IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моят портфейл в момента е следния.... а вашия ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение

    И това го пише некакъв, дето тук се хвалеше, че си бил купил апартамент в София от търговия с акции на Химимпорт.Поне като ръсите глупости, помнете ги, да не се излагате после. И като давате интервюта за да си начешете наполеончето, по-добре без снимка.
    Балалаларев, гледай по-весело на живота, човек!

    Коментар


    • Ами разбира се, че форума е само за чесане на езици и избиване на комплекси..Според мен със сегашния спад все повече се лишаваме за тази година от шанса за възход към СОФИКС 1000.За съжаление може би годината ще мине само с активност около покупка с дивидентите и тъпкане на едно място..Отложете мечтите за догодина , чакайте дивидентите и търпение.. Причините са ясни..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение
        Наблюдавам много интересни тенденции - който се е "учил" на нашата борса в добрите ѝ години от преди 2008-ма, твърди, че стратегията с купуване на талашити е велика в дългосрочен план. Който се е "учил" на нашата борса в лошите ѝ години след 2008-ма, твърди, че никакви стратегии не вършат работа.

        Изводът е много прост - този форум става само за чесане на езиците и за нищо друго.
        И това го пише некакъв, дето тук се хвалеше, че си бил купил апартамент в София от търговия с акции на Химимпорт.Поне като ръсите глупости, помнете ги, да не се излагате после. И като давате интервюта за да си начешете наполеончето, по-добре без снимка.

        Коментар


        • Наблюдавам много интересни тенденции - който се е "учил" на нашата борса в добрите ѝ години от преди 2008-ма, твърди, че стратегията с купуване на талашити е велика в дългосрочен план. Който се е "учил" на нашата борса в лошите ѝ години след 2008-ма, твърди, че никакви стратегии не вършат работа.

          Изводът е много прост - този форум става само за чесане на езиците и за нищо друго.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

            Как да го продаде при тази ниска ликвидност?Ще я докара банката до 2лв.
            Не го познавам,не му знам бройката но едва ли чак пък 2лв. Не вярвам.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

              Б а тя един съвет ако ми позволиш.Продай си ПИБ и ако толкова ти харесва го купи по късно.Идеята ти за сега се отлага за не определен период.А времето също е фактор понякога.
              Благодаря за съвета но ще си играя моята игра .. за 16 г се е представила достатъчно успешно че да я продължа в същия дух

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                Б а тя един съвет ако ми позволиш.Продай си ПИБ и ако толкова ти харесва го купи по късно.Идеята ти за сега се отлага за не определен период.А времето също е фактор понякога.
                Как да го продаде при тази ниска ликвидност?Ще я докара банката до 2лв.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                  Мда, аз я задържах и определено съм по зле
                  Но пък и не съм на тази борса за месец - два и си оставам теле.. упс, биче да кажа
                  Б а тя един съвет ако ми позволиш.Продай си ПИБ и ако толкова ти харесва го купи по късно.Идеята ти за сега се отлага за не определен период.А времето също е фактор понякога.

                  Коментар


                  • Към 6 Януари портфейлът ми е бил на 111,15 % спрямо базовата му стойност, в края на март е 107,27 %, т.е. СПАДЪТ Е 3,88 % за 3 месеца.

                    Коментар


                    • Аз съм 2.5% надолу като единствено Хима ме спира да не е повече.Честно казано пазарът незнам какви новини чака,че да тръгне нагоре.Никъде другаде го няма това компаниите да подобряват печалбите си,а цената им да пада.Ако продължи това с радост ще си накупя лятото с дивидентите някоя и друга подценена компания.

                      Коментар


                      • Доста на плюс но никога не си правя труда да смятам.имам си идей и си ги чакам “на дънна “ както се изрази един колега!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
                          Доходност (%)
                          -2,02

                          Добре че продадох ПИБ на 5,40, че ако бях изчакал още,процента щеше да е още по-зле
                          Мда, аз я задържах и определено съм по зле
                          Но пък и не съм на тази борса за месец - два и си оставам теле.. упс, биче да кажа

                          Коментар


                          • +1.14%, без Хим в портфейла, което не е зле Бая преструктурирах последно време. Кеш 0.69%, продадох Монбата, Старата и Хес на доста добри нива. За съжаление продадох ниско Хим.
                            Last edited by johny-bravo; 28.03.2018, 17:32.

                            Коментар


                            • Доходност (%)
                              -2,02

                              Добре че продадох ПИБ на 5,40, че ако бях изчакал още,процента щеше да е още по-зле

                              Коментар


                              • Монбатя в момента ми показва фрапиращите -17%, но добре че Хима компенсира с плюс толкова.

                                Коментар

                                Working...
                                X