IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моят портфейл в момента е следния.... а вашия ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Моят е на плюс ~1,85% ..... за сега и виждам е равен на 31,октомври , дори с ~ 1800лв. + ноооо много въпросителни на хоризонта стоят.

    Миналата година до тук съм имал 2,7 пъти повече сделки !

    Коментар


    • Минус 2,72%. До скоро беше на печалба, но тези дни портфейла върна.

      Коментар


      • Не съм си смятал, но сигурно и аз на минус. Нормално - като имаме предвид, че държавата пак се управлява от крадци и малоумници. За четири години подчовеци като бойкоборисов, менда и черешаря могат да докарат Софикс и до стартовите нива от 100 пункта.
        Ако бяхме нормална държава такива като менда и горанов щяха да са най-ного хигиенисти в министерството на финансите, а господарят им: шофьорче пред пенсия или портиер.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • -4.72% от началото на годината.

          Коментар


          • -4,95 % от началото на годината до днес !
            при вас какви са процентите колеги

            Коментар


            • Айде и от мене

              Chim-41%
              Trace-18%
              CCB-15%
              Sfarm-7%
              Hes-7%
              Atera-6%
              Cenhl-5%
              Cash-1%
              Успех на всички бикове

              Коментар


              • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
                еее...Лорде удари промоцията с последните 2 позиции...имаш да черпиш
                Непременно, ама чакай да подрипнат още, че ми малее

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                  Моят портфейл на БФБ вече изглежда така:

                  3JR/SFARM - 41,6%
                  6A6/ATERA - 37,5%
                  4ES/4ES - 20,8%
                  еее...Лорде удари промоцията с последните 2 позиции...имаш да черпиш

                  Коментар


                  • Моят портфейл на БФБ вече изглежда така:

                    3JR/SFARM - 41,6%
                    6A6/ATERA - 37,5%
                    4ES/4ES - 20,8%

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                      Абе чудя ви се направо, толкова много жокери , а Вие реални инвеститори в групата не можете да се сетите какво притежава в две финансови позиции с еднакъв лиценз и, че в момента се прелива от едната към другата. Божеееееееее, аз мисля, че сляпо инвестирам на БФБ, ама Вие направо трошите мивки!!!
                      Ами да, не мога да се сетя, би ли ме осветлил?

                      P.S. Може и на лични
                      Last edited by daneda121; 18.01.2015, 22:15.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от daneda121 Разгледай мнение
                        След като вече е по фасадите, инфото е публично - би ли ни остветлил какво става?
                        Абе чудя ви се направо, толкова много жокери , а Вие реални инвеститори в групата не можете да се сетите какво притежава в две финансови позиции с еднакъв лиценз и, че в момента се прелива от едната към другата. Божеееееееее, аз мисля, че сляпо инвестирам на БФБ, ама Вие направо трошите мивки!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                          Не се ядосвай! Това което ми е предадено като инфо, реших да проверя дали е така, чрез едно просто наблюдение на фасадите на двете структури. Изумих се от факта, че и по тях си личи! Не желая да внушавам нищо, нито имам намерение да купувам вече, нито да продавам в групата, щото нямам нищо.
                          След като вече е по фасадите, инфото е публично - би ли ни остветлил какво става?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение
                            Крайно време е, който трябва и на когото му е задължение, да потърси отговорност от всякакви малоумници, без значение дали са анонимни индианци или лордове, за глупостите които пишат, с мерака да искарат 50 лева.
                            Не се ядосвай! Това което ми е предадено като инфо, реших да проверя дали е така, чрез едно просто наблюдение на фасадите на двете структури. Изумих се от факта, че и по тях си личи! Не желая да внушавам нищо, нито имам намерение да купувам вече, нито да продавам в групата, щото нямам нищо.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                              Добре запиши си този мой постинг, обаче като се случат нещата имаш право да ме обявиш за пророк, без да ме изобразяваш в карикатури
                              Крайно време е, който трябва и на когото му е задължение, да потърси отговорност от всякакви малоумници, без значение дали са анонимни индианци или лордове, за глупостите които пишат, с мерака да искарат 50 лева.

                              Коментар


                              • Ей Пип, извинения..Лапсус..Ти си много свестен и буден пич, уважавам те и ти желая успех..

                                Коментар

                                Working...
                                X