IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Assen123 Разгледай мнение
    This is why under SEC rules IBKR must provide you with U.S Treasury or cash collateral in the same amount as the value of your shares to protect you in the very unlikely event that the stock is not returned to you.

    Много ми харесват американските изречения от типа на "в случай на много малко вероятното събитие" Предвид че не държа акций който поне за момента са обект на засилен интерес за шортене мисля да си остана невежа какво може да е това събитие.

    Иначе благодаря за жокерите.
    Ако имаш наистина голяма позиция или някакви много екзотични компании сигурно си заслужава, иначе от големите имена с по 200-300 броя едва ли ще усетя разлика

    Коментар


    • This is why under SEC rules IBKR must provide you with U.S Treasury or cash collateral in the same amount as the value of your shares to protect you in the very unlikely event that the stock is not returned to you.

      Много ми харесват американските изречения от типа на "в случай на много малко вероятното събитие" Предвид че не държа акций който поне за момента са обект на засилен интерес за шортене мисля да си остана невежа какво може да е това събитие.

      Иначе благодаря за жокерите.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Assen123 Разгледай мнение
        Привет, спомням си когато си отварях акаунта в ИБ мисля че имаше опция да се съгласиш да предоставяш акцийте си за къси продажби и ако не ме лъже паметта можеш да генерираш доходност?

        Интересно ми е някой дали го прави и ако да дали може да сподели какви са потенциалните рискове/

        За любителите на хелткеър сегмента - могат да погледнат Еурофинс Саинтифик - група лаборатори опериращи в различни сегменти. В последните 12 месеца започнаха да изглеждат по-добре за придобиване. Малко повечко дълг отколкото ми допада, но пък са добра опция за следващия вирус.

        Поздрави,
        https://www.interactivebrokers.com/e...nt-program.php

        Коментар


        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
          Рискове няма абсолютно никакви, ама за цяла година не съм изкарал и 100 долара. Ако държиш AMC сигурно е далавера.
          Да , много зависи от портфейла ти , но пък нищо не рискуваш.

          Коментар


          • Рискове няма абсолютно никакви, ама за цяла година не съм изкарал и 100 долара. Ако държиш AMC сигурно е далавера.

            Коментар


            • Привет, спомням си когато си отварях акаунта в ИБ мисля че имаше опция да се съгласиш да предоставяш акцийте си за къси продажби и ако не ме лъже паметта можеш да генерираш доходност?

              Интересно ми е някой дали го прави и ако да дали може да сподели какви са потенциалните рискове/

              За любителите на хелткеър сегмента - могат да погледнат Еурофинс Саинтифик - група лаборатори опериращи в различни сегменти. В последните 12 месеца започнаха да изглеждат по-добре за придобиване. Малко повечко дълг отколкото ми допада, но пък са добра опция за следващия вирус.

              Поздрави,

              Коментар


              • Нафтата хвърчи, а добивачите надоле. Почва да ме е срам, че правя пари по толкова елементарен начин.

                Коментар


                • Майсторе, признавам че вълните само по морето са ми ясни. Какво казваш всъщност? В меци пазар сме, но ни предстоят корекции/ръстове?

                  Коментар


                  • След многогодишни терзания и умувания , според мен пъзела се е наредил !!!


                    Реално погледнато, мечият пазар при Дау е започнал януари 2022.
                    Click image for larger version

Name:	DJIA 1982- 2037 - data.png
Views:	2
Size:	9.2 КБ
ID:	4110407











                    Не така седят нещата при Насдак и Крипто, импулса още не приключил.

                    Насдак - няма дъно 2009 спряма 2002 при пукването на дот кома , за разлика от Дау и имамаме дивергенция затова тук имаме още един импулс преди да обърне.
                    Click image for larger version

Name:	NASDAQ 2009-2024  data.png
Views:	1
Size:	12.8 КБ
ID:	4110408










                    Етериум.
                    Click image for larger version

Name:	ETH 4isto.png
Views:	1
Size:	8.6 КБ
ID:	4110414











                    Май че требват лупи,
                    Но на лаптоп, що годе могат да се видят.
                    Attached Files
                    Last edited by Майстора233; 06.09.2023, 23:29.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                      Хич не ме интересува прогнозата на някъв неориентиран балък
                      Ти говориш за прогнози,затова си позволих да ти напомня нивото ти
                      Ако се зачетеш в коментарите ще забележиш че твоите прогнози тук се ползват за подигравки

                      Продължавай все така ти си любимият ни прогнозист

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение
                        Радвам се че една моя грешна прогноза от преди 1 година ти помага да забравиш 10 твои грешни прогнози и да се чустваш по добре
                        Хич не ме интересува прогнозата на някъв неориентиран балък
                        Ти говориш за прогнози,затова си позволих да ти напомня нивото ти

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                          Относно прогнозите нека фактите говорят ,а не лъжите на някъв празен ник

                          Мисля ,и че човек дал "ТОП" прогнозата по-долу ,1-2 години ПОНЕ трябва да се скрие и да не пише
                          Радвам се че една моя грешна прогноза от преди 1 година ти помага да забравиш 10 твои грешни прогнози и да се чустваш по добре






                          Коментар


                          • Когато най-накрая майсторски си овладял инфлацията и то без да счупиш нищо и БРИКС/ОПЕК отново,за N-ти път намалят производството на петрол.

                            Коментар


                            • Düsseldorf, Frankfurt Vonovia According to financial circles, has begun preparations for the partial sale of a large portfolio of apartments in Kiel and Lübeck. Germany’s largest real estate group wants to strengthen its capital base in the currently difficult environment of falling real estate valuations and rising interest rates.
                              Бум!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение
                                Прав си никой не може като тебе да даде 7 грешни прогнози една след друга
                                Може някога преди години да си познал нещо тук таме, но тази година нямаш вярна прогноза
                                Но най важното е че ти нямаш реални залози и твоето "познаване" няма никаква стойност
                                Относно прогнозите нека фактите говорят ,а не лъжите на някъв празен ник

                                Мисля ,и че човек дал "ТОП" прогнозата по-долу ,1-2 години ПОНЕ трябва да се скрие и да не пише


                                https://i.imgur.com/3ifNPIo.jpg



                                Last edited by petrg5s; 06.09.2023, 07:15.

                                Коментар

                                Working...
                                X