IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    Тези може да завършат на зелено и още днес. Яки нерви имат американците трябва да им призная.
    Изби ли те студена пот днес?

    А какво общо има обикновения хамериканец с печатницата на Фед, ако не е тайна де?
    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Тези може да завършат на зелено и още днес. Яки нерви имат американците трябва да им призная.
      Хахахха, то ако ставаше само с нерви. ПАРИ се искат...от ония нищо-не-струващите зелените

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
        Не търгувам аз така. Аз вярвам че Хаоса управлява света, не вярвам във вселенската хармония и още по малко в някакви средновековни математици
        Само да не ме чуе/прочете Тандем!

        И аз допреди години не вярвах на ТА, но тогава нямаше толкова много ботове.
        Сега не е така и трябва да хвърляме по някой поглед и на тези неща, щото машината не мисли, а изпълнява.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          Тези може да завършат на зелено и още днес. Яки нерви имат американците трябва да им призная.
          Мдаааам, красота.... Сега ако метнат и петрола, глей кво става

          Коментар


          • Тези може да завършат на зелено и още днес. Яки нерви имат американците трябва да им призная.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
              Слагай фиботата и гледай нивата. СиП около 1970 и 2003 са новите входове на мечките. там някъде ще започнат да излизат не много затъналите в калта тежки бикове. Ако Йелън не помогне до края на седмицата, пак ще има спускане, тъй-като ФЕД ще навлезе в "мълчалив" период преди заседание.
              Не търгувам аз така. Аз вярвам че Хаоса управлява света, не вярвам във вселенската хармония и още по малко в някакви средновековни математици

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                не се получи баш така. Аз има къси CFD върху индекси и те просто умряха.
                Купуваш акции, залагаш ги и продаваш CFD върху индексите. Какво друго очакваш да се случи?!... Да кипи безсмислен труд.... Няма съ пУашиш. Важното е да си в играта и брокера ти да си получава комисионните... хаха
                Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  Точно - голяма гадост. Аз гледам индексите на насдак, гледам фючърсите и ми идва да се разплача като гледам как не печеля както трябва от подобна касапница
                  Слагай фиботата и гледай нивата. СиП около 1970 и 2003 са новите входове на мечките. там някъде ще започнат да излизат не много затъналите в калта тежки бикове. Ако Йелън не помогне до края на седмицата, пак ще има спускане, тъй-като ФЕД ще навлезе в "мълчалив" период преди заседание.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                    AAPL + 2%
                    Тва е щото ябълките (полските най-вече) поскъпнаха, след руското ембарго.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                      AAPL + 2%
                      тим кук каза че който си мисли че китай забавя може да му духа. Или нещо може би малко по културно

                      Коментар


                      • Уол стрийт не вярва на сълзи

                        Коментар


                        • AAPL + 2%

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                            Да, ДЗР тата обикновено са върху фючърси. Фючърсите ги спряха мисля на 2 пъти. Отделно спряха котировките и сложиха брекети
                            Точно - голяма гадост. Аз гледам индексите на насдак, гледам фючърсите и ми идва да се разплача като гледам как не печеля както трябва от подобна касапница

                            Коментар


                            • Насдак, след малко е на +

                              Коментар


                              • В европа се панираха и осраха пейзажа. Утре ще се съзтезават кой да купи по-изгодно.

                                Коментар

                                Working...
                                X