IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моят портфейл в момента е следния.... а вашия ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
    Това, че "бия" индекса не ме топли особено. Даже нямам настроение да си сметна по-точно загубата, но ако се доверя на инфото от Infostock-а е някъде ~ 3,29% минус...

    Реализиран резултат ****.**
    Нереализиран резултат ****.**
    Доходност от създаване на портфейла 78.90%
    Доходност от началото на годината -3.29%
    Доходност за последната една година 3.58%

    Основен "воденичен камък" - TRACE
    За какво въобще си го взел туй прасе?
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bivol Разгледай мнение

      Чичо Манчо извинявай за въпроса, но от коя година ти е портфейла? От чисто любопитство питам
      2014
      Vanitas vanitatum...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
        Това, че "бия" индекса не ме топли особено. Даже нямам настроение да си сметна по-точно загубата, но ако се доверя на инфото от Infostock-а е някъде ~ 3,29% минус...

        Реализиран резултат ****.**
        Нереализиран резултат ****.**
        Доходност от създаване на портфейла 78.90%
        Доходност от началото на годината -3.29%
        Доходност за последната една година 3.58%

        Основен "воденичен камък" - TRACE
        Чичо Манчо извинявай за въпроса, но от коя година ти е портфейла? От чисто любопитство питам

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          +1.44%
          + 2,2%

          Коментар


          • +1.44%

            Коментар


            • Това, че "бия" индекса не ме топли особено. Даже нямам настроение да си сметна по-точно загубата, но ако се доверя на инфото от Infostock-а е някъде ~ 3,29% минус...

              Реализиран резултат ****.**
              Нереализиран резултат ****.**
              Доходност от създаване на портфейла 78.90%
              Доходност от началото на годината -3.29%
              Доходност за последната една година 3.58%

              Основен "воденичен камък" - TRACE
              Vanitas vanitatum...

              Коментар


              • Mинус 1,7 % на виртуалната доходност от началото на годината. Плюс 1,3 % реална доходност при много малки продажби от началото на годината.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                  Аз нали обикновено го бия Софикса, та и сега: на около минус 10% съм
                  хахаха, явно го биеш и в двете посоки, но ти пожелавам да го биеш само когато е на плюс

                  Коментар


                  • Аз съм на -1,44% благодарение на Корадо. Ако не бяха те спада щеше да е доста по-голям...

                    Коментар


                    • - 2.5% от началото на годината.
                      Пътека се прави камък по камък!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                        Малко да повдигна темата

                        От Инвестора : "Понижението на SOFIX от началото на 2018 г. е с 5,22% "

                        На този фон гледам моя портфейл и в сравнение със Софикса е направо екстра с +2,9%
                        Аз нали обикновено го бия Софикса, та и сега: на около минус 10% съм

                        Коментар


                        • Аз тоже мисля, че - напред - ама не зная - в обновената платформа - уж по-секси, и това не може да се види - стойност на портфейлът към някоя по-задна дата.

                          Старата по ме кефеше.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Малко да повдигна темата

                            От Инвестора : "Понижението на SOFIX от началото на 2018 г. е с 5,22% "

                            На този фон гледам моя портфейл и в сравнение със Софикса е направо екстра с +2,9%

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от HY Spread Разгледай мнение
                              ​​​

                              is he from Nigeria?
                              Не е ясно... но за мен е сигурно, че тези които ще му доверят пари ще са от групата на албанските реотани
                              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                Да оставим Импето с неговите могъщи компании и да погледнем към други велики инвеститори..За този нещо знаете ли..

                                Alexander-Alexandros Kolev сподели видеоклип в групата: Swiss-Balkan Union e.V.(Европейски Съюз за Директна Демокрация).








                                СПЕЦИАЛНО ОБРЪЩЕНИE !
                                ДО: ВСИЧКИ МОИ ФБ ПРИЯТЕЛИ, ЛИЧНИ ПРИЯТЕЛИ, РОДНИНИ И ... НЕПРИЯТЕЛИ СЪЩО ...,
                                като Акционер-Съдружник в разширяващата се в световен мащаб (за много от вас познатата вече) компания SkyWay,
                                СЪМ ДЛЪЖЕН ДА ВИ УВЕДОМЯ,
                                (за да няма после сърдене, или "защо не ми каза по рано"), че:
                                1. До приключването на окончателния "15 етап" на строителството на ЕкоТехноПарк в Беларус, остават САМО 3 ЕТАПА, през което време, КОЙТО ЖЕЛАЕ ДА СТАНЕ ЧАСТ ОТ НАЙ-ГРАНДИОЗНИЯ ГЛОБАЛЕН ПРОЕКТ И ПО КЪСНО ДА СЕ РАДВА НА ДИВИДЕНТИТЕ СИ ОТ СВЕТОВЕН МАЩАБ, МОЖЕ ВСЕ ОЩЕ ДА ЗАКУПИ ОПРЕДЕЛЕН БРОЙ АКЦИИ С ГОЛЯМА ОТСТЪПКА - ОТ 40 ДО 70 % ОТ ОЧАКВАНИЯ НОМИНАЛ 1$ ЗА 1 АКЦИЯ!!!
                                2. Към момента, компанията се развива НЕОЧАКВАНО УСПЕШНО и вече има подписани договори за строителство на така мечтаните ни "струнни въздушни магистрали" в държави като: Индия, Австралия, Индонезия, Саудитка Арабия и много други, за които не знам все още ...
                                3. На Балканите, ПЪРВА за сега повярва АЛБАНИЯ, която успя да отдели 3.5 милиарда $ държавни средства, като "по богати и по умни от нас" !!! ...
                                В случай, че някой от вас все пак е решил да инвестира от 25 $ до 500 $, в брой или на разсрочка до 10 месеца, нека ми пише в лични или до сътрудничката ми Daniela Gigova (Дани)!
                                А ако има такива, които все още се съмняват в дейността на SkyWay - моля, да не си правят труда нито да ни пишат, нито да си чешат езиците с каквото им хрумне!
                                Останалите, които желаят (но нямат възможност да инвестират дори и 50 $ до крайния етап), нека ми пишат да ги финансирам лично!
                                1.ЗАБЕЛЕЖКА!!! ДО КРАЯ НА 15 ЕТАП, ПОЕМАМ ДО 100 ДУШИ ЖЕЛАЕЩИ ДА ЗАКУПЯТ ПАКЕТИ ОТ 500 ДО 1.000 $ С ДОГОВОР !!!
                                2.ЗАБЕЛЕЖКА: Не споделяй видеото напразно БЕЗ ТВОЙ КОМЕНТАР, тъй като нарушаваш собствената си стратегия за привличане на ТВОИ БЪДЕЩИ СЪТРУДНИЦИ!!! В бизнеса има принципи и правила, ако искаш да ме послушаш ...
                                Приятели, бъдещето на нашите деца и внуци е във ВАШИТЕ ръце! Аз направих своя избор в SkyWay!!!
                                Моля, пишете ми тук или на емайл: ibsgroup.swiss@gmail.com
                                Ваш, Алекс!
                                "Строй SkyWay! Спаси Планетата!!!"
                                P.S.: Приятно гледане на видеото, приятелю! Ако не станеш наш сътрудник, почувствай поне величието, гледайки "от високо", цялата тази прелест ... А знаеш ли какво чувство ще изпиташ, ако си и СЪДРУЖНИК - АКЦИОНЕР В
                                ТОЗИ СВЕТОВЕН ПРОЕКТ?!
                                Уникален и велик, повярвай ми...


                                is he from Nigeria?

                                Коментар

                                Working...
                                X