IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не може да се отрече на Драги, че каквото и да каже - винаги "оправя" пазарите. Дори само да се оплаче от запек, борсите пак ще се вдигнат. Майстор!!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
      Дано да е дъното, щото шистаците ще повлекат и банките, които са ги кредитирали при разчети 80-100$ на барел и тогава ще си еВе положението отвсякъде...
      Шистаците така или иначе ще повлекат банките. Хубавото на пазара е, че не винаги всичко става изведнъж и това дава възможност на спекулантите да търгуват и в двете посоки.
      Другото, което ми дава надежда за повишаване цената на нефта е, че Саудитска Арабия започва да изпитва затруднения да задържа курса на риала към долара (пак "мръсните" спекуланти ). А това означава, че скоро може и да заговорят за намаляване на добива.
      Ще видим. Интересно е на пазарите.

      Коментар


      • Дано да е дъното, щото шистаците ще повлекат и банките, които са ги кредитирали при разчети 80-100$ на барел и тогава ще си еВе положението отвсякъде...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
          А дано 27-28 долара се окаже дъното за нефта, че иначе ако тръгне на 20 ще влачи и книжата на 14 хиляди (Dow Jones),
          Не твърдя, че ще е дъното с главно Д. Просто си мисля, че ако бях главен мениджър на хедж фонд, сега бих разтоварил късите си позиции при нефта. Съотношението риск/печалба е доста благоприятно. Някъде на 35 бих скъсил отново, ако фундаментът е същия.

          Коментар


          • А дано 27-28 долара се окаже дъното за нефта, че иначе ако тръгне на 20 ще влачи и книжата на 14 хиляди (Dow Jones),

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
              Не всичко опира до сухите данни.
              Трябва да почувстваш Пазара.

              Коментар


              • we'll see
                http://www.investing.com/economic-ca...inventories-75
                destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                Коментар


                • Стига вече три седмици къси. Трябва и Императорът да подиша свеж въздух, че много замириса на мечи крака.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                    Не знам данните за нефта, но някой явно чете вече газа:
                    Освен ако форекс фабриката не е объркала и часа за газа
                    Газът е в 17.30, а нефтът в 18.00 часа. Снощи API даде лоши данни за нефта и все пак той не пада.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                      Не знам данните за нефта, но някой явно чете вече газа:
                      Освен ако форекс фабриката не е объркала и часа за газа
                      Не е сбъркано времето, така беше и предишния път ...
                      Идва ми наум следващия път да търгувам газта 1 ч преди обявяване на резултата.
                      Посоката ще покаже пазар а според мен става идеално за краткосрачна търговия - първите два-три дена запазва посоката и скоростта... но не винаги
                      Те тука се вижда
                      http://ir.eia.gov/ngs/ngs.html
                      - дори отброява секундите до излизане на доклада
                      Last edited by Protokol; 21.01.2016, 17:25.
                      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                      Коментар


                      • Не знам данните за нефта, но някой явно чете вече газа:
                        Освен ако форекс фабриката не е объркала и часа за газа

                        Коментар


                        • Понамирисва ми на средносрочно дъно от 27.50 за нефта (февруарския фючър). Ако данните от EIA след малко са лоши и не падне цената под него, може да имаме едно ходене до над 30 долара/барел. Ако са добри - толкова по-добре. Това, съчетано с думите на Драги от днес, може да доведе до скуиз на късите по борсата.

                          Успех.

                          Коментар


                          • Драги вдига пазара след коментара му, че увеличаващия се риск налага повече стимулиране.

                            http://www.cnbc.com/2016/01/21/ecbs-...ew-policy.html

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
                              Само така ти се струва добре, че пак подхванах късите почти от върха след като бях затворих 1% над дъното. Много бързо движение, но докато не видим слабост при долара пазара няма да обърне толкова лесно. Голяма аномалия и загадка е как се крепят на такива нива XOM и CVX, които са на много по-високи нива от Август и петрол на тези нива. Още 10 дни ще има яко мачкане
                              Не е аномалия. Погледни кредитния рейтинг на XOM, виж им баланса, после виж къде отидоха трежъритата последните дни и картинката веднага ти става ясна. Не са много компаниите, които имат по-добър кредитен рейтинг от правителството Всъщност май бяха само 3: тез, микромеките и JNJ. Хвърли едно око.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
                                Много нещо се е изписало тук. Един час не мога да изчета Импе, не се обиждай, но като те чете човек, би си помислил че си чул какво е борса преди не повече от три месеца Отчетите показват миналото а не бъдещето. За протокола, продължавам да си седя на 100% кеш и да гледам сеира
                                И си спечелил, както всички на кеш спрямо сипчо от годинка насам.

                                Ама да ти имам аз на тебе търпението....нов леман ли чакаш

                                Много сме различни, аз съм по по хай фрикуънси трейдинг, поне за една част от портфейла

                                Коментар

                                Working...
                                X