IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моят портфейл в момента е следния.... а вашия ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Смяна от единия в другия клас акции, или пазарът е неефективен или аз съм тъп

    https://seekingalpha.com/article/457...mment-94502465
    destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

    Коментар


    • почвам да се замислям дали да разкеша Рейтманс, това прилича на парабола. Не харесвам елхи
      destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

        От растежа на компаниите и от тяхната ежегодна рентабилност!
        Не бъркай капиталовите пазари с Форекса. При първите ежегодно има принадена стойност, защото отзад стои реален, работещ и печелещ бизнес, докато при втория, вече си е Зиро съм гейм.. даже под Зиро, щото посредниците - кръвопийци, смучат комисионни и такси от общата баница
        Извинявам се, просто в изказването ми има самоирония, с което изразявам съгласието си с колегата, че не съм Гуруто на нашата борса! Напълно съм съглесен с Вас за разликата между капиталов пазар и форекс.

        Просто използвах платформата, за да споделя някои свои стъпки, като струва ми се съм в правилната тема за това. Бих се радвал, ако се бе зародил някакъв малко по-градивен коментар, ама...

        ... но пък думите ми успяха да доведат до еднакво мислене в двама участника във форума
        Last edited by Key Ru; 03.02.2023, 10:57.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Key Ru Разгледай мнение

          То ако някой не ги бърка откъде ще идват парите на борсата!
          От растежа на компаниите и от тяхната ежегодна рентабилност!
          Не бъркай капиталовите пазари с Форекса. При първите ежегодно има принадена стойност, защото отзад стои реален, работещ и печелещ бизнес, докато при втория, вече си е Зиро съм гейм.. даже под Зиро, щото посредниците - кръвопийци, смучат комисионни и такси от общата баница

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

            Действията ти и разсъжденията показват колко доста не разбираш от българска борса
            То ако някой не ги бърка откъде ще идват парите на борсата!

            Коментар


            • по темата, добавих Grand City Properties
              https://www.grandcityproperties.com/...esentation.pdf
              destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                Действията ти и разсъжденията показват колко доста не разбираш от българска борса
                май за първи път съм съгласен с теб
                destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                Коментар


                • Първоначално изпратено от jore123 Разгледай мнение

                  Copytrading-a го намалих чувствително и скоро ще го махна. Свободните пари вкарах в още малко SPY и QQQ, както и Alibaba и Baidu - очаквам да има големи повишения от Китай.

                  Иначе метата е +30% само тая седмица, докато е нагоре, няма да я закачам
                  buy low, sell high, не обратното
                  destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Key Ru Разгледай мнение

                    Алтерко ми е най-добрата компания в портфейла и с най-голяма тежест, разбира се. Няма да скрия, че беше един от трите варианта, които обмислях. При БФБ очаквам да пробва върха от миналата година в рамките на няколко месеца, които са едни 20%. Тук от една страна е краткосрочната преспектива от друга има и дългосрочни преспективи, не като на Алтерко разбира се! Ще пробвам, надявам се да е успешно това заиграване.
                    Действията ти и разсъжденията показват колко доста не разбираш от българска борса

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

                      25% Мета изобщо не е малък риск и копитрейдингът е лоша идея
                      https://www.reddit.com/r/Etoro/comme..._real_or_scam/
                      Copytrading-a го намалих чувствително и скоро ще го махна. Свободните пари вкарах в още малко SPY и QQQ, както и Alibaba и Baidu - очаквам да има големи повишения от Китай.

                      Иначе метата е +30% само тая седмица, докато е нагоре, няма да я закачам

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                        Само алтерко, Кво бфб стегни се малко!
                        Алтерко ми е най-добрата компания в портфейла и с най-голяма тежест, разбира се. Няма да скрия, че беше един от трите варианта, които обмислях. При БФБ очаквам да пробва върха от миналата година в рамките на няколко месеца, които са едни 20%. Тук от една страна е краткосрочната преспектива от друга има и дългосрочни преспективи, не като на Алтерко разбира се! Ще пробвам, надявам се да е успешно това заиграване.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Key Ru Разгледай мнение
                          С риск някой да ме заплюе днес портфейла ми се раздели с последните бройки от Атера. Доволен съм от резултата от 2020 до сега. Излизането тук е спекулативно, тъй като мисля (иска ми се), че цената ще върне. Прехвърлих към БФБ, защото очаквам по-висок ръст през тази година и при по-добри нива ще върна обратно към тази позиция.
                          Само алтерко, Кво бфб стегни се малко!

                          Коментар


                          • С риск някой да ме заплюе днес портфейла ми се раздели с последните бройки от Атера. Доволен съм от резултата от 2020 до сега. Излизането тук е спекулативно, тъй като мисля (иска ми се), че цената ще върне. Прехвърлих към БФБ, защото очаквам по-висок ръст през тази година и при по-добри нива ще върна обратно към тази позиция.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от valko Разгледай мнение
                              jore 123 - Според мен суровините са на ход.Успехи ти желая
                              pdbc

                              Коментар


                              • jore 123 - Според мен суровините са на ход.Успехи ти желая

                                Коментар

                                Working...
                                X