IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моят портфейл в момента е следния.... а вашия ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от skyVVV Разгледай мнение
    Моят е следния, та което надделее :
    Синергон 50%
    Топливо 50%
    От всички чужди портфейли, най-много ми харесва твоя.
    Last edited by the money-maker; 23.07.2013, 20:39.

    Коментар


    • Моят в акции е 0,5%

      От които :
      70% в непублични /Соди/
      30% в 4ES

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        Просто ме подразни колегата ,че намира кусури на някой доста добри портфеили...
        Нямам нито едното ,нито другото..
        всички портфейли са добри.... щом му вършат работа Отгледал си ги е човекът, нека им се порадва
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
          В топливо ли се набучи или в синергон От всички къси клечки точно тези ли ...
          Просто ме подразни колегата ,че намира кусури на някой доста добри портфеили...
          Нямам нито едното ,нито другото..

          Коментар


          • Портфейла на skyVVV: Синергон 50%, Топливо 50% не е портфейл в общоприетия смисъл. Това по-скоро е спекулация.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              Да вдигна и твоя портфеил...
              В топливо ли се набучи или в синергон От всички къси клечки точно тези ли ...
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от skyVVV Разгледай мнение
                Моят е следния, та което надделее :
                Синергон 50%
                Топливо 50%
                Да вдигна и твоя портфеил...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от skyVVV Разгледай мнение
                  Много смешни портфейли се репортва тук в тая тема. Прочит на последните няколко показва, че страхотен дефицит се забелязва - тези които "играят на БФБ" (не казвам инвестират, понеже такива са по малко от 2 % сигурно) не могат въобще да мисля критично, да анализират. Ако това са реални портфейли - много жалка картинка на БФБ.

                  Аргумент - индивидуалните инвеститори които купуват акции сами, а не опосредствено - няма какво да диверсифицират в повече от 3 позиции. Това може да ви го каже всеки които има опит на БФБ. Ако не можеш във всеки един момент да кажеш кои са 3те позиции от които искам да имам акции в следващите 3, 6 или 12 месежа и защо искам да имам акции точно от тях - при какви ценови диапазони за влизане и излизане - нямате място на БФБ, ами инвестирайте директно в Договорни Фондове. Изборът е само един (не е реклама) - единствените читави са ДСК АМ. Всичките останали са вятър работа и корупция.

                  Не казвам, че истината е ДФ - напратив, ама пичовете седнете малко и си напишете домашното, направете анализи и открите всеки един за себе си - една, две, три максимум позиции.
                  Цъ, на ДСК са им високи таксите и отделно трябва да поддържаш разплащателна сметка в банката!
                  При ликвидността 2010до 2012 не смятам че имаше позиция от която да се излезе лесно и ако имаш само 2-3 това упражнение става още по-трудно ако искаш да прехвърлиш средства. Аз реших да имам 10 позиции и също мога да защитя защо харесвам всяка една от тях! при този рисков пазар предпочитам да имам повече "яйца".
                  Успех!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от skyVVV Разгледай мнение
                    Много смешни портфейли се репортва тук в тая тема. Прочит на последните няколко показва, че страхотен дефицит се забелязва - тези които "играят на БФБ" (не казвам инвестират, понеже такива са по малко от 2 % сигурно) не могат въобще да мисля критично, да анализират. Ако това са реални портфейли - много жалка картинка на БФБ.

                    Аргумент - индивидуалните инвеститори които купуват акции сами, а не опосредствено - няма какво да диверсифицират в повече от 3 позиции. Това може да ви го каже всеки които има опит на БФБ. Ако не можеш във всеки един момент да кажеш кои са 3те позиции от които искам да имам акции в следващите 3, 6 или 12 месежа и защо искам да имам акции точно от тях - при какви ценови диапазони за влизане и излизане - нямате място на БФБ, ами инвестирайте директно в Договорни Фондове. Изборът е само един (не е реклама) - единствените читави са ДСК АМ. Всичките останали са вятър работа и корупция.

                    Не казвам, че истината е ДФ - напратив, ама пичовете седнете малко и си напишете домашното, направете анализи и открите всеки един за себе си - една, две, три максимум позиции.
                    Вместо да сееш ум и разум и да намираш грешки при форумците ....
                    По добре си купи ......шамандура.... и то по голяма....
                    Да купиш акции при коФти мажоритар и то в две негови дружества си е чисто самоубииство при удар по мажоритара....
                    Означава че си паднал от МАРС.........
                    Не бях чел по голяма простотия....честно..

                    Коментар


                    • Много смешни портфейли се репортва тук в тая тема. Прочит на последните няколко показва, че страхотен дефицит се забелязва - тези които "играят на БФБ" (не казвам инвестират, понеже такива са по малко от 2 % сигурно) не могат въобще да мисля критично, да анализират. Ако това са реални портфейли - много жалка картинка на БФБ.

                      Аргумент - индивидуалните инвеститори които купуват акции сами, а не опосредствено - няма какво да диверсифицират в повече от 3 позиции. Това може да ви го каже всеки които има опит на БФБ. Ако не можеш във всеки един момент да кажеш кои са 3те позиции от които искам да имам акции в следващите 3, 6 или 12 месежа и защо искам да имам акции точно от тях - при какви ценови диапазони за влизане и излизане - нямате място на БФБ, ами инвестирайте директно в Договорни Фондове. Изборът е само един (не е реклама) - единствените читави са ДСК АМ. Всичките останали са вятър работа и корупция.

                      Не казвам, че истината е ДФ - напратив, ама пичовете седнете малко и си напишете домашното, направете анализи и открите всеки един за себе си - една, две, три максимум позиции.
                      Не е препоръка!

                      Коментар


                      • По отношение на М+С мнението ми се покрива с това на Императора. Дори да не паднат до 7лв, мисля, че 7.5 е постижимо. В момента изчаквам - имам някакво чувство, че край общата "еуфория" може да качи над 9.5, но да видим.
                        Инък, да не съм тотално off topic ето го и моя портфейл:

                        ЗХБГ 4%
                        ХИМ обикновени 7%
                        СП Холд 23%
                        ПИБ 10%
                        ЦКБ 4.5%
                        М+С 16%
                        Елхим 3%
                        Софарма 5.5%

                        КЕШ 27% - това след като продадох малко от ЦКБ и ЗХБГ
                        Да видим дали после няма да се хапя някъде

                        Последно пари по сметката съм внасял на 30.03.2009г
                        Единствената ми препоръка: Консумирайте алкохолни напитки в умерени количества

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                          ОТ 1998г си казваш, и общите очаквания са за пробив на 515 ,
                          Еее как бе Импе да ти доди М+С или ХЕС на под 7мака
                          и 10ка и 12ка няма да са изненада ! Синергона щал да мине 2,50 като през Дъскотна , а къде ли ще са групата + емка и хика ! живи и здрави и дишайте бавно и дълбоко има още за отъпкване на насипа и чак тогава
                          И по каква логика ще отидат на 10-12 кинта в обозримо бъдеще?

                          М+С дава рекорден дивидент, но отчасти от натрупани резерви - това няма как да става всяка година - иначе в бизнесът и на двете компании няма някакъв значим скок, дори има лек спад. За година назад през повечето време цената на Любовното послание е дори под седмак - и няма причина да не падне пак докъм 7-7.2 - поне за известен период. Впрочем и на 7.5 да си ги взема, пак съм напред след врътките, които направих - по-напред, отколкото ако бях чакал на дивидент.

                          ХЕС пък е най-ненормалната и подскоклива акция на светът още откак я следя - т.е. 12 години. Пада на шестак, скача на 13-так... дявол я знае. Там ако си търпелив, можеш да правиш невъзможни на пръв поглед спекулки.
                          Last edited by Императорът; 23.07.2013, 10:46.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от padre Bonaventura Разгледай мнение
                            Maйчице Божия.... прилича ми на ритуално самоубийство! Но имайте предвид, ако е това, е грях !
                            Не е препоръка

                            Не вярвах,че и вярващите го имат чувството за хумор!

                            Коментар


                            • ОТ 1998г си казваш, и общите очаквания са за пробив на 515 ,
                              Еее как бе Импе да ти доди М+С или ХЕС на под 7мака
                              и 10ка и 12ка няма да са изненада ! Синергона щал да мине 2,50 като през Дъскотна , а къде ли ще са групата + емка и хика ! живи и здрави и дишайте бавно и дълбоко има още за отъпкване на насипа и чак тогава

                              Коментар


                              • При мен сухото за пръв път от не зная кога, е около 18%.

                                Така е като разпродадох Любовните послания - сега чакам да се върне тази любима акция на Седмак.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X