IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моят портфейл в момента е следния.... а вашия ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
    Имал си ник в инвестора 10 години преди да има инвестор
    Пък и 1991г. Скоти Пипън не бе още известен баскетболист.Как ли го избрал за ник?Явно по любов ще е било.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
      Имал си ник в инвестора 10 години преди да има инвестор
      Явно говори за ник в mIRC-ата Ако си спомняте какво е това

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
        Имал си ник в инвестора 10 години преди да има инвестор
        Тогава не бяхме ли още с Правец и се учехме да влизаме в интернет .....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
          п.с Ника ми е от 1991г
          Имал си ник в инвестора 10 години преди да има инвестор
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            Нещо обърка легендата, хем си с огромен опит, хем питаш брокера си какво да купиш.. Може ли да не ни занимаваш със себе си...Не си първия, нито последния , който бие мечки , когато пазара пада и все продава на върховете..Успех и направи прогноза за пазара, която да не знаем, нали не мислиш като мен....Това за дивидентите всички го знаем , но не е достатъчно..А този нов ник защо го ползваш като си такъв голям и стар играч.. Успех и по -скромно...Интересно ще е да видим в края на 2018 прогнозата ти, ама да не извадиш пак някой нов ник..
            Аз нищо не бия просто си разсъждавам.
            Пожелавам ти броят на цифрите в портфейла ти да е по голям от броя на цифрите в коментарите ти за 2018!
            п.с Ника ми е от 1991г
            Last edited by Scottie Pippen; 29.03.2018, 23:54.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение

              Кое е второто IPO ?
              Задели си кеш и за след морето,друго не мога да кажа!ще е интересно,обещавам!

              Коментар


              • Нещо обърка легендата, хем си с огромен опит, хем питаш брокера си какво да купиш.. Може ли да не ни занимаваш със себе си...Не си първия, нито последния , който бие мечки , когато пазара пада и все продава на върховете..Успех и направи прогноза за пазара, която да не знаем, нали не мислиш като мен....Това за дивидентите всички го знаем , но не е достатъчно..А този нов ник защо го ползваш като си такъв голям и стар играч.. Успех и по -скромно...Интересно ще е да видим в края на 2018 прогнозата ти, ама да не извадиш пак някой нов ник..
                Last edited by Kiro; 29.03.2018, 22:26.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Много наивно... Защо смяташ, че си по умен и хитър от пазара и твоите акции са независими от индексите и пазата.. Има време ..Ще го разбереш..Успех..
                  Киро след 15г в играта последното което съм е да съм наивен.
                  За индексите и тренда и акциите не мисля като теб
                  пример за 2018
                  трейс продадох на +20%
                  хим е +40%
                  компенсаторните записи са +40%
                  е У бг не мърда
                  ихлбл не мърда
                  софарма не мърда
                  Чез ще продам със сигурност на+
                  спирам до тук...Софикс е на - %
                  наздраве лека вечер и умната...


                  Коментар


                  • Много наивно... Защо смяташ, че си по умен и хитър от пазара и твоите акции са независими от индексите и пазата.. Има време ..Ще го разбереш..Успех..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Ами ти си пропуснал най - малко още 10 дивидента.. и какво от това.През изминалите две години знаеш ли колко ИПО минаха и колко дивидента се раздадоха и отписвания на емисии имаше...Въпроса е на какви нива сме пак и на колко ще завършим годината.. Да не забравя- много ни поздрави от БХ, Шиши и Черешко.. Даже виж и кои ще дадат дивидент..

                      Съгласно одитирания годишен отчет към 31.12.2017 г. финансовият резултат за разпределение е в размер на 114 хил. лв. Брутният дивидент за 1 брой акция за 2017 г. на акционерите на ФеърПлей Пропъртис АДСИЦ ще бъде в размер на 0,003439 лв.
                      Отбелязах важните ключови събития за мен който биха повлияли на представянето на цялата борса.Дивиденти много найстина.Но аз търся по голям риск в момента.Всъшност време е за риск.Атера и бреф махнах преди 3години..
                      Не ме интересува нивото на Софикс толкова колкото нивото на моят портфейл.
                      Както бъдещи идеи за влизане следя,така и дисциплина за завършване на идеи за затваряне на позиции.(две от позициите са ми за затваряне който споменах)
                      Политическата обстановка следя,но по ми е важна следващата криза в САЩ!
                      Брокерът ми предложи фпп но не купих не ми беше интересно.
                      Искам риск а не адсиц!
                      Успех на всички!

                      Коментар


                      • Ами ти си пропуснал най - малко още 10 дивидента.. и какво от това.През изминалите две години знаеш ли колко ИПО минаха и колко дивидента се раздадоха и отписвания на емисии имаше...Въпроса е на какви нива сме пак и на колко ще завършим годината.. Да не забравя- много ни поздрави от БХ, Шиши и Черешко.. Даже виж и кои ще дадат дивидент..

                        Съгласно одитирания годишен отчет към 31.12.2017 г. финансовият резултат за разпределение е в размер на 114 хил. лв. Брутният дивидент за 1 брой акция за 2017 г. на акционерите на ФеърПлей Пропъртис АДСИЦ ще бъде в размер на 0,003439 лв.
                        Last edited by Kiro; 29.03.2018, 20:04.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                          Аз. Също не вярвам 1000 да стигнем тази година,но ще има доста интересни момента и сигнали.
                          Дивидента при Чез
                          Дивидента при Хим
                          компенсаторките
                          Софарма пакета
                          Градус и още едно ай Пи о
                          Хим мисля че мъдрят нещо(пък дай си боже да е някое хубаво ай Пи о с хубава оценка)
                          Чез продажбата
                          Все веселии и забави!
                          А и в САЩ онези понапълниха гащите и ги е страх.Една криза никога не идва когато има страх.Тя винаги идва внезапно.
                          Успех на “танцуващите” на БФБ!
                          Кое е второто IPO ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            Кире - аре кажи, брат - на каква база Софиксът да стане 1000 пункта? Нали зад тия 1000 пункта трябва да стоят съответните цени на съответните акции в - а тия цени да са покрити с техни резултати, с доходност, която носят? Ми аз и на тия нива на Софиксът (не че ме интересува какво има в него), просто НЯМА какво да си купя на нашето борсинка !!!
                            Аз. Също не вярвам 1000 да стигнем тази година,но ще има доста интересни момента и сигнали.
                            Дивидента при Чез
                            Дивидента при Хим
                            компенсаторките
                            Софарма пакета
                            Градус и още едно ай Пи о
                            Хим мисля че мъдрят нещо(пък дай си боже да е някое хубаво ай Пи о с хубава оценка)
                            Чез продажбата
                            Все веселии и забави!
                            А и в САЩ онези понапълниха гащите и ги е страх.Една криза никога не идва когато има страх.Тя винаги идва внезапно.
                            Успех на “танцуващите” на БФБ!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                              Ако се позадържиш във форума ще ме опознаеш.. обичам да играя контра на масовката и днес си купих 5 000 ПИБ на 4.30 обратно на съвета ти от вчера, пък да видим
                              Играй както искаш,само контра на мажоритарите недей.Няма смисъл!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                                Не го познавам,не му знам бройката но едва ли чак пък 2лв. Не вярвам.
                                Ако се позадържиш във форума ще ме опознаеш.. обичам да играя контра на масовката и днес си купих 5 000 ПИБ на 4.30 обратно на съвета ти от вчера, пък да видим

                                Коментар

                                Working...
                                X