IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моят портфейл в момента е следния.... а вашия ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Минус 21% от началото на годината. Най ме е яд обаче за 2 други неща:
    1. Липсата ми на кеш.
    2. Не мисля, че най-страшното е минало и не вярвам, че ще отмине скоро. Виждам нещата да се подобрят есента. Дотогава лошо и в работата, лошо и на борсата.
    Пътека се прави камък по камък!

    Коментар


    • Аз съм 60к назад. Няма да се плашиш. Да сме живи и здрави и ще ги изработим пак.

      Коментар


      • Вече съм с -31,4% (минус) от пика 15,08,2017г. !
        С големи врътки и преструкториране ;- толкова, и то в последната седмица е най голямото пропадане.
        Много резки пропадания, а си мисля че това е началото на края. Много тегави месеци се очертават!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          Абе къде са онези дето биеха мечките ..
          Тук сме бе, Кире
          Айде и аз да се похваля
          От началото на годината портфейла ми е -0.16% Добре че Софарма Имоти ми е с по-голяма тежест иначе работата нямаше да е никак добре

          Коментар


          • Абе къде са онези дето биеха мечките ..

            Коментар


            • Не искам вайкане чичо Манчо. Иронията ми беше, че всеки път си ги мерим като сме на плюс, а в такива времена всеки си трае. Радостен съм, че доста хора се включиха в моят призив да си споделим болката от загубите. Дет се вика: Като си споделиш, ще ти олекне! Успех на всички и дано обърне пазара. Но този коронавирус ме притеснява доста.

              Коментар


              • Не виждам особен смисъл да се вайкаме и да се оплакваме Джони. Всички сме качени в момента на един и същи, да ме извинят дамите,... х@й. На кой колко му е влязъл (какъв му е минуса) са подробности. Ситуацията в момента е ясна. Причината за нея също. Това, което се случва не е реакция на някакво изолирано, еднократно събитие. Това е реакция на процес, който по мое скромно мнение тепърва ще набира скорост. Колко ще продължи ми е трудно да прогнозирам, но ще припомня че ако се стигне до пандемия, а по всичко изглежда че вървим в тази посока, то може да става въпрос и за години. Последната подобна пандемия (инфлуенцата) е продължила 2 години. Сега медицината е по-напреднала, но и заразените ще са много повече заради по-голямата популация и по-интензивното движение на хора, сравнено с това преди век. Накратко - положението изобщо не е розово, бъдещето мрачно и неясно. Трябва да се вземат инвестиционни решения. Аз моето съм си го взел. Оставам на всеки да си прецени сам. Не искам да влияя по никакъв начин.
                Vanitas vanitatum...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                  В талончетата все пак имаше и печалби
                  А, няма проблем. И в рекламата на БФБ така ще казваме, и агенти за "от уста на уста" ще пуснем из населението "А пък аз познавам един дето е спечелил от БФБ...ама сериозно ти казвам...!" Хората са го измислили бизнес модела. Кой ще запълни нишата е въпросът.
                  Мненията ми не са препоръка за търговия.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                    кубрате, много черен хумор е това, но в момента изглежда никак не е далече от истината.
                    И това ще мине, честно казано предпочитам да пада, отколкото да стои на място, в първият случай можеш да реагираш и в крайна сметка да спечелиш, във втория просто си губиш времето..

                    Коментар


                    • кубрате, много черен хумор е това, но в момента изглежда никак не е далече от истината.

                      Коментар


                      • На -4% съм аз, но още минуси ще има. Спешна работа нямаме...
                        _______________________________
                        Щедро сееш, едро жънеш.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение

                          Много добра идея даваш за промотиране на БФБ като заместител на талончетата. Хазартните потребности на един куп народ останаха незадоволени - ето я алтернативата.
                          В талончетата все пак имаше и печалби

                          Коментар


                          • Нещата се променят много бързо. Ако и следващите дни и седмици са подобни, няма да има никой на плюс.

                            Коментар


                            • Абсолютно точно и аз се присъединявам към груйчи, гадно е да си на минус, не го желая никому

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                                Чакай да зарадвам малко хора
                                На -15% съм към момента.. добрите времена се отлагат за по-натам
                                То пък една радост, заеби Едва ли някой нормален би се радвал, ако колега е на минус. Ето и моята хвалба на прима виста, сега гледам цените:
                                - ЧЕЗ Разпределение - минус 5% (основна акция)
                                - Спиди - плюс 7% (друга основна акция)
                                - Химче - минус 7% (взето за ташак)
                                - Фибанкасъ - минус 20% (взето за екскурзия, ма друг път)
                                Ми наздраве
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X