IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
    Да...дали са 1000...или 100 000 няма голяма разлика. Ефекта е същия.

    Ако със 100 000 можеш да цъкаш цял ден....и да постигаш "колосални проценти " печалба или загуба със доста повече не можеш.

    Аз и да цъкам и да не цъкам по цял ден...и да познавам, пак не мога да изкарам никакви пари съпоставими с възможностите ми.

    И аз преди време с едни 50 000...като спечелех 500 $ и си викам цар съм за един ден 1 %....

    Или пък опции ....като заложа 1000 $ и като взема 1200....съм страшен...ама реално не съм чак толкова страшен...щото 200 $ са си 200 $ и те са нищо повече от 200 $ ако че да са 20 %
    раzликата е 4е аz го права предимно zа играта. ме мотовира да сам прав в аналиzите ми.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
      out in the longs. +124%
      Close Kloeckner +36.8%

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
        Тука малко преигра...1600...ча чак до 800....
        1600 е почти сигурно, че ще тества, а 800...това е в случай, че ни удари финансово торнадо по-силно от 2008 и има ресет на системата...ама тогава няма да ни е до S&P

        дето се вика това на нас не може да ни се случи, но да имаме едно на ум

        ЧЕСТИТ НАЦИОНАЛЕН ПРАЗНИК на всички Българи...било то в България или по света.
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Да...дали са 1000...

          Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
          аz не сам треидер. наскоро ме уволниха като продава4 в Билла и ресих да си раzигрвам 1000 та евро. днесе имам 1600.
          Да...дали са 1000...или 100 000 няма голяма разлика. Ефекта е същия.

          Ако със 100 000 можеш да цъкаш цял ден....и да постигаш "колосални проценти " печалба или загуба със доста повече не можеш.

          Аз и да цъкам и да не цъкам по цял ден...и да познавам, пак не мога да изкарам никакви пари съпоставими с възможностите ми.

          И аз преди време с едни 50 000...като спечелех 500 $ и си викам цар съм за един ден 1 %....

          Или пък опции ....като заложа 1000 $ и като взема 1200....съм страшен...ама реално не съм чак толкова страшен...щото 200 $ са си 200 $ и те са нищо повече от 200 $ ако че да са 20 %
          Last edited by Iv_max; 03.03.2016, 13:12.

          Коментар


          • С родината

            Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
            както каzах

            мила родна картинка
            С родината съм свързан само с ВАС от форума...и с 4-5 приятелчета в България извън тази сфера.

            Така че ...ако се смееш, смей се на мен...не на родната картина...защото преди това аз се смея на родната картина.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
              Днес какво ти казват началниците за пазара....япония че и китай с по нисък PMI в услугите но NIKKEI е 1.3 % нагоре.

              Като е казал някой нагоре....нещата са нагоре.

              Самочуствието...Ники...самочуствието....работи върху него.
              аz не сам треидер. наскоро ме уволниха като продава4 в Билла и ресих да си раzигрвам 1000 та евро. днесе имам 1600.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                Едно знам... commodities са дългосрочно най голямата игра за нагоре.

                Обаче през къде ще минем за да стигнем нагоре нямам идея....и колко е това дългосрочно (но не по късно от година според нкой хора) ...също нямам идея...
                С това съм съгласен комодитис са в момента на дъно според мен, иначе година не е кой знае какъв дълъг период, но може да е повече от година може би 2.

                Но не виждам колко по надолу могат да паднат.

                Коментар


                • нямам представа...

                  Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                  Какви са прогнозите или инфо-то което имаш, някой от нас го трейдват така че е интересно да разменим ниформация.
                  нямам представа...и не ме и интересува.


                  Едно знам... commodities са дългосрочно най голямата игра за нагоре.

                  Обаче през къде ще минем за да стигнем нагоре нямам идея....и колко е това дългосрочно (но не по късно от година според нкой хора) ...също нямам идея...

                  Ако имах 400-500 милиона...със сигурност щях да купя за десетина мед, алуминии и т.н с хоризонт 5 години.

                  Ама понеже нямам, пък и не съм в тая игра...и не мога да мисля за след 1 година сега...затова съм пас.

                  Коментар


                  • нови традинг идеи

                    о4аквам Moodys to downgrade Turkey (split sovereign rating) below BBB-

                    така странта сте баде junk сте има 2-3 miliarda assets outflow

                    Long EUR/TRY 3.17/Short selected Turkish banks (Garanti)

                    Коментар


                    • Днес какво ти казват началниците за пазара....

                      Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
                      както каzах

                      мила родна картинка
                      Днес какво ти казват началниците за пазара....япония че и китай с по нисък PMI в услугите но NIKKEI е 1.3 % нагоре.

                      Като е казал някой нагоре....нещата са нагоре.

                      Самочуствието...Ники...самочуствието....работи върху него.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                        Петрола е е затоврена страница за мен. Няма да го докосна...скоро. Играта там е съвсем различна и не е по моите възможности.
                        Не съм го затворил на дъното но това няма значение....
                        Какви са прогнозите или инфо-то което имаш, някой от нас го трейдват така че е интересно да разменим ниформация.

                        Коментар


                        • Петрола е

                          Първоначално изпратено от Haho333 Разгледай мнение
                          Аз съм съгласен като цяло с него, че в момента е по-добре да си шорт отколкото лонг.
                          За растеж няма много мегдан освен ако няма стимули, и е по-вероятно да паднем от тука отколкото да качим, дори да качим то е ограничено.
                          То това не е много тръдно да се прогнозира.
                          Също съм съгласен че пазара е манипулиран, вече от кой можем да гадаем, може би от хедж фондове от ВЧТ и т.н.
                          Само за петрола се учудих че е затворил през Януари понеже тогава беше на дъното и също беше ясно че това е дъно, просто ако беше паднало още това означавеше че производителите щя трбява да го произвеждат на загуба което е малко вероятно да стане.
                          Естествено изскочиха дежурните разбирачи и анализатори от банките да ни обясняват как ще стане по 16 12 и 10 долара за барел, ама те излизат при всеки голяма спад.
                          Че ми е интересно ако има някое инфо за петрола да сподели.
                          Петрола е е затоврена страница за мен. Няма да го докосна...скоро. Играта там е съвсем различна и не е по моите възможности.
                          Не съм го затворил на дъното но това няма значение....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Iv_max Разгледай мнение
                            Коя банка съм споменал?

                            Въобще не съм споменавал банки...

                            Мислиш че нещо знаеш...ама нищо не знаеш. И ако случайно почнеш да разбираш...както споменах ще разберещ че абсолютно нищо не знаеш...от твоето ниво...

                            То затова човек се смее...или като нищо не знае или като знае...
                            както каzах

                            мила родна картинка

                            Коментар


                            • Коя банка съм споменал?

                              Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
                              една банка нема как да то каже каде отива петрола стото наи големите игра4и не са банките. те отдвна не са там. виж ако Витол се обади сте погледна по конкретно.

                              тук некои пита zа раzходите(shipping) LNG

                              aиде сте ви кажа

                              UK NPB price (broker) calendar 17 4.50 mmbtu
                              Asian LNG 17 4.90 mmbtu

                              Shipping US to UK: 45 cents mmbtu
                              US to Asia: 95 cents mmbtu

                              сметаите си кво може да направи Gazprom zа да ебе маиката на Cheniere, но и да нарани себе си

                              Коя банка съм споменал?

                              Въобще не съм споменавал банки...

                              Мислиш че нещо знаеш...ама нищо не знаеш. И ако случайно почнеш да разбираш...както споменах ще разберещ че абсолютно нищо не знаеш...от твоето ниво...

                              То затова човек се смее...или като нищо не знае или като знае...

                              Коментар


                              • Ееее...

                                Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                                https://en.wikipedia.org/wiki/S%26P_...h_averages.png

                                един тест на 1600(ангро) си е съвсем в реда на нещата, колкото и мажоретките (не знам как е думата за мъжка мажоретка) да пеят по CNBC хау стронг ис дъ бул

                                видим ли 1600 там вече според политическата обстановка ще е ясно дали отиваме за тест на 1000 и 800 (грубо) или ще консолидира и по неведномни пътища ще тръгнем нагоре.

                                не е препоръка
                                Тука малко преигра...1600...ча чак до 800....

                                Коментар

                                Working...
                                X