IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • тука да не би кризата да приключи...или сме на временен подскок...??!?
    http://finviz.com/futures_charts.ashx?t=CL&p=h1

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
      И аз мисля така, кефя се на нефтеняците си как скочиха, ала си направих добавка на SCO-то днес.
      Временна корекция, пак ще се сурне, не съм забелязал истинска капитулация та да ми замирише на дънце...
      Ти знаеш по-добре от мен, но въпреки това, моето мнение е, че трябва много да се внимава с късите позиции в днешни времена. Особено на тези, отнасящи се за суровини. Всички тези нови пари ще отидат някъде и колкото и да философстват "големите", трябва човек да има 1 на ум
      Пътека се прави камък по камък!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
        И аз мисля така, кефя се на нефтеняците си как скочиха, ала си направих добавка на SCO-то днес.
        Временна корекция, пак ще се сурне, не съм забелязал истинска капитулация та да ми замирише на дънце...
        Капитулацията трябва да дойде от москва за нефтеняците, но на тях нищо им няма през това време де.

        Няма препоръка
        Custodite sortem vestram

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
          Иска очевидно да ходи нагоре, но тъй като съм дълъг там - едва ли
          И аз мисля така, кефя се на нефтеняците си как скочиха, ала си направих добавка на SCO-то днес.
          Временна корекция, пак ще се сурне, не съм забелязал истинска капитулация та да ми замирише на дънце...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
            ми страшничко е. Само като си помисля, все пак Насдак още не е влязъл в корекция даже. А като влезе?
            .
            Да бе, да страшничко...ич биля, откога чакам една мазна корекция както съм 34% кеш...ма нада...
            Да стане тя - пък да видим дали няма се задръстя харно харно с гилдчета и енти едно 20-30% по доле.

            В края на сесията допълних 15% към наличния TLT.
            Много съм доволен от перманентното пф де открих на 2 Януари с равни количества
            VTI / TLT / GLD. Над 7 пункта по добре от бенчмарка за месец време.
            Далеч съм от мисълта че всеки месец ще е така, ала началото е много добро.
            Дълго се чесах по главата тоя уикенд как да го играя нататък.
            По буквар си е обикновено ребалансиране на 6м дори година, ала реших да го играя моментум и да добавям всеки месец 15% към най добре представилия се от трите предходното тримесечие.
            За февруари се падна да добавя на TLT и го направих ....не че не ме сърбят ръцете да му забия в сурата един TBT

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
              Какво му стана на туй олио бе ..
              Шорт кавъринг или някоя важна новина ?
              Да затваряме/редуцираме ли късите вече или добавка......
              Иска очевидно да ходи нагоре, но тъй като съм дълъг там - едва ли

              Иначе "разбирачите" му дават дъно от 20-25 $. "Големите" анализатори от Блумбърг и всякакви огромни фондове явно са на същото ниво като участниците на "Оптимизъм на БФБ". Като видят повече аскове и спад, всички почват да се правят на умни и да предричат сривове
              Пътека се прави камък по камък!

              Коментар


              • Ейййй мухото хвана 17358 за шлифера

                Коментар


                • Айде надоле чутури американски обърнати

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                    И аз да не остана назад, сосна добавка направих току що, 42$ средна, да видим дали си заслужава...ма доста вероятни ми се струват едни 30% за броени седмици/месеци...
                    ми страшничко е. Само като си помисля, все пак Насдак още не е влязъл в корекция даже. А като влезе?
                    Единствената причина да вляза е, че ми се стори, на няколко пишлемета хазартни като мен в момента им събират парите, щото са играли нагоре с лост.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
                      Пип , аз реших да си пробвам късмета с Enta.
                      Дълга от 39.55.
                      Обаче не е препоръка! Чакам си 3-те седмици.
                      И аз да не остана назад, сосна добавка направих току що, 42$ средна, да видим дали си заслужава...ма доста вероятни ми се струват едни 30% за броени седмици/месеци...

                      Коментар


                      • Пип , аз реших да си пробвам късмета с Enta.
                        Дълга от 39.55.
                        Обаче не е препоръка! Чакам си 3-те седмици.
                        Last edited by Tkilata; 02.02.2015, 22:06.

                        Коментар


                        • ръст ръст на западните борси
                          от 16985 трябва да има отскок

                          прочетоха ме мошаците и избичиха ама няма бягане мошацииииииии

                          сипа 2011 и потегляме надоле
                          Last edited by the architect; 02.02.2015, 18:37.

                          Коментар


                          • Равен, какво мислиш за най зле представящия се сектор тая година ?
                            Kакто е кацнал на тая линия там ако я пробие - не ми се мисли къде мое се сурне пазара...

                            http://finviz.com/quote.ashx?t=XLF

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                              Какво му стана на туй олио бе ..
                              Шорт кавъринг или някоя важна новина ?
                              Да затваряме/редуцираме ли късите вече или добавка......
                              И двете (трите).
                              The number of U.S. oil-drilling rigs dropped by 94 in the past week, representing the largest one-week decrease since at least 1987
                              ... “That was probably a final sign to shorts that they better take their money,” Flynn told MarketWatch.
                              link
                              Last edited by jori; 30.01.2015, 23:29.

                              Коментар


                              • 43.58 и отскок

                                Коментар

                                Working...
                                X