IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Слагайте в шистови компании като oxxy -там бързо и лесно се инвестира защото шистите се експлоатират бързо а инвестициите не са толкова тромави
    Каврък вместо да даваш акъли дето си ги прочел някъде по добре кажи ти дали си купил от въпросното нещо и каква ти е целта иначе такива приказки ангро като на петърчо файда няма

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Assen123 Разгледай мнение

      С две ръце - и причината добре си я синтезирал - от една страна няма добив а от друга от големите с малки изключения всички спряха да отделят пари за разработване и проучване на нови полета от години. Дори и сега да отворят кранчето - то е малко като скъпия коняк. Трябва да отлежи години преди да може да жънеш.
      Саудитите и Русия поне на думи няколко пъти съкращават добива

      Високите лихви ще се задържат поне докато не почне да се говори за рецесия в УСА

      Единственото хубаво е че вероятно американците пълнят резерва под 70 и трудно пада под това ниво

      Не че не може да скочи но аз не бих сложил пари на тая работа преди да се заговори за рецесия в УСА

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Assen123 Разгледай мнение

        С две ръце - и причината добре си я синтезирал - от една страна няма добив а от друга от големите с малки изключения всички спряха да отделят пари за разработване и проучване на нови полета от години. Дори и сега да отворят кранчето - то е малко като скъпия коняк. Трябва да отлежи години преди да може да жънеш.
        Слагайте в шистови компании като oxxy -там бързо и лесно се инвестира защото шистите се експлоатират бързо а инвестициите не са толкова тромави

        Коментар


        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
          Реди ли сте за нафтата част 2? После да не гледате пак отдолу?
          С две ръце - и причината добре си я синтезирал - от една страна няма добив а от друга от големите с малки изключения всички спряха да отделят пари за разработване и проучване на нови полета от години. Дори и сега да отворят кранчето - то е малко като скъпия коняк. Трябва да отлежи години преди да може да жънеш.

          Коментар


          • Ами ще го видиш в секция Дивиденти или нещо подобно - после има техническо време преди да ги прехвърлят в кеша. Мисля и майли пращат, но никога не съм ги отварял затова не мога да кажа какво се вижда там.

            Коментар


            • Имам един лек въпрос.
              Когато плащат дивидентите на дадена акция ,как ще го разбера аз ?
              Да кажем в ibkr са ми акциите и там се виждат цените им и ако има нещо кеш останал ,тоя дивидент ,там центове ,доларчета ала бала ,къде се визуализира,получаваш ли съобщение за него ,отделно ли го наливат в кеш секцията или как се случва технически ?
              Мерси предварително

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                Какво мислите за цената на uniliver ?
                Писано е сравнително скоро; вход, изход, основания.

                Накратно - не. Голям риск за малко печалба. Предвид нелошата ликвидност в Амстердам става за отиграване, ако намери плато под 45 еврака.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                  Колкото до шестака клоуна,нека първо ще направи първата си вярна прогноза,да се докаже и тогава може да дойде да говори с батковците.Засега от 5 опита ,няма успех и е със 100% НЕУСПЕВАЕМОСТ


                  Ъпдейт с Алтерко.Акция за която не иска да говори,но акция дала ни толкова много



                  https://i.imgur.com/mu2ioKM.png



                  Вероятно говориш за твоите 6 грешни прогнози една след друга

                  Дрон - Пробив с голям обем и децата знаят какво следва - последва Тотален срив - Първа греда

                  Алтерко - Следва срив - Алтерко проби 30лв

                  DOW - Другата седмица почва срива - DOW избуши кочината

                  DOW - След вторник съм приготвил брадвата - DOW Направи най дългата си серия от 100 години

                  AAPL - Снимка с брадва как се сече ябълка - Ябълката си жива и здрава

                  PACW - Шоуто започвало Брокеразите да се ловели за палците - Видехме кой се хвана за палците

                  Ти всъщност имаш ли верна прогноза напоследък???

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                    Какво мислите за цената на uniliver ?
                    Дано се осмели шестака да ти отговори,за да го ползваш като контра индикатор
                    Не се шегувам.

                    Коментар


                    • Какво мислите за цената на uniliver ?

                      Коментар


                      • Колкото до шестака клоуна,нека първо ще направи първата си вярна прогноза,да се докаже и тогава може да дойде да говори с батковците.Засега от 5 опита ,няма успех и е със 100% НЕУСПЕВАЕМОСТ


                        Ъпдейт с Алтерко.Акция за която не иска да говори,но акция дала ни толкова много



                        https://i.imgur.com/mu2ioKM.png



                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                          Съгласен съм, че още не са започнали да плащат истинските лихви. Щом това стане ще има рев. Не мисля обаче, че ще има намаляване на потреблението спрямо добива. Това че имаме рекордно потребление на всички времена при този добив не е устойчиво. Освен това имахме егати инфлацията и дори само заради нея нафтата е подценена.

                          ... естествено, че са съждения. Ако и да се падам роднина на Ванга по съребрена линия.
                          Терзо не мисля че нафтата ще ходи много на горе преди да удари някакво по читаво дъно

                          УСА все още не са в рецесия, като направят едно отрицателно тримесечие и почне да се говори за второ вероятно ще има срив на цената и едва след това ще отлепи когато рецесията вече е факт

                          Коментар


                          • Съгласен съм, че още не са започнали да плащат истинските лихви. Щом това стане ще има рев. Не мисля обаче, че ще има намаляване на потреблението спрямо добива. Това че имаме рекордно потребление на всички времена при този добив не е устойчиво. Освен това имахме егати инфлацията и дори само заради нея нафтата е подценена.

                            ... естествено, че са съждения. Ако и да се падам роднина на Ванга по съребрена линия.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                              Ти само му виж поста за Pacwest на този аутист от по-рано днес. Модерацията ми изтри реакцията, ама остави неговата неадекватна полюция.
                              То да е само това, тоя толкова греди удари напоследък че направо е за Гинес

                              Некой да иска зорлем не може толкова грешни прогнози да даде една след друга

                              Коментар


                              • Терзо , да ти кажа честно ме съмнява тази работа.Но не че не е възможна.
                                Краткосрочно,шипче някакво нагоре......съм съгласен.Чисто спекулативно.
                                Но от там нататък,.................нещо започнахме да подценяваме нивото на лихвите.Някак си свикнахме с тях.Пазара започна да ги приема.....ей така!А те си станаха сериозни.И в определени индустрии са си перо.И то сериозно.Не всичко е AI.
                                Изключвам войната в днешният и момент,защото с днешна дата ,просто има държави които купуват петрол без пари.И други на борсови цени.
                                Как могат да се развият там нещата,....................оставям на спецалистите.Аз не съм от тях.
                                Та средносрочно , виждам окъсани браншове и то точно тези големи консуматори на петрол.
                                Разбира се просто разсъждения.
                                Last edited by todorov_74; 26.07.2023, 22:46.

                                Коментар

                                Working...
                                X