IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
    що да го сменя петрола нема го подаряват, чек да видиш за ко ше стане на въпрос .... на равновесния му се присънват 20$ ама май ше стане кат на еврото парапета перипета мурафета, та от там за по преко на 1.30 и замалко парапет
    Та и нефта от замалко на 20$ и изведнъж в мъглата се появяват 100$+
    Е то и когато приказвах за 40 пък той беше над 100 приказвахте че ми се присънва Пък гледай как сънищата стават реалност

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
      нямат право да си пъхат гагата в суверенни държави
      Всяка държава допуснала на своята територия военни бази на агресивния военен блок нато вече не е суверенна държава. Превръща се в най-обикновена колония на Фашингтон.

      нато е най-обикновена група за рекет срещу протекция.
      Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
        смени дилъра
        що да го сменя петрола нема го подаряват, чек да видиш за ко ше стане на въпрос .... на равновесния му се присънват 20$ ама май ше стане кат на еврото парапета перипета мурафета, та от там за по преко на 1.30 и замалко парапет
        Та и нефта от замалко на 20$ и изведнъж в мъглата се появяват 100$+

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
          Догодина по това време нефа ще е отново над 100 долара. Империята на хаоса ще е рухнала. Техните гейропейски сателити също. Половината държави от ЕС ще са като Гърция.
          смени дилъра

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
            Всяка държава съсед на Русия, която допусне на свая територия военни бази на агресивния военен блок нато, трябва да е напълно наясно, че ще има последствия! Русия е в правото си да се защитава! Никаква цена на нефта не е в състояние да накара руснаците да продадат дори и грам от независимостта си! Най-малко пък на военолюбците от Фашингтон!
            И какви последствия ще има??? М? Защитно нахлуване ли???

            Всяка държава решава, какво да прави със себе си, не Русия решава, какво да прави с нея.
            The strongest stand last.

            Коментар


            • Всяка държава има право да допуска на своя територия, каквото си иска.
              И руските миризливци, нямат право да си пъхат гагата в суверенни държави, за които още си мислят, че са техни сателити.
              Всяка държава има право да се защитава, като разполага на своя територия, каквото си иска, още повече, когато в съседство имаш диваци, на които не им стига 1/6 от територията на света (от която не могат да си изхранят мизерното население) и които само преди месеци са окупирали територия на друга суверенна държава, техен съсед.
              Точка.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение
                +1
                +1
                Но тук въпросът е, че това е ясно на всички.
                Включително и на въпросния амбициозен император.
                Путин е неимператор, но: велик лидер и патриот.

                Вярвам догодина и Щатите ще си имат своят Путин - Доналдът.

                Само ние не зная какво ще правим - начело с родоотстъпници като юнкер, дето - ако бяхме непречупени народи с достойнство и самоуважение, щяхме да ги свалим от власт и гилотинираме.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Всяка държава съсед на Русия, която допусне на свая територия военни бази на агресивния военен блок нато, трябва да е напълно наясно, че ще има последствия! Русия е в правото си да се защитава! Никаква цена на нефта не е в състояние да накара руснаците да продадат дори и грам от независимостта си! Най-малко пък на военолюбците от Фашингтон!
                  Last edited by Forex Master; 25.08.2015, 11:24.
                  Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                    Догодина по това време нефа ще е отново над 100 долара. Империята на хаоса ще е рухнала. Техните гейропейски сателити също. Половината държави от ЕС ще са като Гърция.
                    По скоро 20

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                      за олиото няма начин. там има голяма гео политическа игра и целта е Русия да остане толкова на сухо, че да се разклати сериозно властта на Путин. Целта оправдава средствата...то затова и отпушиха Иран.

                      Не го разбирам петрола, но чисто като схема си мисля, че ще държат цената ниска поне година, че и две, за да тушират императорските амбиции на лилипутин
                      +1
                      +1
                      Но тук въпросът е, че това е ясно на всички.
                      Включително и на въпросния амбициозен император.
                      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                      Коментар


                      • Догодина по това време нефа ще е отново над 100 долара. Империята на хаоса ще е рухнала. Техните гейропейски сателити също. Половината държави от ЕС ще са като Гърция.
                        Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                          за олиото няма начин. там има голяма гео политическа игра и целта е Русия да остане толкова на сухо, че да се разклати сериозно властта на Путин. Целта оправдава средствата...то затова и отпушиха Иран.

                          Не го разбирам петрола, но чисто като схема си мисля, че ще държат цената ниска поне година, че и две, за да тушират императорските амбиции на лилипутин
                          Аз съм на същото мнение, но някой обясняваше, че щяло да върне скоро, много и рязко нагоре и дрила ми се струва добра идея, ако човек е на това мнение + даваха много сосен дивидент + машините и съоръженията са им значително по-нови отколкото на конкуренцията

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
                            Без препоръки, ама ако някой вярва в теории на конспирацията като например олиото да скокне от 40 на 70 за 1 седмица това ми се струва добра идея :
                            за олиото няма начин. там има голяма гео политическа игра и целта е Русия да остане толкова на сухо, че да се разклати сериозно властта на Путин. Целта оправдава средствата...то затова и отпушиха Иран.

                            Не го разбирам петрола, но чисто като схема си мисля, че ще държат цената ниска поне година, че и две, за да тушират императорските амбиции на лилипутин
                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Без препоръки, ама ако някой вярва в теории на конспирацията като например олиото да скокне от 40 на 70 за 1 седмица това ми се струва добра идея :

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                                Audit of the Federal Reserve Reveals $16 Trillion in Secret Bailouts

                                Коментар

                                Working...
                                X