IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Инвестиции в чуждестранни акции

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
    Щот дочул човека от началника на КФН, че тука сме глутница от 20 хазартни песа, дета ще го опоскаме за нула време до кокал

    Ма така си е де, по добре да иде в лапите на мецаните от WS които се готвят да си поиграят скоро с хиляди балончета
    Жалко, че не отговаря колегата, можеше и нещо смислено да каже. Това ми е доста странно - създава човек тема, а после не влиза в диалог - какъв е смисълът от това???
    А за лостовете и мецаните съм 100% съгласен с теб, поне докато не натрупа огромен опит според мен - поне 5 г. активна търговия и Бог знае колко загуби........ то и тогава не се знае, знае ли се.....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от първи стъпки Разгледай мнение
      Нищо не агитирам, но защо НЕ В БЪЛГАРСКИ?
      Щот дочул човека от началника на КФН, че тука сме глутница от 20 хазартни песа, дета ще го опоскаме за нула време до кокал

      Ма така си е де, по добре да иде в лапите на мецаните от WS които се готвят да си поиграят скоро с хиляди балончета

      Коментар


      • Първоначално изпратено от elkin Разгледай мнение
        Бих вложил около 3000 лева в акции. Но не в български.
        Искам малко повече да разбирам от инвестициите в акции. Взех си от библиотеката книгата ЗА АКЦИИТЕ И БОРСАТА на Николай Китанов , там пише основни неща. Бих желал да науча повече. Няма да е лошо и да познавам вълните на Елиът.
        Купи си книжките на професора, пострадал от кучетата.......

        Ако бях на твое място не бих пробвал с 3000, а по скоро на демо....... Когато се почустваш сигурен, влезни с голям лост, търкаляй голяма снежна топка

        Коментар


        • Първоначално изпратено от elkin Разгледай мнение
          Бих вложил около 3000 лева в акции. Но не в български.
          Искам малко повече да разбирам от инвестициите в акции. Взех си от библиотеката книгата ЗА АКЦИИТЕ И БОРСАТА на Николай Китанов , там пише основни неща. Бих желал да науча повече. Няма да е лошо и да познавам вълните на Елиът.
          Нищо не агитирам, но защо НЕ В БЪЛГАРСКИ?

          Коментар


          • Бих вложил около 3000 лева в акции. Но не в български.
            Искам малко повече да разбирам от инвестициите в акции. Взех си от библиотеката книгата ЗА АКЦИИТЕ И БОРСАТА на Николай Китанов , там пише основни неща. Бих желал да науча повече. Няма да е лошо и да познавам вълните на Елиът.
            Нека да изсмучим Земята , тя не ни е нужна.

            Коментар


            • С колко пари искате да влезете в играта?

              Коментар


              • След като заглавието вече не дразни, преминавам към отговори на въпросите:
                Някой тук има ли чуждестранни акции или да си е набелязал такива? - Аз имам
                С каква литература обогатявяте знанията си? - Най-разнообразна.
                Желая да не си държа парите в банка ами в акции. - Въпрос на личен избор.
                Колко пари трябва да имам понеже нямям много? - има акции с цени от 1 цент до 122 000 долара. Колко точно пари нямате?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от elkin Разгледай мнение
                  Здравейте , някой тук има ли чуждестранни акции или да си е набелязал такива.
                  С каква литература обогатявяте знанията си. Желая да не си държа парите в банка ами в акции. Колко пари трябва да имам понеже нямям много. Моля споделете опит , благодаря!
                  Еlkin, трябваше да напишеш "Инвестиций в чуждестранни акций".
                  Затова не може да ти тръгне темата...

                  Коментар


                  • Инвестиции в чуждестранни акции

                    Здравейте , някой тук има ли чуждестранни акции или да си е набелязал такива.
                    С каква литература обогатявяте знанията си. Желая да не си държа парите в банка ами в акции. Колко пари трябва да имам понеже нямям много. Моля споделете опит , благодаря!
                    29
                    Да , губя.
                    62.07%
                    18
                    Да , до първата година.
                    10.34%
                    3
                    Да , до втората година.
                    6.90%
                    2
                    Да , до третата година.
                    3.45%
                    1
                    Не , винаги съм излизал на печалба.
                    17.24%
                    5
                    Last edited by elkin; 01.04.2012, 22:53.
                    Нека да изсмучим Земята , тя не ни е нужна.
                  Working...
                  X