IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
    До голяма степен съм съгласен с изразеното мнение и е доста вероятно да ми е от полза при взимането на решения свързани с инвестиции на тази борса. Макар и емоционално поднесено е подкрепено с аргументи.
    Дразня се, когато ме занимават разни хора, предимно с тяхната си особа във форум който не е фокусиран върху личностни успехи или неуспехи!
    а дали някой печели или губи това си е негов проблем, но аз не виждам никакъв смисъл да пускам графики или чартове то всеки индикатор е изкривен до не знам къде, това до сега никъде го е нямало и нищо не работи просто тея командирите в Wallstreeta са превъртели тотално кво има да се мисли и продължават да убеждават там по някви измислени схеми, че акциите били евтини разбираш ли .....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от michaelis Разгледай мнение
      ти каква идея искаш да има за пазар при който ако случайно нещо падне и се помпа веднага от FEDa тука аз на тая борса нито логика виждам нищо, американците си праат квот си искат какви идеи търсиш ти ?
      Всичко е тотално disattached from reallity и равновесовия в секцията за златото ми казва повече нямало да има такива кризи само едни леки такива ...
      САЩа са открили перпетуум мобиле криза има ли помпа се и пак се вдига тва и играта продължава само на горе и тва е кви логики търсиш ....
      Аз като гледам самия чарт на SPX Американската икономика е ударила гъза в тавана явно ни имат за идиоти нас тука раята, стрелят там по негрите нема работа за ни един кюмур а те са бая обаче онова си лети брате.... тва е свободния пазар с долара ...
      До голяма степен съм съгласен с изразеното мнение и е доста вероятно да ми е от полза при взимането на решения свързани с инвестиции на тази борса. Макар и емоционално поднесено е подкрепено с аргументи.
      Дразня се, когато ме занимават разни хора, предимно с тяхната си особа във форум който не е фокусиран върху личностни успехи или неуспехи!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
        Почваш да се облизваш за тях ли....
        Това трябваше да го знаеш отдавна.
        Зависи дали плитководно или на дълбокото, между 40 до 56$ са разходите на клиентите. Най скъпо - около 75$ е при арктическа локация.
        Общо взето е 20-30% по евтино в сравнение с фракинга.
        При петробрас са по важни други фактори.
        Ето и линк с таблица.

        http://seekingalpha.com/article/2727...them-indicates
        Супер точно това търся, благодаря! Ако попаднеш на такава информация за други компании дай линк.
        Като гледам Сийдрил при цени на петрола над 55-60 $ ще е на печалба, но под 50 $ ще започне да губи.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
          Що касае тази тема..
          Влизам един път на ден за 5 минути и не ми е приятно да установя, че вместо да се запозная с идея или мнение за пазара, отново се запознавам с емоционалното състояние на определен участник на този пазар.

          Хрумвало ли ти е да направиш Суап –10 безсмислени към един смислен пост. Звучи като изгодна сделка и за пишещия и за тези които четат!
          ти каква идея искаш да има за пазар при който ако случайно нещо падне и се помпа веднага от FEDa тука аз на тая борса нито логика виждам нищо, американците си праат квот си искат какви идеи търсиш ти ?
          Всичко е тотално disattached from reallity и равновесовия в секцията за златото ми казва повече нямало да има такива кризи само едни леки такива ...
          САЩа са открили перпетуум мобиле криза има ли помпа се и пак се вдига тва и играта продължава само на горе и тва е кви логики търсиш ....
          Аз като гледам самия чарт на SPX Американската икономика е ударила гъза в тавана явно ни имат за идиоти нас тука раята, стрелят там по негрите нема работа за ни един кюмур а те са бая обаче онова си лети брате.... тва е свободния пазар с долара ...
          Last edited by michaelis; 04.12.2014, 19:23.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
            но все пак още нищо не сме видели
            Що касае тази тема..
            Влизам един път на ден за 5 минути и не ми е приятно да установя, че вместо да се запозная с идея или мнение за пазара, отново се запознавам с емоционалното състояние на определен участник на този пазар.

            Хрумвало ли ти е да направиш Суап –10 безсмислени към един смислен пост. Звучи като изгодна сделка и за пишещия и за тези които четат!
            Last edited by prodigal; 04.12.2014, 19:09.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
              Има ли някъде данни колко е себестойноста на барел при Сийдрил, Енско, Петробрас и др ?
              Почваш да се облизваш за тях ли....
              Това трябваше да го знаеш отдавна.
              Зависи дали плитководно или на дълбокото, между 40 до 56$ са разходите на клиентите. Най скъпо - около 75$ е при арктическа локация.
              Общо взето е 20-30% по евтино в сравнение с фракинга.
              При петробрас са по важни други фактори.
              Ето и линк с таблица.

              http://seekingalpha.com/article/2727...them-indicates

              Коментар


              • Има ли някъде данни колко е себестойноста на барел при Сийдрил, Енско, Петробрас и др ?

                Коментар


                • а във венецуела един литър струва 1 цент. егати изродите . с 1 долар 100 литра бендзин

                  а фашагата една свенлива чутурка за обръщане . тия новите айтита много еднообразни
                  Last edited by the architect; 04.12.2014, 18:43.

                  Коментар


                  • Борсовата цена на петрола засега е 65-70 $, но в някой щати на Америка(Северна Дакота) вече се търгува под 50 $ Как мислите ще се отрази това на дрилърите, останалите петролни компании и пазара като цяло?

                    Коментар


                    • дакса обаче ще има нов връх с тоя огромен обем на върха стана първенец . рано е още за истински къси 2015 ще е узряло

                      ше ме стряскат те с нови върхове . ай сектир хахооооооооооооооуууу

                      Коментар


                      • но все пак още нищо не сме видели

                        Коментар


                        • Сега ще ти кажа най-важната стратегия. Като печелиш вади парите, вади често печалбата, защото в някой момент и най-добрите като Хахич му затварят акаунта и всичко заминава в кофата.
                          Ако прибираш редовно, ще печелиш от тази работа.

                          Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                          аз съм най измъчения късак на този свят ама като стане и се запомня за идните три четири нека бъдат пет поколения ръйшли жейсъне

                          Коментар


                          • аз съм най измъчения късак на този свят ама като стане и се запомня за идните три четири нека бъдат пет поколения ръйшли жейсъне

                            Коментар


                            • Днеска изби зъбите на всички

                              Коментар


                              • сега обаче дакса ще обърне

                                Коментар

                                Working...
                                X