IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моят портфейл в момента е следния.... а вашия ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Интересно защо никой от вложилите единствено на бфб не слага в калкулациите си минуса от 6% спрямо $ кеш само от началото на годината..
    И почти 20% на годишна база.

    Ма гледам на някои почва да им идва малко по малко aкъла...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mito Karamitov Разгледай мнение
      всички ми акции са обърнати в бабета и швеицарци

      Спокойно гледам батака отстрани и ви се чудя на акъла
      A стига бе, да не го играеш нещо симулант ? Знаеш ли, че швейцареца за има няма 1 месец се крашна от 1,94 на 1,82 ?! Ами как се взимат швейцарци - пробвал ли си изобщо, като всяка банка се прави че ги няма ?! Или ни баламосваш или нямаш папирkи (под каквато и да е форма) в портфейла Ще има още много да се чудиш, само с гледане не става )))))
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
        +1
        много добър резултат...и в какво инвестира ако не е тайна?!??
        Позициите са само две - към 95% в Софарма имоти и останалото в Златен лев. Знам, като диверсификация е ужасно и мисля като мина интернационално да разпределя портфейла в поне 4-5 компании плюс някой ETF
        destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

        Коментар


        • това е твърде ктаткосрочно представяяне за да се приеме че и за дългосрочен период ще е такова. Но все пак е изключително добро до момента.



          Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
          +1
          много добър резултат...и в какво инвестира ако не е тайна?!??

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
            От началото на годината досега е малко над +4.2%. Трудна работа тази година, много глупости стават и мисля след известно време да прехвърлям инвестирането зад граница.
            +1
            много добър резултат...и в какво инвестира ако не е тайна?!??

            Коментар


            • От началото на годината досега е малко над +4.2%. Трудна работа тази година, много глупости стават и мисля след известно време да прехвърлям инвестирането зад граница.
              destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                Говориш като човек загубил всичкото си имущество на борсата.
                Направих го с идеята да НЕзагубя всичко на БФБто а даже да спечеля ако правилно съм преценил предстоящите събития

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mito Karamitov Разгледай мнение
                  всички ми акции са обърнати в бабета и швеицарци

                  Спокойно гледам батака отстрани и ви се чудя на акъла
                  Говориш като човек загубил всичкото си имущество на борсата.

                  Коментар


                  • всички ми акции са обърнати в бабета и швеицарци

                    Спокойно гледам батака отстрани и ви се чудя на акъла
                    Last edited by Mito Karamitov; 19.02.2015, 09:28.

                    Коментар


                    • А моя немам ищах и да го гледам биля...
                      Vanitas vanitatum...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                        Не съм си смятал, но сигурно и аз на минус. Нормално - като имаме предвид, че държавата пак се управлява от крадци и малоумници. За четири години подчовеци като бойкоборисов, менда и черешаря могат да докарат Софикс и до стартовите нива от 100 пункта.
                        Ако бяхме нормална държава такива като менда и горанов щяха да са най-ного хигиенисти в министерството на финансите, а господарят им: шофьорче пред пенсия или портиер.
                        е какво от това, че си с 50 хилки назад ??? проблем ли ще правим???

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                          Е да си ! Тя и на 0,42 беше ,ама требе кураж кога е на колене .
                          Така е, ама един от директорите ми е приятел и като го питам небрежно за тренда, само маха с ръка и казва, че не е много наясно

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                            Арома в КОМА!!!! Стига бе човек, аз се изядох, че не купих преди 09.12.2013г.



                            Е да си ! Тя и на 0,42 беше ,ама требе кураж кога е на колене .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                              Свил съм се на макс.
                              И взорът от нийде не види, -приход да иде .
                              освен да загърбя Арома .
                              Тя и без туй си е в кома .
                              Арома в КОМА!!!! Стига бе човек, аз се изядох, че не купих преди 09.12.2013г.

                              Коментар


                              • Свил съм се на макс.
                                И взорът от нийде не види, -приход да иде .
                                освен да загърбя Арома .
                                Тя и без туй си е в кома .

                                Коментар

                                Working...
                                X