IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    Не искам да споря за политика в тази тема. Като смяташ че е добре ок - проблемът си е твой - твоите пари инвестираш и ти си решаваш какво е добро и какво е лошо. Аз вече казах че ако този стане президент аз американски акции няма да държа.

    Ама ти сега приказваш едно, пък после като вземе да прецаква всичко, просто ще продадеш като направиш една приличан загуба и след това ще почнеш да го псуваш. Без изобщо да съзнаваш че хора с твоето мислене са го избрали. Че хора с твоите виждания са се прецакали и себе си и другите.

    Аз проблеми нямам - както казах почвам да шортя в момента, в който стане вероятно че този клоун има шанс да стане президент


    Неклоун.



    Както и да е - днес щатските пазари както често се случва - спасиха положението. Мисля, че сега-засега и петролецът няма да ни дъни повече. Утре очаквам предпазливи ръстове и по другите пазари.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • FINRA за пазара на облигации в САЩ

      http://www.finra.org/newsroom/2015/c...finra-research

      Most measures indicate a healthy market. New bond issuance is at a record level, transaction volumes have continued to grow, and the number of trades is rising. The cost of trading corporate bonds has been decreasing, as indicated by narrower bid-ask spreads and falling price impact to block trades.

      However, several measures offer evidence of potentially significant changes in how the market is working, including smaller average trade size and a declining proportion of bonds traded in blocks of $5 million or more. These trends are consistent with a market that has a larger number of issues, more electronic trading and a growing network of counterparties.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
        тва звучи много по руски.... пък и там хич не съм наясно за какво иде реч
        Statoil, OMV, chevron, shell, bp, conocco

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Vomma
          Po dobre gazprom
          тва звучи много по руски.... пък и там хич не съм наясно за какво иде реч
          "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

          Коментар


          • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
            много се негативно настроен колега....дай го по-ведро тва дъно от сега и 2009 трябва да се отиграе някак си
            Всичко друго, не и сидрил....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
              На 1 пробит цент може, няма да ти е голяма загубата....
              много се негативно настроен колега....дай го по-ведро тва дъно от сега и 2009 трябва да се отиграе някак си
              "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Vomma Разгледай мнение
                Za kaw hui
                ами дъно е някакво....пък и петрола няма да върви вечно надолу...всички които го произвеждат имат и разходи за него все пак
                "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                Коментар


                • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
                  http://finviz.com/quote.ashx?t=SDRL&ty=c&ta=0&p=m
                  аве колеги на този SDRL не му ли е време за откриване на дълга позиция а?
                  На 1 пробит цент може, няма да ти е голяма загубата....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
                    http://finviz.com/quote.ashx?t=SDRL&ty=c&ta=0&p=m
                    аве колеги на този SDRL не му ли е време за откриване на дълга позиция а?
                    Za kaw hui

                    Коментар


                    • Не искам да споря за политика в тази тема. Като смяташ че е добре ок - проблемът си е твой - твоите пари инвестираш и ти си решаваш какво е добро и какво е лошо. Аз вече казах че ако този стане президент аз американски акции няма да държа.

                      Ама ти сега приказваш едно, пък после като вземе да прецаква всичко, просто ще продадеш като направиш една приличан загуба и след това ще почнеш да го псуваш. Без изобщо да съзнаваш че хора с твоето мислене са го избрали. Че хора с твоите виждания са се прецакали и себе си и другите.

                      Аз проблеми нямам - както казах почвам да шортя в момента, в който стане вероятно че този клоун има шанс да стане президент

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                        Импе - Тръмп печели като завлича кредиторите си. Този човек няма нито един успешен бизнес освен крадене от кредитори. Кредитен милиардер и то няколко пъти под ред

                        Казваш че е визионер - и какво точно му е визията - аз не я виждам - освен да обижда опонентите си, да обижда големи части от гласоподавателите си и да влиза в конфликти. Познанията му по икономика са плашещо липсващи, познанията му за международна политика са тотално отсъстващи. познанията му за Американската конституция са плашещо липсващи. Нищо от това не е страшно, ако и той самия осъзнава колко е прост. Но той не го осъзнава. Той си мисли че е умен. А като да дадеш на глупак, който не знае че глупак власт и единственото кето можеш да очакваш е сеир.

                        ще стои в Белия дом, ще прави шоу, ще бълва пропаганда, ще напада този или онзи, който го дразни. А борсата ще си пада ли пада - защото така не се управлява развита държава. Така се управлява в държава от третия свят, който върви все по надолу и по-надолу.

                        Ако този клоун стане президент - което силно се съмнявам че ще стане. Но ако този клоун стане рпезидент няма да държа пукнат долар в американски акции. А може би и в никакви други - защото то когато америка се срива се срива и всичко останало.

                        но пък от късите наистина вярвам че ще си оправя живота
                        Прочети някои от книгите му и може и да си ревизираш мнението. Ако той има "липсващи познания", какво да кажем за опонентите му? това, че завлича кредитори или не - е въпрос на мнение - това, което е факт - е че е построил доста от най-красивите сгради на света.
                        Обиждал опонентите и гласоподавателите... като говори истината? Не мислиш ли, че е време някой да започне да прави и това - например да заяви в прав текст, че голяма част от латиносите са престъпници и ислямисти, живеещи още в средновековието, не трябва да се допускат в цивилизования свят? Защото мене ми е писнало - туканка - от политици, които ги е страх да кажат, че хъхрещата паплач върши 90% от престъпленията, само защото хъхреците са избиратели !!! Тръмп ли би избрал да управлява държавата, в която живееш или пачавра като меркел, която си прави селфита с арогантни диваци, нахлули незаконно през държавната граница?
                        Откъде знаеш, че не познава Конституцията? Обвиниха го това, когато каза, че не трябва да се пускат ислямисти в САЩ... ама после обвинителите станаха за посмешище, защото се оказа, че ТЕ не познават конституцията.

                        Напротив - не е глупак - а много добре знае какво прави - това че от аутсайдер в предизборната кампания стана основен кандидат за белият дом - е само поредното доказателство. А че бил "клоун" и т.н. - това могат да твърдят хора, които в оценката си за един човек стигат само до външния вид. Все едно аз да кажа, че обонго е мамунь - и да спра дотам - и упорито да бях твърдял това и само това, дори ако обонго се бе показал като способен президент.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • http://finviz.com/quote.ashx?t=SDRL&ty=c&ta=0&p=m
                          аве колеги на този SDRL не му ли е време за откриване на дълга позиция а?
                          "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                          Коментар


                          • Импе - Тръмп печели като завлича кредиторите си. Този човек няма нито един успешен бизнес освен крадене от кредитори. Кредитен милиардер и то няколко пъти под ред

                            Казваш че е визионер - и какво точно му е визията - аз не я виждам - освен да обижда опонентите си, да обижда големи части от гласоподавателите си и да влиза в конфликти. Познанията му по икономика са плашещо липсващи, познанията му за международна политика са тотално отсъстващи. познанията му за Американската конституция са плашещо липсващи. Нищо от това не е страшно, ако и той самия осъзнава колко е прост. Но той не го осъзнава. Той си мисли че е умен. А като да дадеш на глупак, който не знае че глупак власт и единственото кето можеш да очакваш е сеир.

                            ще стои в Белия дом, ще прави шоу, ще бълва пропаганда, ще напада този или онзи, който го дразни. А борсата ще си пада ли пада - защото така не се управлява развита държава. Така се управлява в държава от третия свят, който върви все по надолу и по-надолу.

                            Ако този клоун стане президент - което силно се съмнявам че ще стане. Но ако този клоун стане рпезидент няма да държа пукнат долар в американски акции. А може би и в никакви други - защото то когато америка се срива се срива и всичко останало.

                            но пък от късите наистина вярвам че ще си оправя живота

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                              Импе, влекат те империите и това. Би ли се обосновал защо индексите биха скочили под ръководството на Тръмп. За мен той да спечели изборите е най-големият кошмар. Мисля точно като равновесие.
                              Обясних достатъчно това. Защото силен, адекватен лидер-предприемач - начело на държавата, която винаги е била флагманът на капитализъмът - е най-доброто за бизнесът, както обича да казва ННН.

                              Освен това ще тури Серена Уилямс министърка на спортът.



                              Не мене ме влекат империите - но ги влекат 90% от политиците, които се стремят към властта заради самата власт или заради парите - както обясних и по-долу. Те нямат визия... докато Доналдът и пари си има и власт - той иска да застане начело на Америка - защото иска да дава, а не да взема.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                Тръмп не се нуждае от административната машина на държавата, за да бъде господар и да има власт - той сам си е създал империя и е прочут по света.
                                Импе, влекат те империите и това. Би ли се обосновал защо индексите биха скочили под ръководството на Тръмп. За мен той да спечели изборите е най-големият кошмар. Мисля точно като равновесие.

                                Коментар

                                Working...
                                X