IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    Просто не виждаш всичко - сриването на облигациите с нисък рейтинг - който създава сериозни опасения и за качеството на кредитния портфейл на банките. Изтичането на хеджовете на производителите на шистов петрол - които ги държаха над водата след като се бяха хеджирали при високи цени на петрола. Срутващата се ликвидност при корпоративния дълг - един фонд даже спря обратнит - едно напомняне за кризата от 2008, опасенията че ниската ликвидност ще доведе до срутване на всичко - това което говорих преди няколко дена тук.

    Аз не се очудвам че пазара пада - учудвам се че не се срива
    HYS падна под нивата си от 2011, голям бой за биковете идва, но въпросът е дали сега или по-нататък...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
      Значи точно за няколко дни могат да изгърбят всички къси.... и после пак надолу
      Дьлгите са много, а не късите и в момента ги .....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
        Те нещата като цяло имат елементарен фундамент, не са необходими, някакви сложни анализи!
        Вдигнат ли лихвите, ще стане това, което е резонно да стане!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
          Основният въпрос, който трябва да си зададем е:

          ФЕД вдига лихвите по икономически или по политически подбуди! Отговаряйки си на този въпрос, до голяма степен ще можем да предвидим и бъдещото развитие на пазара!

          Все пак увеличението на лихвите не е 100% сигурно и аз не бих бил толкова сигурен, че ще ги вдигнат!
          http://www.fool.com/investing/genera...est-rates.aspx
          destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

          Коментар


          • Основният въпрос, който трябва да си зададем е:

            ФЕД вдига лихвите по икономически или по политически подбуди! Отговаряйки си на този въпрос, до голяма степен ще можем да предвидим и бъдещото развитие на пазара!

            Все пак увеличението на лихвите не е 100% сигурно и аз не бих бил толкова сигурен, че ще ги вдигнат!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Vomma Разгледай мнение
              Lol. Who cares about the fucking phrench
              Ники, приеми го като асоциация с това което се случи в Гърция през последните две години. Там фондовия пазар тръгна към изхода още при първото социологическо проучване, че Сириза ще спечели ...забележи - изборите за Европарламент.
              От там нататък победата им даде основание за избори и за същинската власт, а след това знаеш историята. Две години след това все още има хора, които обясняват, че пазара е паднал още при предната власт, а парите не им се обяснява, каква е истинската причина. Те са далече и се кефят на себе си, колко умни са били.

              Колкото до въпроса, по какво си приличат една лява и една ултра-дясна партия, отговорът ми е - вопиюща и разрушителна икономическа некомпетентност.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
                Струва ми се, че движенията от последната седмица, в голяма степен са функция на изборите във Франция. Ако французите ни направят този номер през уикенда, шистаците ще са най-малкия проблем занапред.
                Това, никой не го гледа, още по-малко американците! Реално резултата на Лю Пен не е кой знае какво, а и тя последните години е спряла анти ЕС говоенето, както и говоренето против мигранти! Много от старите неетнически французи гласуват за нея, защото не искат да идват други, които да ги конкурират, плюс това, тя говори и за много битовизми, които освен етнически французи, касаят и старите имигранти! Тя е по-скоро представител на дясното, а не на някакъв плашещ радикализъм, който да влияе на пазарите!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение
                  Струва ми се, че движенията от последната седмица, в голяма степен са функция на изборите във Франция. Ако французите ни направят този номер през уикенда, шистаците ще са най-малкия проблем занапред.
                  Lol. Who cares about the fucking phrench

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                    Просто не виждаш всичко - сриването на облигациите с нисък рейтинг - който създава сериозни опасения и за качеството на кредитния портфейл на банките. Изтичането на хеджовете на производителите на шистов петрол - които ги държаха над водата след като се бяха хеджирали при високи цени на петрола. Срутващата се ликвидност при корпоративния дълг - един фонд даже спря обратнит - едно напомняне за кризата от 2008, опасенията че ниската ликвидност ще доведе до срутване на всичко - това което говорих преди няколко дена тук.

                    Аз не се очудвам че пазара пада - учудвам се че не се срива
                    Струва ми се, че движенията от последната седмица, в голяма степен са функция на изборите във Франция. Ако французите ни направят този номер през уикенда, шистаците ще са най-малкия проблем занапред.

                    Коментар


                    • Do you know what Vomma means? If yes, then expect of this

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                        Американския на 18.12
                        Брента на 16.12
                        Значи точно за няколко дни могат да изгърбят всички къси.... и после пак надолу
                        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          Не: просто на пазарите често доминират пълни простаци.

                          Нали - доколкото зная - спекулката често се върти повече или по-малко - от ботове... да не мислиш, че те са учили финанси?

                          Ама нали се сещаш - когато заради евтиният керосинец авиолиниите отчетат скок на печалбата - разпродавалите преди това ще си скубят козината от тимбериците?
                          точно затова с бонуса от декември мисля да заредя от някоя авиолиния

                          за световните пазари, да видим дали това ще предизвика ръст в понеделник:
                          http://www.wsj.com/articles/china-in...ber-1449909192
                          навсякъде чета прогнози за черен понеделник, това е добър знак
                          както преди срещата на ецб всички бяха оптимисти и акциите се сринаха, да видим дали сега като всички са песимисти, ще има мощен ръст
                          destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                            Просто не виждаш всичко - сриването на облигациите с нисък рейтинг - който създава сериозни опасения и за качеството на кредитния портфейл на банките. Изтичането на хеджовете на производителите на шистов петрол - които ги държаха над водата след като се бяха хеджирали при високи цени на петрола. Срутващата се ликвидност при корпоративния дълг - един фонд даже спря обратнит - едно напомняне за кризата от 2008, опасенията че ниската ликвидност ще доведе до срутване на всичко - това което говорих преди няколко дена тук.

                            Аз не се очудвам че пазара пада - учудвам се че не се срива
                            Да, ама пък ти виждаш само лошите работи.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                              аз виждам пълна и неадекватна паника от началото на декември

                              фед вдига лихвите, но финансовите компании, които биха спечелили най-много, също се сриват

                              петролът пада като скала, но фирмите, които биха намазали от това - авиолинии, транспортни фирми, някои производители на ел енергия - всички също се сриват

                              излиза, че всичко, което съм учил по финанси, е пълна простотия
                              Не: просто на пазарите често доминират пълни простаци.

                              Нали - доколкото зная - спекулката често се върти повече или по-малко - от ботове... да не мислиш, че те са учили финанси?

                              Ама нали се сещаш - когато заради евтиният керосинец авиолиниите отчетат скок на печалбата - разпродавалите преди това ще си скубят козината от тимбериците?
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                                аз виждам пълна и неадекватна паника от началото на декември
                                Никъде не виждам такова нещо, от 500 СП компании само 3 са с рси под 20.
                                За волатилността с благи думи Равния по добре ще ти обясни....

                                Коментар

                                Working...
                                X