IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моят портфейл в момента е следния.... а вашия ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Key Ru Разгледай мнение

    То ако някой не ги бърка откъде ще идват парите на борсата!
    От растежа на компаниите и от тяхната ежегодна рентабилност!
    Не бъркай капиталовите пазари с Форекса. При първите ежегодно има принадена стойност, защото отзад стои реален, работещ и печелещ бизнес, докато при втория, вече си е Зиро съм гейм.. даже под Зиро, щото посредниците - кръвопийци, смучат комисионни и такси от общата баница

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

      Действията ти и разсъжденията показват колко доста не разбираш от българска борса
      То ако някой не ги бърка откъде ще идват парите на борсата!

      Коментар


      • по темата, добавих Grand City Properties
        https://www.grandcityproperties.com/...esentation.pdf
        destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

          Действията ти и разсъжденията показват колко доста не разбираш от българска борса
          май за първи път съм съгласен с теб
          destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

          Коментар


          • Първоначално изпратено от jore123 Разгледай мнение

            Copytrading-a го намалих чувствително и скоро ще го махна. Свободните пари вкарах в още малко SPY и QQQ, както и Alibaba и Baidu - очаквам да има големи повишения от Китай.

            Иначе метата е +30% само тая седмица, докато е нагоре, няма да я закачам
            buy low, sell high, не обратното
            destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Key Ru Разгледай мнение

              Алтерко ми е най-добрата компания в портфейла и с най-голяма тежест, разбира се. Няма да скрия, че беше един от трите варианта, които обмислях. При БФБ очаквам да пробва върха от миналата година в рамките на няколко месеца, които са едни 20%. Тук от една страна е краткосрочната преспектива от друга има и дългосрочни преспективи, не като на Алтерко разбира се! Ще пробвам, надявам се да е успешно това заиграване.
              Действията ти и разсъжденията показват колко доста не разбираш от българска борса

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

                25% Мета изобщо не е малък риск и копитрейдингът е лоша идея
                https://www.reddit.com/r/Etoro/comme..._real_or_scam/
                Copytrading-a го намалих чувствително и скоро ще го махна. Свободните пари вкарах в още малко SPY и QQQ, както и Alibaba и Baidu - очаквам да има големи повишения от Китай.

                Иначе метата е +30% само тая седмица, докато е нагоре, няма да я закачам

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                  Само алтерко, Кво бфб стегни се малко!
                  Алтерко ми е най-добрата компания в портфейла и с най-голяма тежест, разбира се. Няма да скрия, че беше един от трите варианта, които обмислях. При БФБ очаквам да пробва върха от миналата година в рамките на няколко месеца, които са едни 20%. Тук от една страна е краткосрочната преспектива от друга има и дългосрочни преспективи, не като на Алтерко разбира се! Ще пробвам, надявам се да е успешно това заиграване.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Key Ru Разгледай мнение
                    С риск някой да ме заплюе днес портфейла ми се раздели с последните бройки от Атера. Доволен съм от резултата от 2020 до сега. Излизането тук е спекулативно, тъй като мисля (иска ми се), че цената ще върне. Прехвърлих към БФБ, защото очаквам по-висок ръст през тази година и при по-добри нива ще върна обратно към тази позиция.
                    Само алтерко, Кво бфб стегни се малко!

                    Коментар


                    • С риск някой да ме заплюе днес портфейла ми се раздели с последните бройки от Атера. Доволен съм от резултата от 2020 до сега. Излизането тук е спекулативно, тъй като мисля (иска ми се), че цената ще върне. Прехвърлих към БФБ, защото очаквам по-висок ръст през тази година и при по-добри нива ще върна обратно към тази позиция.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от valko Разгледай мнение
                        jore 123 - Според мен суровините са на ход.Успехи ти желая
                        pdbc

                        Коментар


                        • jore 123 - Според мен суровините са на ход.Успехи ти желая

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от jore123 Разгледай мнение
                            Я дайте акъл на един начинаещ със следният портфейл, който е с цел умерена доходност, без големи рискове - за да не седят спестяванията на 0% в банката. Не съм запознат с БФБ, чета чужди форуми за NYSE:
                            25% Meta
                            По 3% Tesla, AMZN, MSFT, GOOG
                            Около 30% VUSA и 10% EQQQ ( SPY и QQQ )
                            30% copy trading в etoro
                            Общата сума не е голяма.

                            Всичките ми инвестиции са около нулата ( но и са на по 1-2 месеца ). Мета и Тесла съм на +50% - нацелих им дъното ( за сега ). Имам и 1-2 авантюри които завършиха зле, добре че е Мета да компенсира.

                            Чудя се дали да не разкарам etoro ( copytrading-a засега е на 0 ) и да купя с парите VUSA и EQQQ в Interactive Brokers. Другото което обмислям е купуване на американски облигации, лихвата е 4-5%, не знам дали ще ме одобрят от IB, а и мисля че малко трябва да прочета кое как се прави
                            25% Мета изобщо не е малък риск и копитрейдингът е лоша идея
                            https://www.reddit.com/r/Etoro/comme..._real_or_scam/
                            destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                            Коментар


                            • Я дайте акъл на един начинаещ със следният портфейл, който е с цел умерена доходност, без големи рискове - за да не седят спестяванията на 0% в банката. Не съм запознат с БФБ, чета чужди форуми за NYSE:
                              25% Meta
                              По 3% Tesla, AMZN, MSFT, GOOG
                              Около 30% VUSA и 10% EQQQ ( SPY и QQQ )
                              30% copy trading в etoro
                              Общата сума не е голяма.

                              Всичките ми инвестиции са около нулата ( но и са на по 1-2 месеца ). Мета и Тесла съм на +50% - нацелих им дъното ( за сега ). Имам и 1-2 авантюри които завършиха зле, добре че е Мета да компенсира.

                              Чудя се дали да не разкарам etoro ( copytrading-a засега е на 0 ) и да купя с парите VUSA и EQQQ в Interactive Brokers. Другото което обмислям е купуване на американски облигации, лихвата е 4-5%, не знам дали ще ме одобрят от IB, а и мисля че малко трябва да прочета кое как се прави
                              Last edited by jore123; 29.01.2023, 17:55.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                                Панда, нямаше ли Неохим и ако да защо ги разкара?
                                Имах, продадох през ноември и купих агрия защото много торови заводи в европа почнаха да отварят. компании с кеш колкото капитализация бол, даже тази седмица писах за една такава. важното за мен е да има някаква перспектива за бизнеса

                                https://seekingalpha.com/article/457...elays-dilution
                                destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                                Коментар

                                Working...
                                X