IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
    Здравейте....здравейте.

    Гледам с малки изключения на (Равновесие и някой с които си говори той ) няма много сериозни коментари по форума. Бая отдавна не съм го посещавал надявам се да не съм изпуснал много.
    Включвам се с малка прогноза...смятам че края на бичия пазар е отбелязан. До седмица две ако не и днес нещата ще започнат да се развиват силно негативно. И момента е твърде вероятно да се случи особенно ако S&P отбележи нов рекорд. Това няма да крия силно ме радва и още по ще ме зарадва ако се окажа прав. Мисля че предпоставките започват да се оформят със страшна сила. Няма да се учудя ако корекцията си прерастне и в подчертано бичи пазар но за това по натам ще мислим.
    Ако не съм прав - пак заминавам на море до Юни-Юли. Но ми се работи... "Тайния" план на Wall street мисля че е пред старт. ))

    Успех!!!
    усещаш че идва нещо но задръж така още не много време.сега с тази паника за гърция аз очаквам днес или утре нов рекорд на американските индекси .от там на сетне ще я мислим

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
      Привет
      И какво те кара да мислиш така, рецесия ли виждаш...аз не.
      Ако е някой друг черен лебед..ми те затуй са черни, щото никой ги не знае.

      Едно е какво ни се иска ( и аз имам немалко кеш, чи и пари ), друго е какво ще стане.
      ше слезне бе, как няма да слезне тва да не е манна небесна 10 години х10% на година при положение, че няма никви реални търговии а само стъкмистики .....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
        Включвам се с малка прогноза...смятам че края на бичия пазар е отбелязан. До седмица две ако не и днес нещата ще започнат да се развиват силно негативно. . ))
        Привет
        И какво те кара да мислиш така, рецесия ли виждаш...аз не.
        Ако е някой друг черен лебед..ми те затуй са черни, щото никой ги не знае.

        Едно е какво ни се иска ( и аз имам немалко кеш, чи и пари ), друго е какво ще стане.

        Коментар


        • Are you ready?

          Здравейте....здравейте.

          Гледам с малки изключения на (Равновесие и някой с които си говори той ) няма много сериозни коментари по форума. Бая отдавна не съм го посещавал надявам се да не съм изпуснал много.
          Включвам се с малка прогноза...смятам че края на бичия пазар е отбелязан. До седмица две ако не и днес нещата ще започнат да се развиват силно негативно. И момента е твърде вероятно да се случи особенно ако S&P отбележи нов рекорд. Това няма да крия силно ме радва и още по ще ме зарадва ако се окажа прав. Мисля че предпоставките започват да се оформят със страшна сила. Няма да се учудя ако корекцията си прерастне и в подчертано бичи пазар но за това по натам ще мислим.
          Ако не съм прав - пак заминавам на море до Юни-Юли. Но ми се работи... "Тайния" план на Wall street мисля че е пред старт. ))

          Успех!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
            Никой ли ве д**ба?
            тц, аз шортирам Сипот с друго не се занимавам .... и без тва тоя индекс квот покаже и всичко след него

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
              Никой ли ве д**ба?
              Тцъ. Там дето ритат атове нямам работа

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                Някой тук трейдва ли бобл и шац?
                Никой ли ве д**ба?
                Custodite sortem vestram

                Коментар


                • имаше и една друга сметка, че когато нещо си open monthly price се раздели на цената на SMA200 (monthly) и ако това чудо дава повече от 1.00 нещото е overbought/ovesold.(1 SD Standard Deviation)
                  Когато стане над 1.50 е вече critical а в момента фашагите са над 2.00 което си е равносилно на погром, но щом ви кефи купуйте Европата, аз не бих ....
                  Last edited by michaelis11; 08.05.2015, 23:04.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
                    Майкъл, хвърлял ли си поглед на подобна графика и за златото?
                    Там мисля, че излизаше подкрепа, чак около 800-850.
                    Тогава какво правим със златните минъори?
                    ами чакаме ги да слезнат до там където бяха, гледаме тея два чарта да послезнат в oversold territory и ги мятаме ич нема да ги бавим ......

                    http://stockcharts.com/h-sc/ui?s=$GD...d=p86686806630

                    http://stockcharts.com/h-sc/ui?s=$BP...d=p23604672728

                    тези две чудесии са advance/decline gold miners тях ги беше изнамерил същия майстор на евро графиката по долу
                    само, че всичко се случва и квот такова
                    Last edited by michaelis11; 08.05.2015, 22:55.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от michaelis11 Разгледай мнение
                      чек да ти пуснем еднa графика на един фен, която на мене лично много ми допада и натам отиват нещата не ви знам вас как ги мислите ама еврото е на горе, акциите са на долу ......

                      http://3.bp.blogspot.com/-cNLLgNntwj.../eurusd-11.png
                      Майкъл, хвърлял ли си поглед на подобна графика и за златото?
                      Там мисля, че излизаше подкрепа, чак около 800-850.
                      Тогава какво правим със златните минъори?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                        Графиките са красиво нещо, но аз ги ползвам само когато ми потвърждават тезите, в останалите случаи ги игнорирам
                        еми тези мези, ей скивай графиката на Сипот на тоя втория фен и там го имаше движение "вълна 5 последна на горе" , която върви в момента още много преди да изберат камерунеца днеска за крал на анлгия ......

                        Коментар


                        • A ето тука едно друго съждение на един друг фен и там нещо бройл движения вълни ала бала и пише, че тряя да е нещо силно над 2170 за да не стане това като евентуален сценарий който е нарисувал

                          http://www.wavepatterntraders.com/wpt-blog/

                          Коментар


                          • Графиките са красиво нещо, но аз ги ползвам само когато ми потвърждават тезите, в останалите случаи ги игнорирам

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                              Тук вече темата се раздвои- къде е алфата и риск мениджмънт. Естествено имам и в САЩ, но съм дотолкова уверен в спада на еврото и ръста на европейските активи, че Европа ми е близо до ръба на рисковите лимити, т.е. при по-дълбоки спадове почти няма да имам възможност да добавям. И мисля това да продължи до евентуална промяна в паричната политика на едно от двете места. Последно в САЩ се изкуших при спадовете на ХП и Микрон около отчетите и честно казано вече съжалявам.
                              чек да ти пуснем еднa графика на един фен, която на мене лично много ми допада и натам отиват нещата не ви знам вас как ги мислите ама еврото е на горе, акциите са на долу ......

                              http://3.bp.blogspot.com/-cNLLgNntwj.../eurusd-11.png

                              Коментар


                              • Вярвам че в момента основната тема която движи пазарите е курса евро долар. но съм сигурен че това няма да продължи до безкрай. А тъй като не мога да съм сигурен в това кога тази корелация ще се разпадне, и дори и да се разпадне аз може да го схвана дни или дори седмици след това. Поради тази причина не искам да играя базирано само на нея, но искам да се възползввам максимално от нея.

                                Смятам че курса евро долар допринася горе долу за половината от ръста на европейските акции, може и да бъркам в това усещане, но ускорението на тренда е някъде там. Но същевременно има непропорционално силно допринасяне в обратна посока. 3% ръст на еврото реално докара 7% спад на стокс 50 Ако заложа предимно на европа това ще ми вдигне значително възвращаемостта ако корелацията се запази. но ако се издъни, а аз не забележа или пък просто ако еврото почне да поскъпва мога за отрицателно време да загубя всичко спечелено.

                                Мен загубите не ме кефят. Предпочитам да си докарам екстра доходност с ливъридж и предпазлива игра, пред това да рискувам големи загуби без ливъридж но като залагам на една карта.

                                Коментар

                                Working...
                                X