IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Купувам колци:
    BMY страйк 63 за 1 септември,
    RVNC страйк 20 за септември.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
      Той Петърко наточи брадвата. Съответно почти сигурно ще сме на зелено.

      Безмислени ,ниско интелигентни глупости в цитата,а отдолу са фактите



      https://i.imgur.com/jX5ZbR3.png




      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pazz Разгледай мнение
        Ааа не така - я виж какъв снайперски изстрел на 29 юни докато Кавръка викаше за кога да чакам - то отива на 250
        Браво.Добър изстрел .
        Хора като теб трябва да се включват по-често в темата,че от обичайните спамерчета нищо полезно

        Коментар


        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

          Той Петърко наточи брадвата. Съответно почти сигурно ще сме на зелено.
          няма да я бъде точно днес, или може би ...
          Last edited by tetris12; 18.08.2023, 18:53.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tetris12 Разгледай мнение
            ако днес затвори зелено опциите ми на гугъл ще къртят
            Той Петърко наточи брадвата. Съответно почти сигурно ще сме на зелено.

            Коментар


            • ако днес затвори зелено опциите ми на гугъл ще къртят

              Коментар


              • Пробвай играта с хеджа през опциите. На мен са ми твърде сложни и не ги разбирам.

                Коментар


                • Съгласен съм, ама все пак и моментната цена има значение.

                  Коментар


                  • Аз това имах предвид за печалбата и загубата. Понякога няма значение, че си на печалба. Не е сравнимо, но и епъл държат повече УС ДЦК от Холандия, Испания, Мексико, Австралия.... пък виж ква балтия са.
                    Политически е риска, не счетоводен или финансов.

                    Коментар


                    • Ще опитам един диагонал тука. Купувам 60 страйк за септември и продавам 61 за другия петък.

                      Остави техниката. При Пейпал лихвите са положителен катализатор. Толкова пара имат набухана в ДЦК, че всяко повишаване им носи печалба.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                        Много ме сърби за Пейпал, ама и шубе още.
                        Технически изглежда супер. Мен само едно би ме притеснило. Това не е просто някаква фирма с печалба и загуба, пък била тя и на ЦРУ Тийл. Това е платежна система все пак. Баш когато въвеждат FedNow и цифрово евро... всичко може да се очаква. Аз на тяхно място бих си поразчистил конкуренцията.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pazz Разгледай мнение

                          Един съвет ще си позволя да ти дам. Зарежи я тая работа с "аз съм дългосрочен и до пенсия само купувам". След 20-30 години тоя пазар дори няма да съществува, камо ли да е на плюс. Знаеш ли че от оригиналния SP500 през годините са останали само 90 компании - останалите са ги махали, ама иначе смятат 8% годишна доходност. Ами ако сметнем с фалиралите и извадени от индекса? Пълна измама. Ако видиш нещо сгодно - влизай, прави някакви кинти и излизай за да ги реализираш. Как така купуваш нещо виртуално като акции на епъл и няма да имаш ниво на ум на което да продадеш?

                          Зарежи го тоя медиен герой Бъфет какво прави. Покрай имотите не се ли убеди медиите колко са в бизнеса и как лъжат постоянно. Мислиш ли че за акциите е различно? Цената грам не зависи от това епъл къде си мести бизнеса и изобщо всякакъв фундамент няма никакво значение от много отдавна. Ако са решили да раздават пари - раздават. Ако са решили да прибират - прибират. Не обичаш "трейдинга" ама долу ти написах един пример как може да прибереш 30% за 5-6 месеца в джоба - в кеш, брой и на ръка. Другото е за пълни баламурници да чакат от умрял писмо 2053та.
                          Това. Цялото, но особено болднатото.

                          А Кавръков за еуфорията го разбирам. Не го разбирам как не вярва на собствените си очи, а предпочита някакви безумни клишета.

                          Ако искаш да следваш някой с милиарди, следвай Бъри например. Прави чутовна доходност за неговия размер. Освен това сякаш ме чете тук и ми е станал симпатичен.

                          ....

                          Много ме сърби за Пейпал, ама и шубе още.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от todorov_74 Разгледай мнение
                            Някой купувал ли е американски дълг?/13 Week Treasury Bill/
                            Можем ли през ИБ въобще и как се облага в случай че можем?
                            Търся го през сканера им и нещо не успявам.Бъркам вероятно но ако някой има познания,моля да сподели.
                            Не ме четеш.

                            ibkr ти дърпа данък, ОБАЧЕ от съпорта ми обясниха, че в края на годината го връщат. Остава да си платиш у нас данък лихва.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pazz Разгледай мнение
                              Абе той едно време Юлиус-а те пита едни неща, ама щом пък толкоз му се кефиш на оракула действай смело.



                              Интересни въпросчета .Това не знам ?

                              Коментар


                              • Абе той едно време Юлиус-а те пита едни неща, ама щом пък толкоз му се кефиш на оракула действай смело.


                                Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                                Няколко уточняващи въпроса:
                                1. Бъфет през ИБКР ли ги купува?
                                2. На същите цени като нас ли купува?
                                3. При същите условия като нас ли купува?

                                Коментар

                                Working...
                                X