IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Нищо..декември ще ги вдигнат

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
      С 20 я вдигат
      Невдигат, бе !!! Така пише в Инвесторът.

      Ама пак щели да го вдигнат - онуй бабе не го знам какво вече може да вдигне - ама се напъва - бе що не си гледат склерозата некои стари пъпеши?
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Какво е това: "Пьяу !!!" - надолу, веднага и: "Пьяу !!!" нагоре, бе?

        Какво е измислило онуй бабе - или пръво е казало: "Вдигаме лихвата с 2%", а после: "Упс - грешка на езикът - с 0.2%"????
        С 20 я вдигат

        Коментар


        • Какво е това: "Пьяу !!!" - надолу, веднага и: "Пьяу !!!" нагоре, бе?

          Какво е измислило онуй бабе - или пръво е казало: "Вдигаме лихвата с 2%", а после: "Упс - грешка на езикът - с 0.2%"????
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
            евро/долар мина 1,13 - ще купувате ли доларчета или още не, щото след решението на федаджиите вече ще е късно?
            Можеш да почваш вече

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
              След 15-20 мин ще разбереш
              Разбрах,графиките за малко да ми строшат компютъра!!!
              С 30% ми нараснаа кинтейрос!!!Егати вляяането и изляяането!!!
              Егати и Венгер,егати и арсето!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                Това вдигане на лихвите откога го говорят ама няма да е и тази година май
                през 2168г. тогава - гаранте .....

                Коментар


                • Това вдигане на лихвите откога го говорят ама няма да е и тази година май

                  Коментар


                  • къде сте ве лихварииии

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                      След 15-20 мин ще разбереш
                      Мерси

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                        В колко часа е решението на FED ?
                        След 15-20 мин ще разбереш

                        Коментар


                        • В колко часа е решението на FED ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
                            Брилянтно описание на текущата ситуация в която се намираме. Тва или трябва да имаш железни нерви или да си заклет комарджия и да не можеш да се спреш.да търгуваш Сигурно затова напоследък бирата ми е по-интересна от пазара.
                            Проблемът е, че смятам, че ситуацията няма да се нормализира. За да има възможности пред капитала трябва да е налице ликвидна криза, а по всичко изглежда централните банки са решени да не допускат такива. Така че вариантите за атрактивни цени са или брутална рецесия в световен мащаб, която да доведе до истинско бягство от рискови активи/нещо подобно на ЕМ и суровините напоследък/, или да вярваш в конспирации от вида, че ЦБ умишлено ще предизвикат ликвидна криза за да могат рептилите да ограбят пак света...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                              Стига си умувал...

                              Ако не печели го уволнявам. Ако печели стои и той печели и аз печеля...
                              Аз чужди пари не пипам ама за теб мога да направя изключение. Зареди ми 10 милиона в една сметка. Ако ти ги удвоя ще ти взема евтино. Само 10%. Ако не стане няма да чакам да ме уволняваш. Направо ще се самоуволня
                              Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                              Коментар


                              • Днес ного нервна търговия: всичките графики приличат на сеизмограми.

                                Опитат се да напипат пулсът на онуй важното бабе от ФЕД ли?
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X