IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моят портфейл в момента е следния.... а вашия ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Неговата кожа српска - изпотих 18 пъти - а просташкият Ексел не умее да смята десети от процентът. Това сигурно е древногръцки Ексел, дето мисли, че на светът има само цели числа. Ето все пак едно картинка - проценти - закръглени към цяло число:



    Настоящо положение на.
    Last edited by Императорът; 07.09.2013, 13:30.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Благодаря: ще опитам това.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Неговата кожа српско-хъхряшка - тоя дето е измислил като напишеш в Екселът "6.30" (напримерно) - да ти излиза "30 юни" - ДА СЕ РАЗБОЛЕЕ И ДА УМРЕ !!!!

        Как да го махна това, мамка му - не понасям програми, които си мислят, че знаят по добре от мене, какво искам АЗ да напиша.

        Иначе благодаря, наивников - справих се - но това проблем не мога да го реша - и друг път съм ругал тъпият Ексел.
        Кликваш с десния бутон върху клетката, даваш формат сел избираш дженерал или намбър, очевидно в момента ти е на дата.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
          http://www.youtube.com/watch?v=pzSBKrV8C4c

          Макар че май доста по трудно изглежда отколкото е в действителност
          Неговата кожа српско-хъхряшка - тоя дето е измислил като напишеш в Екселът "6.30" (напримерно) - да ти излиза "30 юни" - ДА СЕ РАЗБОЛЕЕ И ДА УМРЕ !!!!

          Как да го махна това, мамка му - не понасям програми, които си мислят, че знаят по добре от мене, какво искам АЗ да напиша.

          Иначе благодаря, наивников - справих се - но това проблем не мога да го реша - и друг път съм ругал тъпият Ексел.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Не слуша бе, неговата кожа.

            Наивников - ще погледна - благодаря отново
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              Аз така и не можах да се науча да рисувам колелца с проценти.
              Ексела ли не те слуша?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Аз така и не можах да се науча да рисувам колелца с проценти.
                http://www.youtube.com/watch?v=pzSBKrV8C4c

                Макар че май доста по трудно изглежда отколкото е в действителност
                Last edited by Наивник; 04.09.2013, 18:38.

                Коментар


                • Аз така и не можах да се науча да рисувам колелца с проценти.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Вчера бях на пазар, пак няма кеш пичове
                    Не е съвсем без хич да е, ама е в гущери и не за тук.

                    Към днешна дата :

                    48 % - Дивидентни - Атера, Хим(прив.), Бреф, Жаби и СФТРД, както и малко СФИ
                    33 % - Нисе - 21 артии (главно нефтени и развиващи се пазари на годишни дъна)
                    18.5 % - Други на БФБ - не са много като %, ама съм ги усреднил повечето доста добре и са на нива да си ми дадат дабъл до 1 макс.2 годинки...да чукаме на дърво.
                    Хим (об.), Агрия, Биовет, Неохим, Хес, ЦКБ, Фазер, Севто, Емка, малки бройки Газ и Актив.

                    Коментар


                    • Е ти наскоро май казваше че си изцяло в кеш, кога успя пак да напълниш...бързо ги въртиш
                      И наистина си прав - на тия нива да влизаш ( с малки изключения главно от тим групата) - освен за спекула за друго не става борсата ни.
                      Успех с ликвидността.....че мам си джейс е
                      Не е така. Казах че кешът ми беше малко над 50%. Между другото имам и други 5 позиции, ама те са между 0.5% и 1% и затова не съм ги казал
                      Last edited by SOFIX; 03.09.2013, 14:27.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                        Това е към днешна дата. Понеже съм си спекулант мога да го променя доста бързичко
                        За Фазера промяната май не става толкова бързо в тия времена Зависи пак цифрата зад процента каква е - ама ти си стар борсов играч и едва ли е малка.

                        Иначе добър портфейл. Трябва да взема да направя една графика и на моя, да я пусна тия дни.

                        Коментар


                        • [QUOTE=SOFIX;1059498582]Това е към днешна дата. Понеже съм си спекулант мога да го променя доста бързичко


                          Е ти наскоро май казваше че си изцяло в кеш, кога успя пак да напълниш...бързо ги въртиш
                          И наистина си прав - на тия нива да влизаш ( с малки изключения главно от тим групата) - освен за спекула за друго не става борсата ни.
                          Успех с ликвидността.....че мам си джейс е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                            Това е към днешна дата. Понеже съм си спекулант мога да го променя доста бързичко

                            Портфейла убав, но дупката в средата много голяма.....

                            Коментар


                            • Това е към днешна дата. Понеже съм си спекулант мога да го променя доста бързичко

                              Attached Files

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vigilant Разгледай мнение
                                А защо - при мен грешката на растежа е около 12% с водещ дънер ALUM - егати гредата. От 7-8 месеца не мога да изплувам тука. Иначе малко ме притесняват общите нагласи за ръст при CHIM - да не се спечем колективно, в момента ми е около 30%.
                                Успех

                                Твоят дънер го отрязъх през 2011г. с +4600 е имфото в портфейла , и за сега фелиз от него не искам и да видя , с тия дивиденти от по 3 или 5 стинки !

                                Коментар

                                Working...
                                X