IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
    Mда, доста жилаво излезе това 2950, и преди години помня бе така. Изглежда то си бе върха на мечото рали.
    Ще трябва още подкрепа за пазара.

    Коментар


    • Mда, доста жилаво излезе това 2950, и преди години помня бе така. Изглежда то си бе върха на мечото рали.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
        Имам 97 компании, които са ми в "идеите". Почти няма технологични сред тях - алергичен съм. Прекалено силно застъпени са горивата, защото от това поне малко разбирам.

        edit: отдавна искам да инвестирам в месо. Не консверви или пици с кренвирш, а кърваво месо. Оказва се трудно да се намери нещо читаво.
        Не бих казал че съм съгласен, ма то въпрос на вкус, ти си знаеш.

        Виж примерно проучи тия бразилейрос, аз не съм се задълбавал, изглеждат бая скокливи и задлъжнели, ма може пък да ти се понравят, май са на 15г дъно.

        https://www.finviz.com/quote.ashx?t=BRFS&ty=c&ta=0&p=m

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
          Нивото 23 700 дали ще го премине надолу, нещо го подпира като че ли !?
          подпира го Давид Соломон от Голдмън Сакс, хаха
          http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

          Коментар


          • Нивото 23 700 дали ще го премине надолу, нещо го подпира като че ли !?

            Коментар


            • Нъц. Само една мижава позиция в ALK. Останалите не паднаха до моите цени. Като цяло портфейлът ми се справи повече от прилично. Да биеш S&P с над 2.2 не е толкова зле.

              Коментар


              • В интерес на истината именно в копирането му е майката. Да уловиш тренда му викали. Пък и няма лошо човек да се учи от по-опитните. Не че те подценявам, но има и следната логика: щом дори в този форум (в смисъл, че очевидно за повечето тук инвестиция = апартамент) има хора с подобни идеи, значи с такава нагласа са хиляди. Щом са хиляди, значи ще повлияят на пазара.

                Досега изкарах най-много от компания за маски APT, за която прочетох в Yahoo. Юрнаха се всички и просто гледах да не изоставам. Всичките ми акции са по съвет отнякъде. Просто си подбирам съветниците. Пу пу, засега бая добре върви.

                За още 20 парчета нямам кинти, малък съм още. Но си записвам идеи. Имам 97 компании, които са ми в "идеите". Почти няма технологични сред тях - алергичен съм. Прекалено силно застъпени са горивата, защото от това поне малко разбирам.

                edit: отдавна искам да инвестирам в месо. Не консверви или пици с кренвирш, а кърваво месо. Оказва се трудно да се намери нещо читаво.
                Last edited by terziеv; 12.05.2020, 22:24.

                Коментар


                • A стига бе, какво си взел ме копираш, всеки си има различна игра, а и ако се скапе някъде аз ли ще съм виновен...
                  Пък и имам още 20 парчета ( и то по тлъсти) де си ги пропуснал...

                  PS Не препоръчвам нищо.
                  Last edited by pipbel; 12.05.2020, 21:07.

                  Коментар


                  • Трепя рибата днес. Напред съм с +2.8% и имам 5 бона за харчене.

                    Залагам на WELL, защото се срути.
                    STOR, защото pipbel го препоръча
                    MDU - защото ми харесва компанията

                    Мислех си и за самолетите на pipbel, но ще раздробя много позициите.

                    Ако ги взема тези на моите цени, ще спра с трейдинга и само ще чакам. Такъв късмет ме гони, та чак се плаша и не искам да насилвам нещата.

                    ABBV e мега тъпа като компания, но доста добра за трейдинг. Поне дузина пъти за последните два месеца купувах - продавах. Пада скача, върви далаверата... Изобщо не е толкова сигурна, дългът е умопомрачителен. Сериозен е рискът за всички производители на негенерици. Последно влязох с 2000 при USD75 и съм заложил стопа на 8 долара под пазарната цена.

                    едит: сложих поръчка и за ALK, отново pipbel. Имат доста кеш и когато останалите се оакат съвсем, тези ще минат напред.
                    Last edited by terziеv; 12.05.2020, 20:15.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Muller Разгледай мнение

                      Ще го държиме ли още фарма конгломерата или ще продаваме? Общо взето нискорисков с добър дивидент туко виж избичил над 120? Ти какво мислиш?
                      това ми е най-добрата хартия в портфейла, но аз влезнах на 70 и имам място за маневри отчетите за q2 не знам как ще са, като се има предвид, че навсякъде отбягват болниците и лекарите. даже може да разкарам мерк. взех ги наскоро, но почнах да се колебая. по други неща се заглеждам

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от arbeitmachtfrei Разгледай мнение
                        ABBV
                        Ще го държиме ли още фарма конгломерата или ще продаваме? Общо взето нискорисков с добър дивидент туко виж избичил над 120? Ти какво мислиш?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                          Опааа, Дау Жото пак се засили......
                          Може да направи един тест на 24380
                          http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                          Коментар




                          • Donald J. Trump@realDonaldTrump
                            As long as other countries are receiving the benefits of Negative Rates, the USA should also accept the “GIFT”. Big numbers!

                            Коментар


                            • Опааа, Дау Жото пак се засили......

                              Коментар


                                • The Atlanta Fed’s GDP Now is estimating a -34.9 percent Q2 GDP print, which is 3.5x the largest quarterly decline in the post-WWII economy
                                • If realized, the 11.3 percent non annualized first-half GDP collapse in 2020 will approach the worse year of the Great Depression, when in 1932, the economy shrank 13.1 percent for the entire year
                                • We are not paying much attention to these numbers as they reflect an economy that has been closed for two months, which should experience a relatively sharp snapback in Q3, with unemployment most likely peaking this month
                                • Nonetheless, the pandemic and economic lockdown will do long-term structural damage to the economy
                                • The rapid growth of the monetary aggregates alleviates much of the deflationary forces in the economy in the short-term and we perceive inflation a much bigger risk over the medium-term
                                .

                                Коментар

                                Working...
                                X