
                          И те кат Браса кефят с волатилност.

                          Равен - що ще кажеш за идеята да играя банковите тестове чрез EWO ?
                          Доста ме блазни ( всъщност единствения индекс у Европата) на тия нива, ала ми се струва че има голяма доза вероятност да ги купя поне 10-15% по евтино другата седмица отколкото сега ....ти как мислиш ?

                          Коментар


                          • ай надоле.то и по принцип 4044 е близко така че утре песимистичен петък
                            Last edited by the architect; 23.10.2014, 17:22.

                            Коментар


                            • после викат бъфет бил изгубил 1 мъдо всмисъл милиард. е да ми даде касов бон че изгубил тогава ще му повярвам

                              Коментар


                              • ич не ги и чета . само на обратно пускам . ей бъфет каза на върха купувай аз яко продавах

                                Коментар

                                Working...
                                X