IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • сърбят ме ръцете, но все си мисля че ще дига още до изборите

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
      Това втори сел ли е?
      Да

      Коментар


      • Може да пускате късите вече ... дигна достатъчно.
        Въпреки че до Нова Година ще направи нов връх.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tandem Разгледай мнение
          Sel Дау и от 17151 цел март-май 2016-да живее завърналата се корелация Евро/Дау
          Това втори сел ли е?
          Пътека се прави камък по камък!

          Коментар


          • Sel Дау и от 17151 цел март-май 2016-да живее завърналата се корелация Евро/Дау

            Коментар


            • Ръст мишоци

              Ръст !!!

              Коментар


              • еврейно страх ли те е . мухахааааааааааааааааааааа. къде е хухото

                Коментар


                • гаврайлчо и той така нон стоп се хили

                  Коментар


                  • лошо лошо е да лъжеш хората толкова подло . щото като отида в ада с моя приятел Гаврайлчо ще и направим безкрайността мъчителна

                    Коментар


                    • неква дъртуфелница ли е дала мекички на хората за последно причастие

                      Коментар


                      • Чакай не бързай, не заради бабичката, това е последният умрел скок.
                        Ние у квартала му викаме путка-примка.

                        Първоначално изпратено от Георги Борисов Разгледай мнение
                        Красота !!!
                        Яд ме че съм в некво тъпо задръстване, а не в нас пред копютъра за да се насладя изцяло на този шедьовър, който ви спретна баба Йелън, по-известен като мечи пастет, а в квартала му викаме кур-капан.

                        Коментар


                        • Жорка, красота щеше да е ако беше направил това, което проповядваше на обяд. едни 150 пункта щяха добре да ти дойдат при едни 20 сиефдита. Ама сега е лесно, Към 14.00 беше друго. Аз все още чакам да катери преди да пускам брадвите, ама никой не ми каза сега тренда още ли е нагоре или...да знам колко да чакам: до 2000 или 2200

                          Коментар


                          • Красота !!!
                            Яд ме че съм в некво тъпо задръстване, а не в нас пред копютъра за да се насладя изцяло на този шедьовър, който ви спретна баба Йелън, по-известен като мечи пастет, а в квартала му викаме кур-капан.
                            Не пия във всяка къща, защото не във всяка сипват .

                            Коментар


                            • Маи ще те сексат теб, ами затвори дългите и ми купи бутилката да е готова, че после да не кажеш че ти е изгорел акаунта и да минеш метър.

                              Първоначално изпратено от Георги Борисов Разгледай мнение
                              Затваряйте късите защото секса почва

                              Коментар


                              • е не

                                Шефът на Apple призна, че е гей

                                Коментар

                                Working...
                                X