IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
    Китайците защо не ги отразяват? Кръв се лее там, а пазарите нехаят
    Те минават в графата "първи уроци по финансова грамотност"

    Коментар


    • Китайците защо не ги отразяват? Кръв се лее там, а пазарите нехаят

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
        Днес цял ден ще го дебна, но вече само през опции
        +++
        Изпреварил си ме, и аз се канех това да му кажа.
        Например Ян 17/ 23$ вчера на 4.8 като нищо може и на 3$ да се вземе тия дни.
        Кат/ако се се сурне още - пак.
        Особено при слабо или недивидентни хартии опциите май са хубаво нещо, за здрави стомаси де...

        PS Между другото това някак си странно ми напомня (по неведоми пътища) за сидрил...а аз си имам една хуубава обица от там...
        А и класиката е циклични стоки да се купуват на високи ре-та...на ниски да се продават.
        Та тъй де, умната, не правете големи залози.
        Last edited by pipbel; 26.06.2015, 16:33.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
          Днес цял ден ще го дебна, но вече само през опции
          Ами тя ще е дълга игра.
          И ще има моменти от рода "това не е честно"

          Виж на спот пазара на Драм-а как наливат страх в момента

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
            Дълъг Микрон от 21.
            Мали ако си имах едно КТБ щях да го ударя по масата срещу четвърт от този бизнес.
            Давам 8% лихва годишно!

            Обаче препоръки не!
            Днес цял ден ще го дебна, но вече само през опции

            Коментар


            • dobre mamka mu, moge li da me ban-nete sasto
              Last edited by Andi11; 26.06.2015, 16:15.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                понеже няма тема за китайците си позволявам един пост тук

                в Китай балона е в крайна фаза...или пукнат вече....

                Това се казва деск - от едната страна се трейдват бананите, от другата акциите.
                Custodite sortem vestram

                Коментар


                • понеже няма тема за китайците си позволявам един пост тук

                  в Китай балона е в крайна фаза...или пукнат вече....

                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                    То движенията в момента са толкова малки че то квото и да вземеш и къси и дълго то след няколко дни макс до седмица излиза
                    Архито си мисли че е познал пазара ... и една маймума да пуснеш в момента да купува и да продава и тя ще прави пари
                    не е - тва тея "черни линии" дет му писах там са големи движения, са е ташак, аз съм long на 1950 до AUG 07 ако се спихне сега една стотарка ше взема мерки иначе и да виси квото и да прай го държа докат не излезе таргета и тва е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                      къде си ве Архитектоникос, виде ли кат падладеят и отиват до черните линии там и кат стигне едно такова и задължително обръщане .... тва са 6 standard deviations за месец просто нема начин да нема начин дан върне или обърне ....
                      То движенията в момента са толкова малки че то квото и да вземеш и къси и дълго то след няколко дни макс до седмица излиза
                      Архито си мисли че е познал пазара ... и една маймума да пуснеш в момента да купува и да продава и тя ще прави пари

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                        Видя ли мухо.късото хамериканско моше.излезе.затварям .доволен съм от късата
                        къде си ве Архитектоникос, виде ли кат падладеят и отиват до черните линии там и кат стигне едно такова и задължително обръщане .... тва са 6 standard deviations за месец просто нема начин да нема начин дан върне или обърне ....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение


                          Бегах, щот нещо де го не разбирам ич ме не влече.
                          Ала взе бая да ми се услажда покрай профитите от гилда и на ти - преди малко си взех едничка и при валето.
                          Няма проблем и падащи опцийни ками да хващаме ко се налага.
                          Ма фнимателната...чи още се учим в тая сфера...

                          ПС Засега залагам на дълги липсове, чак 2017 изтичащи.
                          нема страшно, то не е ядрена наука тва главната цел на занятието е като го изсулят яко на горе, купуваш на доле put и обратно, там е винаги наопаки .

                          Ей го тука индикатора CBOE Equity Put/Call Ratio Eod IDX
                          http://stockcharts.com/freecharts/gallery.html?$CPCE

                          как се види от графиката и тука са наопаки, са като хои на горе, тва значи, че много мечоци са на клона и скоро тряяя да се обърне палачинката, само още малко тряя да се натоварат мечки и после трес по тиквата ......

                          Коментар


                          • Дълъг Микрон от 21.
                            Мали ако си имах едно КТБ щях да го ударя по масата срещу четвърт от този бизнес.
                            Давам 8% лихва годишно!

                            Обаче препоръки не!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                              ооо Кастро ти май ше станеш некой майстор на тея опции, преди бегаше от тех кат дявол от тамян, а са та тая опция та оная.....


                              Бегах, щот нещо де го не разбирам ич ме не влече.
                              Ала взе бая да ми се услажда покрай профитите от гилда и на ти - преди малко си взех едничка и при валето.
                              Няма проблем и падащи опцийни ками да хващаме ко се налага.
                              Ма фнимателната...чи още се учим в тая сфера...

                              ПС Засега залагам на дълги липсове, чак 2017 изтичащи.

                              Коментар


                              • Видя ли мухо.късото хамериканско моше.излезе.затварям .доволен съм от късата

                                Коментар

                                Working...
                                X