IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Приятел залага 70% от акаунта при ливъридж 10 пъти, кога ще фалира?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
    Не е масовка а реален случай.
    Приятелят, добре че сподели с какъв хазарт се е захванал и браво че е спечелил 2 бона и мисля, че като прочете във форума, как всички му вещаят фалит, ще ги изкара преди да ги е профукал.

    Поздрави
    Искрено се надявам късметът на начинаещият да е с него възможно най-дълго време. Но позволи ли си игра без стоп (ДИСЦИПЛИНА) е обречен. Късметът означава да да ти се е разминало, когато е можело и да не ти се размине. Това може да се случи 1-2 или 47 пъти, но винаги идва момементът когато късметът изневерява. За това е и дисциплината - стопове, лимити и премерен РИСК !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Alan10 Разгледай мнение
      Маряне, що се правиш на ущипана мома? Обяснявал съм ти ги тези неща поне 100 пъти- и тук във форума и на курс при мен като идваше. Толкова ли са тъпи модитата, че една смислена тема немогат да измислят, че трябва ти да провокираш масовката да пише и да ти обяснява неща които отдавна знаеш ?
      Не е масовка а реален случай.
      Приятелят, добре че сподели с какъв хазарт се е захванал и браво че е спечелил 2 бона и мисля, че като прочете във форума, как всички му вещаят фалит, ще ги изкара преди да ги е профукал.

      Поздрави

      Коментар


      • Маряне, що се правиш на ущипана мома? Обяснявал съм ти ги тези неща поне 100 пъти- и тук във форума и на курс при мен като идваше. Толкова ли са тъпи модитата, че една смислена тема немогат да измислят, че трябва ти да провокираш масовката да пише и да ти обяснява неща които отдавна знаеш ?

        Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
        Здравейте
        действителен случай

        Приятел залага 70% от акаунта си при всяка покупка, при ливъридж 10 пъти, кога ще фалира?

        Търгува пшеница на CBOT и е направил 60% печалба за точно 30 дни, като акаунта му е нараснал от 3 000 на 5 000 лв.

        От последната сделка е спечелил 600 лв., като в един момент е губил 1 100 лв. или 25%.... но позицията се е възстановила и е излязла на печалба... този път...
        До момента няма губеща сделка от 9 сделки. Късмет ли да го нарека или чудо? 2 пъти е бил лонг и 7 шорт.
        Според мен е имал късмет в някакъв рейндж, който разбира се ще свърши и тогава....

        Няма стопове, защото "ти удря стопа и се връща". То и аз не ги харесвам стоповете, ама това е дълга друга тема.

        Също така го питам, защо не залагаш до 10% от акаунта в една сделка, а той ми отговаря "е тогава доходността ще е малка, няма да си струва".

        Че прави 60% на месец, съответно над 600% проста доходност на година, означава че поема голям късмет и е бил късметлия досега. Ако залага 10% от акаунта, ще има към 8% доходност на месец, което пак е 100% на година, тоест много.

        Какво прави. Чака пшеницата да поскъпне и я продава.
        Съответно напоследък пазара е мечи и по чиста случайност не е занулил акаунта според мен. А какво става ако пазара не тръгне в неговата посока? Фалит при промяна на цената с 10%.

        Дори да удесетори акаунта, някой ден ще дойде деня на истината и това ще е в рамките на около година.

        Какво мислите вие?
        Дали несправедливо съм му казал, че ще ликвидира акаунта (спад под 50% от началната сума напрактика го вади от играта, влиза се в едни рискове за бързо възстановяване, губи се настройката и край.

        Моят съвет към него е да си взема печалбата от 2000 лв. и всичките 5 000 лв. да изтегли обратно вкъщи или във всяка сделка да рискува максимум 10% от акаунта.

        Какъв е вашият съвет?
        Той е редовен във форума и ще го прочете лично.

        Поздрави

        Коментар


        • Много се надявам колегата да не фалира, но това няма как да не стане. Може да стигне още нагоре и след това постепенно ще се срине и ще е до там. Може и да не посрещне Новата година според мен!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от никой. Разгледай мнение
            каква е разликата за търгуващия фючърси и СФД, освен комисионната???
            Никаква, ако вярваш на бъкета си

            Коментар


            • каква е разликата за търгуващия фючърси и СФД, освен комисионната???

              Коментар


              • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
                ма и ти марияне си баси приятеля
                виж си само заглавието на темата. грам вяра нямаш в приятеля си
                Да можеше и мен някой да ме уплаши с фалит и да ми говори за ММ преди да се нашия, първия път преди 10 години
                ....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
                  о да ДЗР-та са
                  не е директно на CBOT
                  На моя бъкет пшеницата има спред 1,60. Гуглето, което е на същата цена - само 20 цента

                  Коментар


                  • о да ДЗР-та са
                    не е директно на CBOT

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
                      Здравейте
                      действителен случай

                      Приятел залага 70% от акаунта си при всяка покупка, при ливъридж 10 пъти, кога ще фалира?

                      Търгува пшеница на CBOT и е направил 60% печалба за точно 30 дни, като акаунта му е нараснал от 3 000 на 5 000 лв.

                      От последната сделка е спечелил 600 лв., като в един момент е губил 1 100 лв. или 25%.... но позицията се е възстановила и е излязла на печалба... този път...
                      До момента няма губеща сделка от 9 сделки. Късмет ли да го нарека или чудо? 2 пъти е бил лонг и 7 шорт.
                      Според мен е имал късмет в някакъв рейндж, който разбира се ще свърши и тогава....

                      Няма стопове, защото "ти удря стопа и се връща". То и аз не ги харесвам стоповете, ама това е дълга друга тема.

                      Също така го питам, защо не залагаш до 10% от акаунта в една сделка, а той ми отговаря "е тогава доходността ще е малка, няма да си струва".

                      Че прави 60% на месец, съответно над 600% проста доходност на година, означава че поема голям късмет и е бил късметлия досега. Ако залага 10% от акаунта, ще има към 8% доходност на месец, което пак е 100% на година, тоест много.

                      Какво прави. Чака пшеницата да поскъпне и я продава.
                      Съответно напоследък пазара е мечи и по чиста случайност не е занулил акаунта според мен. А какво става ако пазара не тръгне в неговата посока? Фалит при промяна на цената с 10%.

                      Дори да удесетори акаунта, някой ден ще дойде деня на истината и това ще е в рамките на около година.

                      Какво мислите вие?
                      Дали несправедливо съм му казал, че ще ликвидира акаунта (спад под 50% от началната сума напрактика го вади от играта, влиза се в едни рискове за бързо възстановяване, губи се настройката и край.

                      Моят съвет към него е да си взема печалбата от 2000 лв. и всичките 5 000 лв. да изтегли обратно вкъщи или във всяка сделка да рискува максимум 10% от акаунта.

                      Какъв е вашият съвет?
                      Той е редовен във форума и ще го прочете лично.

                      Поздрави
                      Късметът и шансът на всички работят срещу пазарната логика и мотивират играчите да залагат смело, уж за да докажат (на себе си и околните) как може да бъде "изигран" пазара. Влезем ли в спиралата на хазарта, се променяме тотално, защото сме убедени, че сме яхнали вълната, но не забелязваме, че това поведение (хлътване по ТА в търсене на пазарна логика) ни прави уязвими, като постепенно ни откъсва от реалността...Моето мнение е, че ако продължава да играе без стопове - все повече ще "хлътва" с въображаемата си "логика" за победител над пазара... Това ще продължи не повече от 2-3 месеца.

                      Все пак му желая да има такива резултати и над прогнозния ми период!
                      "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
                        Здравейте
                        действителен случай

                        Приятел залага 70% от акаунта си при всяка покупка, при ливъридж 10 пъти, кога ще фалира?

                        Търгува пшеница на CBOT и е направил 60% печалба за точно 30 дни, като акаунта му е нараснал от 3 000 на 5 000 лв.

                        От последната сделка е спечелил 600 лв., като в един момент е губил 1 100 лв. или 25%.... но позицията се е възстановила и е излязла на печалба... този път...
                        До момента няма губеща сделка от 9 сделки. Късмет ли да го нарека или чудо? 2 пъти е бил лонг и 7 шорт.
                        Според мен е имал късмет в някакъв рейндж, който разбира се ще свърши и тогава....

                        Няма стопове, защото "ти удря стопа и се връща". То и аз не ги харесвам стоповете, ама това е дълга друга тема.

                        Също така го питам, защо не залагаш до 10% от акаунта в една сделка, а той ми отговаря "е тогава доходността ще е малка, няма да си струва".

                        Че прави 60% на месец, съответно над 600% проста доходност на година, означава че поема голям късмет и е бил късметлия досега. Ако залага 10% от акаунта, ще има към 8% доходност на месец, което пак е 100% на година, тоест много.

                        Какво прави. Чака пшеницата да поскъпне и я продава.
                        Съответно напоследък пазара е мечи и по чиста случайност не е занулил акаунта според мен. А какво става ако пазара не тръгне в неговата посока? Фалит при промяна на цената с 10%.

                        Дори да удесетори акаунта, някой ден ще дойде деня на истината и това ще е в рамките на около година.

                        Какво мислите вие?
                        Дали несправедливо съм му казал, че ще ликвидира акаунта (спад под 50% от началната сума напрактика го вади от играта, влиза се в едни рискове за бързо възстановяване, губи се настройката и край.

                        Моят съвет към него е да си взема печалбата от 2000 лв. и всичките 5 000 лв. да изтегли обратно вкъщи или във всяка сделка да рискува максимум 10% от акаунта.

                        Какъв е вашият съвет?
                        Той е редовен във форума и ще го прочете лично.

                        Поздрави
                        Очевидно е добър или силата е с него за момента, но и в двата случая ако няма пари да добавя по сметката, когато се наложи, е въпрос на време да фалира.

                        Все пак, тук имаше хора с над сто последователни сделки на печалба, които фалираха!

                        Това че няма стопове е добре, но само ако има пари (спрямо експозицията) и воля да си отстоява мнението. Ако няма едно от двете, така или иначе ще фалира с или без стопове!

                        Коментар


                        • ма и ти марияне си баси приятеля
                          виж си само заглавието на темата. грам вяра нямаш в приятеля си
                          Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от никой. Разгледай мнение
                            CFD е, определено
                            дано да пише как се развива ситуацията, защото много го чакаме да фалира скоро, да направим справка с очакванията ни
                            най-много да ни изненада и да фалира на 3-4 я месец, вместо на втория.фалита обаче е ГАРАНТИРАН
                            Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

                            Коментар


                            • никой.

                              CFD е, определено
                              дано да пише как се развива ситуацията, защото много го чакаме да фалира скоро, да направим справка с очакванията ни

                              Коментар


                              • сте требва да цфд или футурес:

                                DE000GS683G3

                                Коментар

                                Working...
                                X