IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моят портфейл в момента е следния.... а вашия ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • В нашата професия критерият за успех е размера на портфейла. Всеки е имал добри или лоши времена, но в крайна сметка като се тегли чертата се вижда кой как се е справил. На моменти има доста голямо разминаване между самочувствието и показаните резултати и затова някои хора се шегуват къде повече, къде по-малко с част от форумците. Винаги съм си мислел, че от всеки има какво да научиш. От едни какво да правиш а от други какво да не правиш. Размера на портфейла говори само за минал успех. Това е по-силно от десетки хиляди мнения във форума.
    Всеки си има място под слънцето. Все пак не сме на състезание. Но е някак си комично когато човек с десетки до стотици пъти по-малък портфейл обяснява на някой как се правят нещата. Предполагам от тук произлизат част от споровете.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


      E какво да му харесваш?
      Спрямо БТХ да го вземеш с 230бр/акц.
      ли беше обявил че има и гони 500бр. да ги прави ;- дори да са му на 35,00средна - ще излезе че участва на БФБ с 35К. лФ. ...... да купуваш ли да продаваш ли ???
      С тия пари по добре да си седне на ръцете и клавиатурата и дорде не открие платец по изписване на "ред" да му плаща , да се не връща !
      Много хард ми стана поста,-...съжелявам за което !
      Това как да го разбира ,като мерене на пачки или на мозъчни гънки....?

      Коментар


      • Лека нощ "Монти" - Ти си длъжник на много колеги тук с вербалноста под всяка форма ;- "ЕЖК", "боб" ...звезди и т.н. Ти винаги на линия - Те винаги в обръщение! Явно така разбираш формата!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
          35к в една позиция е пълна лудост за БФБ най много до 2 к в позиция от там на горе има много по ликвидни Борси няма нужда човек да си трови нервите с БФБ
          Ти сериозно ли? Аз като се замисля ако имам позиция под 2к е случайност... А ти защо се хабиш изобщо във форумо...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

            Не стоя зад думата комплескар в лично качество а за начина на водене спора с лична ангажираност и преки нападки на портфеила ми като големина...което поражда комплекси на тема големина....

            Темата се казва "МОЯТ ПОРТФЕЙЛ" !!!
            нАЛИ НЕ ГРЕША ПАК ТОНА ИЛИ "ГАМАТА" ?

            Направих сравнителна сметка на всеотдайното ти внимание по точно твои постове !
            Кое е обидното,- написанато в тази тема или написаното пак от теб в тема "БТХ-г"

            Коментар


            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение

              Значи не приемаш извинението ми и не стоиш зад думите си "комплексар" - предлагам ти "изкупление" !
              В ТВОЯТА ПОЗИЦИЯ и ТЕМА ! - или пак греша ?
              Не стоя зад думата комплесар в лично качество а за начина на водене спора с лична ангажираност и преки нападки на портфеила ми като големина...което поражда комплекси на тема големина или мерена на нещо което не е качество на ума а на късмет или наследство ....

              Коментар


              • Спазвам ли тона ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти

                  Няма да застана, на никой не помагам да излиза .

                  ще купувам след 14 юли/такава ми е стратегията/ .....на добра цена ще ги купя с поне 5% отгоре на първия но тогава .....
                  Сега ви гледам как се мъчите да намерите кинти за да не бъдете кибици на борсата....
                  И аз се мъча със 1000 бр във ФИБ и знам какво вие ....да имате акции а да не можете да купувате на спадовете....
                  Днес един наглец във Света София ме товари един месец и сега разпродаде на безценица....
                  същото в Таксун....
                  Значи не приемаш извинението ми и не стоиш зад думите си "комплексар" - предлагам ти "изкупление" !
                  В ТВОЯТА ПОЗИЦИЯ и ТЕМА ! - или пак греша ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                    35к в една позиция е пълна лудост за БФБ най много до 2 к в позиция от там на горе има много по ликвидни Борси няма нужда човек да си трови нервите с БФБ


                    Не е в една позиция !

                    "
                    Монти
                    Member
                    Заслужил
                    инвеститор
                    Вчера, 09:40
                    Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
                    Прогнози колко ще стигне цената днес?

                    Монти
                    Колкото и да стигне тук няма слизане от влака до 2018 г ОСА....
                    Колкото по малко ,толкова по добре ,че имам само 210 акции а требва да станат 500.."

                    Сега
                    сметни 31% = на 210 бр/ак. х 38,00 лв.(да са?) = 7 980/31 х 100= 25 700лв. е цялото му участие на БФБ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                      E какво да му харесваш?
                      Спрямо БТХ да го вземеш с 230бр/акц.
                      ли беше обявил че има и гони 500бр. да ги прави ;- дори да са му на 35,00средна - ще излезе че участва на БФБ с 35К. лФ. ...... да купуваш ли да продаваш ли ???
                      С тия пари по добре да си седне на ръцете и клавиатурата и дорде не открие платец по изписване на "ред" да му плаща , да се не връща !
                      Много хард ми стана поста,-...съжелявам за което !
                      Тези на 33 ги продадох на 48,5 средна....
                      Сега са на 44 средна.....
                      А на Софикс нема начин да му харесва той е на демо......

                      Да не забравя че вече продадох Елтоса , Монбата и Хиката и Доверие.........всичко тава на 70 % средна печалба...
                      първите Гагарин и първите табаци на 90 % печарба..
                      Общо до момента 43% на двата портфеила от Нова година ....
                      Петрол е от 2014 г.
                      Супер !
                      Аз доволен!

                      Коментар


                      • 35к в една позиция е пълна лудост за БФБ най много до 2 к в позиция от там на горе има много по ликвидни Борси няма нужда човек да си трови нервите с БФБ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение

                          не ми харесва.

                          E какво да му харесваш?
                          Спрямо БТХ да го вземеш с 230бр/акц.
                          ли беше обявил че има и гони 500бр. да ги прави ;- дори да са му на 35,00средна - ще излезе че участва на БФБ с 35К. лФ. ...... да купуваш ли да продаваш ли ???
                          С тия пари по добре да си седне на ръцете и клавиатурата и дорде не открие платец по изписване на "ред" да му плаща , да се не връща !
                          Много хард ми стана поста,-...съжелявам за което !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                            БФБ
                            Булгартабак -31 %
                            Фиб- 3 %
                            Гагарин - 8 %
                            Петрол -16 %
                            Монбат 1,5%
                            Софарма 1,7%
                            Кеш- 38 %
                            ДАХ
                            Ареалбанк - 15%
                            Сантандер- 2 %
                            Дойчебанк - 6%
                            Даймлер -8%
                            Евра , британски лири , долари ,турски лири - 69%
                            не ми харесва.
                            Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                            Коментар


                            • БФБ
                              Булгартабак -31 %
                              Фиб- 3 %
                              Гагарин - 8 %
                              Петрол -16 %
                              Монбат 1,5%
                              Софарма 1,7%
                              Кеш- 38 %
                              ДАХ
                              Ареалбанк - 15%
                              Сантандер- 2 %
                              Дойчебанк - 6%
                              Даймлер -8%
                              Евра , британски лири , долари ,турски лири - 69%

                              Коментар


                              • Аз 100 % ХИМ

                                Коментар

                                Working...
                                X