IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Някаква статия/анализ колко голям може да е позитивният ефект от данъчните промени на Тръмп за борсата?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

      В края на 2015г. СиП на 2040 изглеждаше скъпичък. Но сега при очакавания растеж на EPS-а на СиП нагоре към 131 тази година и 146 догодина, СиП 2040 изглежда далавера.
      Бе баш далавера да е - силно казано, но като махнеш някои свръхраздути ( главно от техите) - не ми изглежда да е чак такъв балон. Има сили за едно 20% още ко не мине котка път. Засега отчетите вървят сносно и растежа го има.

      Да, дт такс плана не въодушевява особено пазара, засега.
      А може би е прав да е скептичен дали от голямата торба с 20% рязане няма в края на краищата да минат само 5-10%....ако.
      Демократкомундетата за всичко са против, а републиканците са си тъпоумни, видя се и при провала с обонгокеър, та може би си е прав мистър маркет...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
        Нещо не им харесва тах планът или?
        нещо не е изчистен според мен по скалите и групите на обложените...?

        Коментар


        • Нещо не им харесва тах планът или?

          Коментар


          • мише твойте шефчета пуснаха тази новинка точно в унисон с мойте очаквания за падани . късо мише късо. яхяхя
            How Trump’s tax reform could lift stocks to new heights
            Last edited by mibova; 26.04.2017, 13:16. Причина: Корекция с цел четливост и прегледност.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

              Тъкмо започна да идва и тръгна да си отива.. - https://www.frbatlanta.org/-/media/d...kingSlides.pdf
              А цените са все едно вече е дошъл
              Това са предвижданията за ръст на БНП, който рядко съвпада с ръста на печалбите. Да видим...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

                Очакванията за растеж за 2017 ги имаше отдавна, но примерно ravnovesie тогава казваше, де го този растеж - няма и няма. Но ето че започна да идва
                Тъкмо започна да идва и тръгна да си отива.. - https://www.frbatlanta.org/-/media/d...kingSlides.pdf
                А цените са все едно вече е дошъл

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                  Трейлинг си е 110, а същите очаквания за ръст ги имаше и в последните 2 години на спад
                  Очакванията за растеж за 2017 ги имаше отдавна, но примерно ravnovesie тогава казваше, де го този растеж - няма и няма. Но ето че започна да идва

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

                    В края на 2015г. СиП на 2040 изглеждаше скъпичък. Но сега при очакавания растеж на EPS-а на СиП нагоре към 131 тази година и 146 догодина, СиП 2040 изглежда далавера.
                    Трейлинг си е 110, а същите очаквания за ръст ги имаше и в последните 2 години на спад

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                      то не си само ти тогава, но на мен такава ми е визията и сега точно накрая не мисля и да се отказвам даже напротив защото положението съвсем е натегнато .....

                      P.S. както съм писал 100 пъти аз съм с лимитирана печалба и загуба, каквото и да стане където и да отиде толкова губиш, толкова взимаш Са ако шортиш по единично някоя акция това е тъпотия и не бих го направил никога, но индекса на драго сърце
                      В края на 2015г. СиП на 2040 изглеждаше скъпичък. Но сега при очакавания растеж на EPS-а на СиП нагоре към 131 тази година и 146 догодина, СиП 2040 изглежда далавера.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Misho ILIEV Разгледай мнение

                        Адаш, още тогава ти казвах да не шортиш, бе човек!
                        то не си само ти тогава, но на мен такава ми е визията и сега точно накрая не мисля и да се отказвам даже напротив защото положението съвсем е натегнато .....

                        P.S. както съм писал 100 пъти аз съм с лимитирана печалба и загуба, каквото и да стане където и да отиде толкова губиш, толкова взимаш Са ако шортиш по единично някоя акция това е тъпотия и не бих го направил никога, но индекса на драго сърце

                        Коментар


                        • 5555 ще свали всичко мишееееееее мише. утре най много леко отгоре да чукнат твойте шефове еврейчаааааааааата. после най накрая ще се изпълни поговорката за села през май / типична еврейска лъжа която никога до сега не се е случвала / хяхяхяхяхяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя

                          Коментар


                          • ти па мише га се появи тука че стана голем трейдър . колко такива кът тебе минаха от тука и си заминаха . еврейчаааааааааааата ги назначават да тролят и после им спират заплатките. и твоята тази година ще секне . мишеееееее .

                            посмей се още малко на архитекта мише после аз ще се смея на ващо пискане мишочесто . хяхяхяхяхяхяхя

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                              ти мани ама аз съм къси от 2040 на SPX глей го са къде е що пари дадох за ролове и за качване на долнага шорт граница не ме питай ....
                              Адаш, още тогава ти казвах да не шортиш, бе човек!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от michaelis21 Разгледай мнение

                                Най-новата стратегия е, купуваш вечерта на NYSE преди затваряне и ги продаваш следв ден по същото време.
                                Чакаш час, ден, според пазара и пак така.
                                Плюс 1-5% за ден ЗЛЕ ли е ?
                                А защо да не се държи лонг през целото време, защото от купувани секи ден тря да се хвърлят бая пари за комисиони. А ако ти отввори с голям гап надоле?

                                Коментар

                                Working...
                                X